Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uaxpk
    Parádní reklama.
    • Na co narazis?
  • Video super ... proste pravej Grammar Nazi :D
  • Pro mě byl wolfenstein docela příjemné překvapení. Takhle nějak jsem si představoval pokračování Duka a dost mi ho i připomínalo hlavně ve variabilitě prostředí. Do dvojky určitě rád půjdu *14*
  • Tohle vypadá na parádní přehnanou akční jízdu. A to mají mazlíčkové rádi.
  • wunderbar
    • Jack1947
      U tebe se diím že to žereš když je to klasickej typ fps + lékarničky. Je vidět že zas tak dobou zkaženej nebudeš a to je dobře *4*
      • TheGGG
        no jo, tydle retro fps nemusím, radši bych kdyby byl wolf ve stylu nových fps s tunou npc a epickými skriptovanými bitvami, ale vše té hře odpustím, protože design nepřátel a stylizace je maximálně luxusní a já jsem známí tím, že si potrpím na kvalitně nadesignovaných nepřátelých
        • Jack1947
          to žes zmínil tu moderní blbost ti ubralo na důvěryhodnosti - jednodušěe si napsal "Bytostně nesnáším, staré dobré fps ale nic jiného není v tomhle směru takže se přizpůsobím" jojo svatá pravda.
          • TheGGG
            pro mě jsou zajímaví nepřátelé ve hře důleežitější než herní mechanismy...
            • TheGGG
              fps je fps, prostě chodíš a střílíš, nic převratnýho... jestli je tam autoheal nebo lékárničky, to už jsou jen detaily... a starší hry neměli skoro žádnou AI akorát to v dřevních dobách nikdo neřešil...
            • Jack1947
              Ty mechanizmy předurčuli FPs žánr... bůhví kde by dneska fps hry byli. Navíc starší hry měli i třeba vozidla atp... a hlavně variabilní hratelnost. Když nepočítám že tam byla mnohem drsnější AI a n e jen zdravím a kvantitou;)
    • Wünderbar!!

      Týden převýchovy!
      • jen pokud mě budou převychovávat nějaké sexy blondýny v latexových SS S/M uniformách
        • nightborne
          Což o to, o barvu vlasů, latex a BDSM bych se nebál... ale kdo ví, jestli to budou slečny...
          • Jack1947
            Sice ne ženská ale Hitlera celkem hezky spravily v Preacheru.
            • Jack1947
              Komiks sem nečetl ale bylo by hezké kdyby tam bylo nějaké to masejčko, konekonců v zapřísáhlé televizi už je (blood drive) tak co by ne i tady, chce to jen chtít amůžeš mít.
            • TheGGG
              tak jen jestli budou mít tvůrci k0ule na pořádnýho jesuse de sade, to bude teprvý uchylárna. Ale Starr i Svatej zabiják vypadaj dost badass a mám z znich komixovej feeling
            • Jack1947
              Mě ho teda bylo líto, vůbec takovej chudák vysušená co to dostal v pekle pořádně. To jsem nečekal.

              BTW zdá se že se to více přiblížilo komiksu a zatím je ta 2série lepší. Ten Anděl pomsty nebo jak se jmenuje (kovboj) je hodně drsnej *5*
            • TheGGG
              až mě ho bylo na konci skoro líto, když ho tam arseface kopal
          • jj Helga fon Bulof *14*
            • readyxx
              at ma treba knira hl kdyz bude hodna na deti :D
            • spis Renate Rychter
        • bukrr
          Nevím jak latex, ale blondýny to budou stopro.
          • Coffin.Corner
            S blonďatým knírkem...
  • sehr gut
  • Pokračování Wolfa (new order) byla opravdu perla, mezi tím CoD a podobným hnojem co neustále vyhází, takže i když datadisk (blood) tolik nezazářil. přesto pořád dobrá akce a tohle si také nenechám ujít.
  • Vidlec
    Zajímalo by mě, jestli na Lindu někde narazíme :D
    • Pokud jo, pak bude šprechtit líp, než kdejaký rozený bavor. Jen to ale spíš vypadá na výlet do chorvatska.
  • Pilgrim66
    "Těžko říct, zda je pro vítěze připravena nějaká hmotná odměna"

    Neřiká v tom videu náhodou "another thousand marks for you"?
  • MickeyMutant
    Wolfenstein Zwei: Der neue Koloss zeigt das Leben in Nazi besetzten Vereinigten Staaten.

    Wer weiß, wie die Welt würde aussehen, wenn die Staaten der Achsenmächte den Krieg gewinnen würden. Im Jahr 1962 Philip K. Dick in seinem Buch Der Mann im hohen Schloss brachte uns ein grobes Bild der alternativen Geschichte, als er die geteilten Vereinigten Staaten zwischen Nazis und Japanern darstellte. Vor zwei Jahren wurde das Buch in eine ziemlich anständige TV-Anpassung umgewandelt, die aus zwei Serien bereits besteht. Der neue Kurzfilm von Wolfenstein Zwei: Der neue Koloss zeigt, wie die Unterhaltungsindustrie in einer solchen alternativen Geschichte arbeitet*5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit