Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to zatim dost zabugovaný. Rozehrával sem to asi už 5x a vždycky se mi hra po čase tak kousne, že nejde pokračovat. Sejvy mi taky nefungujou. Hraju s připravenejma charakterama od vývojářů. Na fórech sem se dočetl že custom charaktery hru schazujou. Do vydání je ale daleko a času na opravování chyb je ještě dost.
  • Ty jo ja se tesim *14*
  • ucho
    Články o Wasteland 2 od Smejkiho jsem tady moc nemusel, nelíbily se mi, ale toto preview od Aleše je napsáno skvěle. Je to čtivé, poměrně stručné, ale zároveň bohaté na informace. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se v podobném duchu psalo i o jiných připravovaných hrách. Víc Alešů do redakce...
  • samuel.polak
    hm podla tych screenov spravil W2 obrovsky graficky pokrok
    • Still
      Ale pokud si najedeš na ten obrázek je tam popisek "Wasteland 2 April Update"... To trochu smrdí :)
      • walltar
        April je anglicky Duben ...
    • Still
      Jo, taky docela čumím *14*
    • Keyz
      To nevím. To by chtělo porovnat stejnou lokaci. Asi před 14 dni jsem viděl jak někdo hrál betu po velké opravě a vypadalo to stejně hnusně. Stejně divný zoom i pokles výkonu při od zoomování.
      Tohle bych pochopil, kdyby dali až na konec ale pak se stala ta debilita která je naprosto šílená.

      Základní postavy mají strašně malé % na zásah i když stojí 1 cm od protivníka. To je hovadina. Lze to udělat jinak a tohle pouze štve.
    • podle tech malejch obrazku co nejdou zvetsit? .. no teda z ceho si lidi nestacej udelat nazor..
      • ty seš taky pořádnej mantinel *11*
  • nevite jestli na tom dela nekdo z puvodniho týmu fallouta 2? (jedini lide co rozumi rpg dneska)
  • Někde uvedli, že možná i začátek 2015. Protáhlo se to kvůli tomu, že vybrali mnohem víc než počítali a tak hra o dost nabobtnala. Fanoušci na ně moc netlačí, protože chtějí co nejlepší výsledek. Raději si počkat, než mít nepodařený nedokvašek.
    • Výmluvy. Zatím je to silně amatérské, proto ty odklady. Beta na mě působí jako nějaká indie budgetovka. Prostě hrůza.
      • Když jsi je neodpořil, jak to můžeš hodnotil? A nebo je tohle ten trobling, trolling, trotling(?) o kterém mě známí varovali, že se prý občas na internetu objevuje?
    • walltar
      Jo s tím souhlasím ... já se jenom ptám abych věděl kdy to asi sledovat. KS sem nějak prošvihnul a kupovat si alphu na steamu se mě moc nechtělo. Radši si počkám na hotovou hru.
  • walltar
    Ví se kdy má vyjít nějaká finální hotová verze?
    • nejsem si jist, ale tuším, že letos před Vánocema... (musel bych prolízt všechny kickstarterový newslettery)
    • Q3 2017
      • aha, wow... hustý, tři roky v betě...
        • Black_Hand
          ty ho beres vazne?
          • smejki
            ano, je to lhář. Až Q2 2019.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit