Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím čím to je ale každým trailerem mě autoři od té hry odrazují víc a víc.
  • smejki
    Působí to na mě jako parodie na Watch Dogs. Na ty Watch Dogs, který mě původně oslovily. Velmi. Pomsta! Mrtvá žena! Zlý zloun ovládající město! Marjápanno!
    • Paul_cz
      V traileru to působí lame a klišovitě. Ale třeba to překvapí. Na papíře v letmý synopsi vypadá lame i vaše Kingdom Come (zabití rodiny, msta!), ale jak se na to všichni těšíme :)
      • smejki
        Nepopírám. Tohle přesně je to, co mě štve na marketingu. Kolikrát zajímavé hry se v reklamním prosotru zcela cpou do předpřipravených chlívků. Působí jak generické inzeráty na volné pozice (dynamická firma, přátelský kolektiv a další nicneříkající bulšity). Vypichují se familiární podružnosti a skutečné kvality se nechávají ležet ladem. Viz Spec Ops: The Line nebo u mě Far Cry 3. Podle marketingu blbosti, které mi mají být protivné. Přitom ty hry jsou velice dobré (U FC3 tedy soudím jen podle toho, co jsem slyšel/četl. jseště jsem nehrál). U Watch Dogs to ale působí jako velká změna v ústředním tématu. Namísto nějaké sociální kritiky na způsob cyberpunku (presentace až donedávna) je tu najednou osobní story podle provařenýho vzorce. V zásadě mi ten vzorec ani nevadí, ale vnímáním téhle změny cítím, že jsem o něco přišel. To mi vadí.
      • prudislav
        well played ;-)
  • Skoda ze to je delany i pro stary konzole, tzn ze bude zas ubohy AI a obecne technicka stranka "pozadi"
    • Nemůžou přece ignorovat stále velkou základnu těch, kteří hru budou chtít na minulou generaci, ne?
  • porovnajte si E3 reveal gameplay, a potom toto. seriozny downgrade co sa tyka grafiky, ale tak prihliadnuc na to ze vykon 'next gen' konzol nesiaha ani na dnesny midrange (hlavne x1) tak sa ani necudujem. ktovie ci to aspon na pc bude vyzerat aspon z polky tak slusne ako na E3. popravde tato hra ma zaujimala akurat po tej technickej stranke, cim viac gameplayu s nulovou AI predviedli, tym viac ma to od hry odradilo. a ten story ? prosim ? zla korporacia, zabili mi zenu, teraz sa im idem pomstit. uuuu, to len kypi originalitou. hlavne ked hrac k tej 'svojej zene' nebude chovat ziadny relevantny vztah. velmi tuctovy lenivo napisany pribeh podla mna. no jo . pockam si ci prejde rovnakym downgradom aj The Division, ktory tiez vyzera super v reveal trailery, a uz ted je jasne ze konzoly to v takych vizualoch neutiahnu-
  • porovnajte grafiku z predvadzacky na E3 2012 s tymto.. masivny downgrade... navyse extremne idiotsky generic story... dalej predpovedam velmi repetitivny gameplay.. nieco ako assasins creed 1.. cim viac viem tym viac ma to nezaujima. toto bude tak 6/10 max.
  • Urcite to nevypada spatne, ale je fakt, ze ta grafika sla oproti uplne prvni ukazce docela dolu, coz me dost stve...
    jinak tezko soudit, uvidi se, az bude hotovo
  • kubi-wan
    Zezačátku ta hra vypadala parádně, ale nějak mě už dávno přestala tankovat... ale věřim, že to bude dobrá hra. Jen já u toho u vydání nebudu.
  • Čekám, že nám řeknou na začátku spoustu nepěkných věci. Pak bude dlouhé období mrtvého příběhu, kdy nám budou jen zadávány úkoly k tomu malinké vysvětleníčko, proč to vůbec děláme. Postupně se tak prohrabeme ke konci, kde nás čeká pomsta a zase jako na začátku špetka těch moudrých slov. A to je konec. Mezi tím se nic neděje zásadního a hlavně se věci nebudou proplétat a nevyvodí se z toho důsledky nebo samotný konec. Prostě hra má jasný začátek a jasný konec.
    • Treba te to bude i tak paradne bavit.
  • 'next gen' ...porovnajte sami :

    http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif

    http://abload.de/img/dogs4mevz.gif
    • B.o.b
      Tohle je docela velký misunderstanding, kde si vzal že je to PS4, ten druhej gif je z OldGen verze. A tohle porvnávání bych nechal, až hra vyjde.
      • http://i.imgur.com/dhRJe3O.jpg

        http://www.everyeye.it/ps4/articoli/watch-dogs_hands-on_21862
    • doufám že to je pouze porovnání nextgen (pc) vs oldgen
      • E3 footage je pc . tie ostatne su PS4
        • a tym nehovorim ze pc verzia bude vyzerat ako na E3. je to proste ojeb, myslim ze ziadna verzia nebude vyzerat jak ten E3 gameplay
          • vlastik.plaminek
            A ono něco někdy vyzeralo jako E3 gameplay? Si ještě pamatuju Samritana, jaká to byla grafická bomba a která UE hra takhle vypadá? Akorát tak Batman.
  • Myslím si, že to byla Ps3 verze
    • Tiny.95
      pokud to byla ukázka ze starých konzolí, tak jsem rád za tohle :D protože kdo viděl uniklý trailer na staré konzole tak si myslel že to je hra z PS2 :D a poku z toho udělali tohle, tak jsem rád a budu spokojený na X360 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit