Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mám ženy rád, takže s tím nemám nejmenší problém.
    • Když to bereme takhle, tak bych si zahrál titul, ve kterém hraji za kočku/kocoura..
      • Tak si zahraj Alley Cat. :)
      • Skyrim
      • bukrr
        Captain Claw to zařídí.
  • BoB.2
    Nerad hraju za ženskou.
  • rad hram za zenu, napriklad Mass effect trilogia bola fajn
  • Spejs:
    Tak si to pojďme shrnout.
    Odsuzuješ někoho kdo s danou agitikou nesouhlasí a osočuješ ho. Žiješ na slovensku. Vadí ti, že má problém s lesbami.

    Budeš cikánský homosexuální přistěhovalec ze slovenska. Aneb tvá logika v praxi :-)
    • lidi, fakt jsem tady správně? :) web o hrách a lidem tady vaděj lesby? co se proboha stalo, lesby jsou přece super!
      • Moje řeč :)
    • *jsi slovák né, že žiješ na slovensku.
  • mne B.J. v poslednom Wolfovi povahovo strasne sadol. ako sa z neho stal 40tnik ktory bojuje za bezpecie svojej rodiny.. :)
  • 'Blazkowicz podle všeho ve svém odbojovém působení není příliš úspěšný, jinak si nedokážu vysvětlit, proč je v osmdesátkách ještě pořád třeba bojovat proti nacistům' Mňo, vzhledem k tomu, že nacisti ovládli nejen celou Zemi, se dá předpokládat, že jejich vykydlení zabere pár let. Americký kontinent může už být očištěn, teď přichází na řadu Evropa. Problém bych v tom neviděl.
  • Jack1947
    No ehm co bych tak napsal ? Třeba že to může bejt lepší než minulej díl a Blazkowicz si dá nachvíly pauzuj aby všem vytřel zrak o pár dekád ( nebo jednu) později? fair enough.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit