Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne se to libi, zda se, ze by to mohlo byt aspon trochu inteligentni.
  • Varjag
    Všechny Wolfensteiny byly skvělé, když pominu Wolfenstein 3D, který byl prostě Mínótaurovo bludiště (ale i tak skvělý), měly všechny následující díly atmosféru, která dokázala opravdu vtáhnout do děje (což je aspekt, který u tolika her chybí..) a hratelnost, která bavila a přikovala člověka k monitoru, aby zapomněl na svět "tam venku". To je to, co by dobrá hra měla dokázat..
    Na New Order se moc těším, protože po dohrání posledního "Wolfa" jsem byl tak trochu.. smutný.. že je konec.
    Věřím, že to bude kvalitní, poctivá střílečka a cutscény, pokud nejsou nesmyslné a zbytečné (čehož bych se tady nebál), pomáhají příběhu a "vcítění se" do postavy, takže žádný problém, sem s nimi..
  • na takéto kktiny som už asi starý *9*
  • tonnymontana
    smazano duplikat
  • tonnymontana
    uprimne ta grafika je dost hnusna:/ nevim ale ocenil bych klidne mensi rozlet textur s danou stylizaci tohle je pro me takove divne jako by vse bylo na maximu a hra se leskla kde to jde. Kafe co je jako kristalova voda a divne osvetleni. uvidim jake to bude pri hrani ale starsi grafika kde by se vyuzilo maxima by mi vubec nevadila nez tyhle"co nejvice z kazde techno" zacatek a pokec z Frau je uzasnej a tesim se na hru daleko vice:) cekal jsem spise propadak ale poslednich par clanku s timto videem me utvrzuje v tom ze si to moc rad zahraju. Treba bude ve hre nejakej ten odkaz na novej doom. znate to plakat na stene kde si ho vsimnou hraci az po mesici a podobne:)
  • Cítím z té hry tak trošku "Tarantinovskej" styl... což mě moc těší! Zajímavé texty a nápadité lokace jsou klíčem k úspěchu. To střílení kolem bude (si troufám říct) tak trochu bonus.
  • cr8gg
    Gay blondak v SS? :D Hitler se musi obracet v hrobe ...
    • BookerDeWitt
      Myslíš ty jeho zuby, co po něm zbyly?
  • jindra.veliky
    lol, neni ten vlak nejak sirokej? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Ve vlaku pochoduje obrovskej, smrtící, náckovskej, robot a tebe zaujala šíře kolejového systému :D
      • Vláčkaři mají jiný priority!
    • :D Jo je, ale tohle byla taky jedna z Hitlerových ideí, že z Evropy povede do Ruska vlaková trať s rozchodem kolejí 4 metry. To by, ale byly super vlaky. *4*
      • jindra.veliky
        zajimavy

        ten Hitler byl takovej Brouk Pytlik *15*
  • kolik odhadujete šířku toho vlaku? 6m? 8m? ...
    • No 6m určitě
  • id tech 5 engine, podle gameplaye hratelnost ze stare skoly, takze konecne radost z nejake poradne gamesy. na fekalie typu call of duty by si totiz pomalu clovek kupil vidle v obicku, jelikoz se to neustale vraci na momitory v cim dal vetsi kentus kvalite, stejne jako preplastikovany xich misi dzeksna v soubyznysu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit