Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona ani ta původní hra mě vůbec tolik nechytla jako The New Order nebo i Old blood.
  • Mě stála hra v prosinci i s tím pasem osm stovek, takže to tak nemrzí. Ale bez té slevy za plnou cenu bych naštvaný asi byl.
  • TheGGG
    to přesně dělají tvůrci a všelijaké další existence s "progresivními" a "správnými" moderními názory
  • tieto nové wolfensteiny su neuveritelne preceňované hry.. námet fajn ale... hratelnosť nič moc.. fajn misia na mesiaci a strielanie z kripelvozika bolo zabavnomorbidne ale to je vsetko...najhoršie na tej hre je že som sa nedozvedel čo sa stalo s Tisom a protektoratom čechy a morava...
  • Coffin.Corner
    Škatulkovat si jen z ideologických důvodů všechno na dobrý - špatný, musí být strašný peklo.
  • MickeyMutant
    Machine Head opravili, ale furt je tam něco navíc*4*Tím pádem je jasné, že po zveřejnění článku už o text oko redaktorovo nezavadí, přestože dostane drobnou "deja vu" nápovědu v diskuzi*3*
  • TheGGG
    naopak, moje fotka je super, protože to lidi jako ty strašně trigguje...
  • Jack1947
    Tak je to podle mě furt lepší než tvá profilová fotka nebo jebák... píše se správně triggeruje
  • TheGGG
    ty se prvně nauč psát... třeba taky zajdi do školy *5*
  • TheGGG
    mě přijde trapný nick palačinka... to je jak z ústavu *3*
  • Jack1947
    To vís se nauřil ve škole nové slovo tak se tím hned musí blejskat v diskusi na games *1* *2*
  • palacinka
    me zas prijde dost cringe pouzivat "uber nudne cringe cutsceny" *9*
  • TheGGG
    protože to bylo kratší jak new order a ještě procpané uber nudnými cringe cutscenámi? A já jsem znám tím že obvykle cutsceny miluju
  • Jack1947
    Proč GG a ty mluvíte o krátkosti ? no ale třeba vás to nebavilo tak ste to prolétly a stejně čas byl 12hodin aspon pro mě.
  • Jack1947
    Fakt že jo lol díky za tip https://cs.wikipedia.org/wiki/Machine_Head
  • Corvus
    MACHINE HEAD je metalová kapela, potažmo album od DEEP PURPLE. Firma se jmenuje MachineGames... Opravte si to. *5*
  • michaliuz18
    tolko mal dostat aj new kolosus. Teraz vidite aka slabota je tato hra. Nesiaha new orderu ani po clenky. Slaby pribeh slabe postavy , kratkost a este aj otvoreny koniec cize z toho budu tazit az az . Aby z toho nebolo hlupe call of tupý lebo sa to k tomu blizi
  • Jak jsem byl z počátku zklamanej, že jsem nekoupil až verzi hry se season passem za hodně výhodnou cenu (koupil sem jen base hru) tak teď jsem rád že ten season pass nemam když to tady čtu.
  • mám ve hře 20 hodin a takový pocit že jsem neudělal ani trochu z možností co mi nabízí
  • jojo zaplatit predem to je odjakziva = zajic v pytly *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit