Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Odehrány zatím dvě hodiny a je to super. Nemá to sice intenzitu jako "New Order" a chybí tomu silnější momenty, ale i tak v rámci dnešní produkce 8-9 bodů. A pokud přihlédnu ještě k tomu, že to není zasrané DLC, ale kvalitní DATADISK, který ze mě nedělá "oslíku otřes se", tak bych se přiklonil k té devítce.
  • Rejsek
    Je hezke zase po dlouhe dobe cist slovo "datadisk". O to sympatictejsi, ze je to zrovna u Wolfa :-)
  • Zaslouzil, no. Muzes mu vzdat hold s D
    Ale to, co napsal, napsal holt spravne :P
  • Kdo si chce dobře zastřílet v pěkných lokacích a zbytečně o tom nepřemýšlet zde 10/10
  • To je prave to - ta hra sice nebyla v nicem prevratna, ale kdy naposledy vysla ackova strilecka s jakous takous mirou volnosti, ruznou herni naplni, zajimavymi hernimi mechanikami, dobrym pribehem a atmosferou a predevsim poctivou herni dobou?

    Novy Wolfenstein zanr nikam za hranice HL2 neposunul, ale narozdil od jinych titulu se jim aspon snazil priblizit. A v dnesni dobe to nejde brat jako kritiku Wolfa, ale ukazku stavu strilecek. Aby to nevyznelo jako plivani na CoD - i to umi byt zabavne, ale take dost ohrane a stejne.

    Proto i hra, ktera neni prevratna, sklidila takovy pozitivni ohlas.
  • Prvni veta z verdiktu to dokonale vystihuje, ve vsech ohledech horsi nez puvodni hra. Na jednu stranu chapu, ze je to mensi, kratsi (mimochodem, prislo mi to az nechutne kratke) datadisk, na druhou to by nemelo znamenat zhorseni doslova v kazde mozne dulezite kategorii - urovne, design, hratelnost. Clovek si ani nemuze rict "tak aspon je to par hodin navic toho dobreho noveho Wolfa" - o trochu vic ho ho je, ale horsiho...
  • Vitekb
    Ale na slabších ani ne. Já hrál se svou postarší grafikou (Radeon 6850) na medium a takové problémy jsem ani nezaznamenal. *3*
  • Jack1947
    Ok, tak ti ještě něco hodím... chceš prodloužit mé vlákno nějakou nesmyslností takto ukončíme tak že, já vlastně takový už jsem no. *4*
  • Prasaak
    Tvá nekonečná bezelstnost brání člověku prožívat nějaké silnější negativní emoce:D
  • Tak ono je to celkem jedno :) jen toho střílení židů se asi nedočkáme :)
  • Blue.Shark
    Nejlepší příklad subjektivního názoru. Když odhlédnu od toho, že jsem na vojně nebyl, v FPS hrách mě nejvíce baví atmosféra, příběh a nějak slušně podané úkoly (glorifikuji Half-Life 2, protože ten ukázal, že jde všechno dělat i jinak). The New Order sice nedosahoval kvalit Half-Life, ale vydal se na má měřítka správným směrem. Protože je FPS stále zkratkou pro first-person shooter, nečekám nic jiného, než zábavně podané střílení po někom jiném. To Wolf splňuje; nenapadá mě, co k tomu říct více.
  • Žádnej válečnej záporák nemá na Němce... každého baví je nenávidět, proto jsou dobří. Žádný američan, brit ani rus na ně nemá, smiř se s tím :)
  • Jack1947
    Jedna z mála her co by za koupi stála. *4*
  • solomon.short
    hazes perly svinim....
  • Takže sis to koupil, když je to taková bomba, říkáš?
  • Prasaak
    Jack befiehl, wir folgen!
  • Jack1947
    Dobré tak sis zasrandoval a jde se o dům dál. *3*
  • Prasaak
    Jene, používáš stejný klíč, na základě kterého jsou dnes nepřátelé Němci. Btw. Rusové si vybrali svoje ve filmové produkci.
    P.S. Nezapomeň, kdo kázal z Moskvy o svobodě v roce 1943.
    P.S. 2 Dost historickopolitologických debat. Sem to nepatří:)
  • Prasaak
    Za to holT by sis zasloužil vyznamenání.
  • Prasaak
    To také netvrdím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit