zavřít
...

Way of the Red - recenze

Znáte pohádku O Ptáku Ohniváku, planoucím opeřenci s rudým peřím? Možná vám ji připomene plošinovka Way of the Red. Úspěšně boří žánrové stereotypy tím, že vám v arkádových mapách nasadí křídla. Sází také na variabilní soubojový systém s přesným ovládáním. Zamrzí ovšem nezdařená retro stylizace, tragická...
  • Jack1947 tiscali.cz
    4 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Můžete prosím už zůstat takhle -dávat na přední stranu obrázek ze hry a ne nějaký jiný ? díky moc *4*
    14.1.2017

reagovat

• Marcel Sadlo (anonym)
    9 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Nebylo uz tech indickejch 2D plosinovek s hnusnou grafikou na games.cz dost?
    14.1.2017

reagovat

• Martin (anonym)
    10 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Retro 2D hry mám rád, mnohdy se na nich zabavím daleko víc než na moderních peckách, ale teda nechápu proč musí zacházet tak daleko, že tam narvou pixely o velikosti palce.
    To už mě přijde jako lenost udělat pěknou grafiku, než "art" styl.
    14.1.2017

reagovat

• super ban (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    mam ban na 123 dni, este to plati? test
    13.1.2017

reagovat

• super ban (anonym)
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      ok, tak to cenzor muze smaznout a zas me zabanovat, díky.... jen poznámka, když mám ban, tak sem nelezu, žádný reklamy, žádný prokliky, nic, smažu page z oblíbenejch a šmitec... ban sem dostal za svoji kritiku Olejníka, to se tady neodpouští evidentně
      13.1.2017

reagovat

• Mino (anonym)
        5 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Máš psát Volejník, pak máš klid... :P Jako mně jde pro změnu o hodnocení! Proč tyhle hnusný pixel art blitky dostávají vyšší známku než vysokorozpočtové řežby?!! Například Star Wars Unleashed 2, Space Marine… Dobře, nejsou to nejaktuálnější příklady, ale stejně… Pokud to hodnocení má mít nějakou váhu, vytvořte pro pixel art hovínka vlastní stupnici hodnocení. Jako loni bylo pozdě. Tohle není rejpání do Volejníka, do nikoho, recenze na blitko hry vesměs nečtu. Jo, možná mi už nějaká slušná utekla, jenže o to nejde. Jde o hodnocení! Tož vždycky Volejník a spešl tabulky pro Commode 64 grafiku…
        13.1.2017

reagovat

• Muhammad (anonym)
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Vsichni slyste nazor inteligentniho jedince, jez bez ostychu diktuje pouze jedinou a cistou pravdu! Snad to i umlci vetsinu prudicu a vsemoznych rypalu.Veskere zlo na Zemi se tim napravi a v diskuzich zavladne porozumeni a poklidy mir...
          15.1.2017

reagovat

• Mino (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            To Muhammad:Kdybys místo jízlivosti napsal, co se ti na tom nezdá, bylo by to lepší. Ale budiž, mám tě v kosočtverečku.
            15.1.2017

reagovat

• Mino (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Ještě tohle, když už jsem začal řešit zdejší hodnocení: Před chvilkou jsem koukal na Warlock II: The Exiled, jo, dostalo to 4/10, o to nejde, hru jsem nehrál, nehodnotim… Kouknul jsem do diskuze, občas mě to zajímá daleko víc, než samotný článek na jakékoliv téma, a někteří lidi tam píšou, že kdyby ta hra byla v pixel artu, tj. byla umělecky vykostičkovaná, dostala by 9/10. Hm, teď se jen zamyslet, jak moc je co přehnaný… Takže ano, pokud tu podobný příspěvky čteš roky, chápu tě, jakože zlo zlem nevyřešíš, he, však proto hrajeme…
            15.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.5.2.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.