Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Safra, v pátek se na brněnské blokádě měl objevit někdo jako je Blazkowicz, a ukázat těm neonáckům, zač je v Pardubicích perník.
  • Zombíci se samopalama super. Měli by jít v duchu starýho wolfa a né dělat tyhle kraviny.
    • První wolf (nemyslim 3D) měl spoustu zombíků, futuristických zbraní robotů apod.
      Druhej wolf (2009) zase přinesl experimentování s nějakou antihmotou či co -> futuritický zbraně, štíty, zakřivení času ...
      New Order oproti tomu přinesl poměrně uvěřitelnou alternativní budoucnost.

      Nějak nevim, co teda nazýváš kravinama ...
      • Počkej, počkej, Return to Castle Wolfenstein nebyl ani zdaleka první Wolfenstein (ba ani druhý).
    • xH4wK
      Ty si stareho wolfa ani nehral ze..
  • Super, tesime, ale... este multiplayer poprosiim :)
    • Dlaha
      Buďme rádi, že pro jednou se někam nesnažili na sílu narvat multiplayer a pořádně si vyhráli se single-player částí :)
      • amen
  • Wolf me bavil,taky jsem za nej hlasoval na nejlepsi hru minuleho roku, ale nadseni opadlo. Predevcirem jsem se rozhodl, ze si dam druhej pruchod hrou, protoze proste neni co hrat, a byl jsem zklaman. Na druhou dobrou to proste uz nefunguje. Jsem rad za tento datac snad me to zase vtahne.
  • Už se těším až si večer zahraji. Hra bohužel vyšla ráno, když jsem šel do práce. Už jsem si ale těch 35GB CODEXu stáhl a jsem připraven na dlouhou noc.
    • Nebo takhle, warez ber jako try before buy a kdyz se ti hra zamlouva, tak si ji kup, treba alespon pozdeji ve sleve. Neni nutne kupovat zajice v pytli, ale krast se prej nema...
  • Děkuji, ale já se na ty dosud neviděné záběry podívám raději sám na svém monitoru *3*
    • Zatial co takto by si pozeral na susedovom monitore :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit