Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druha polovica hry je krátka ,, neviem ale za 3:30 hodiny na nizku obtiažnosť dosť malo bez multiplayeru
    • Hochu, prvně nebuď pussyna a dej si hezky Uber a hned ti tam těch dalších 5 hodin hopsne.
    • Mně to trvalo na bring it on necelých šest hodin... to mi přijde na datadisk za dvacet éček docela férový, někteří ekšperti se nebojí podobný rozsah prodávat za plnou palbu...
  • Prvni veta z verdiktu to dokonale vystihuje, ve vsech ohledech horsi nez puvodni hra. Na jednu stranu chapu, ze je to mensi, kratsi (mimochodem, prislo mi to az nechutne kratke) datadisk, na druhou to by nemelo znamenat zhorseni doslova v kazde mozne dulezite kategorii - urovne, design, hratelnost. Clovek si ani nemuze rict "tak aspon je to par hodin navic toho dobreho noveho Wolfa" - o trochu vic ho ho je, ale horsiho...
  • Mně New Order hodně zklamal. Čekal jsem, že z nacistických kulis a alternativní historie autoři vytěží něco zajímavého, ale je to klasický nezajímavý příběh o hrdinovi, který střílí anonymní panáky v celkem obyčejných lokacích a bojuje s nevýrazným zloduchem. Čekal jsem něco jako Spec Ops The Line nebo Bioshock Infinite, tj, že autoři budou chtít něco říct. Ale bohužel nechtěli.

    Netvrdím, že je to špatná střílečka. Ale pokud by někdo, jako já, chtěl ve hře hledat "něco víc", tak v New Order to není.
    • Je vidět, že jsi hru nehrál a pokud ano, tak jsi slepej, blbej nebo něco ještě víc a hochu,tady jsou recenze na hru Wolfenstein The old Blood a ne Nwe Order ale obě jsou luxusní hry a blbečci jako ty si ji neumí užít.
      • Ma ale pravdu v tom, ze proti Binfinitu jsou postavy zoufale ploche nebo stereotypni a nacismus je prilis jednoznacne zlo. Jenze Binf. je klenot, ktere se v historii pocitaji na kusy, tento Wolfenstein je kus dobreho remesla, ktere jsou castejsi.

      • Sorry za chyby, chvátal jsem.
    • Každá hra přece nemůže obsahovat "něco víc" a mít za cíl něco hráčům sdělit. Vždyť by to byla hrozná nuda. Občas si člověk prostě potřebuje jen zablbnout, postřílet pár panáků a spokojeně pak usnout. *1*
      Pokud si taková bezduchá řežba hra nehraje na "něco víc" a bere se s trochou nadsázky, tak s tím problém nemám (Wolf, Serious Sam apod.). Horší je to v tom případě, kdy se hra tváří, že je "něco víc", ale ve skutečnosti se jedná o bezduchou řežbu (zdravím poslední díly CoD).
    • New Order se taky jako "něco víc" nikdy neprezentoval. Mělo to být přesto to, co to bylo. Akční výplachová retro-steampunková FP střílečka. Filozofii bych radši šel hledat do pseudoher jako je Gone Homo či Crap Souls hry.
      • Je velice obtížné přikládat tvému názoru váhu, jelikož označeními Gone Homo či Crap Souls pouze poukazuješ na svoji zaujatost vůči zmíněným titulům.
  • Sakra, když už ten Kreuz chcete psát foneticky, tak krajc opravdu ne.

    Jinak k tématu - zatím jsem se ještě nedostal do druhé části, ale na rozdíl od recenzenta jsem docela zklamaný těmi stealth pasážemi. Právěže v New Order si člověk snad vždy mohl vybrat, jestli se bude plížit nebo vše vystřílí, tady jsou však naopak chvíle, kde to jinak než stealthem nejde (třeba ti roboti s kabely úplně na začátku) a po chvíli to začne být docela opruz. Člověk se pak nemůže dočkat, až konečně přijde pasáž, kde bude moct vzít flintu do ruky (nebo rovnou dvě flinty do dvou rukou) a nevlítne na ty náckry pěkně postaru.
    • Ale kdepak, ti obrněnci jdou sundat i střelbou a to i běžnými zbraněmi, né jen těmi jejich těžkými kulomety.
      • nightborne
        Pralev nicméně, myslím, mluví o tom úplným úvodu, kdy máš jenom tu ocelovou trubku... tam to nejde jinak, než jejich kulometama a první opravdu musí jít dolů stealthem =).
        • "kde to jinak než stealthem nejde (třeba ti roboti s kabely úplně na začátku) a po chvíli to začne být docela opruz"
          Podle mě nemá na mysli pouze toho úplně prvního, ale všechy. Ale možná jsem ho jen špatně pochopil. *3*
        • Přesně to jsem myslel :o)
          Teda asi něco dělám blbě, protože ty další 4 v jedné velké místnosti jsem musel zase zabít stealthem - i se schováváním se, aby se mi zregenerovalo zdraví, jsem to tím jejich kulometem nedával, když po mně stříleli dva naráz.
          • nightborne
            Heh, ano, dva naráz se tankují dosti obtížně =)). Já si počkal až budou dost daleko od sebe a solil jsem je po jednom, ideálně napůl za sloupem, aby mě u toho nějakej další nemohl navrtat =).
    • nightborne
      Stealthovat se musel vždycky jenom ten úplně první... já pak vždycky popadl ten jeho kanón a ty ostatní s ním rozložil, protože toho bohdá nebude, abych se tam někde plížil =D.
  • je SEDMDESÁT 70 ! let po válce!
    jak dlouho nám budete nutit jako nepřítele nějaký němce?
    radši bych střílel americký vojáky nebo bombardoval britský města
    • TheGGG
      Ty bys nezastřelil ani nemluvně, natož člena US army. To já bych si zase rád zastřílel rusáky, už dlouho ve hrách žádní nebyli.
    • Žádnej válečnej záporák nemá na Němce... každého baví je nenávidět, proto jsou dobří. Žádný američan, brit ani rus na ně nemá, smiř se s tím :)
      • Tak ono je to celkem jedno :) jen toho střílení židů se asi nedočkáme :)
    • Pravda. Všude samej Němec a již to je nuda.

      Mohl by je nahradit Rus. Za války stejný *12* a dokonce spolupracoval aktivně na obsazení jiné země s Adolfem. To nemluvím o řežimu Stalina a jeho šílených pracovních táborech atd.

      Rusáci jsou dobří adepti na nahrazení Něcmů. Také mají hnusný jazyk a hnusný znak atd. Navíc se pořád chovájí jako agresoří a nejvěší rus byl zvolen Stalin... Tolik k jejich vzdělanosti. To se bude dobře střílet, jako Němci za 2. Světové války *14*
      • dneska vladnou nadnarodni financni korporace ktere nejsou ani ruske ani americke
      • Než začneš hodnotit něčí vzdělanost, prosťáčku, zameť si laskavě před svým prahem. Píšeš jako hotentot...
        • A ještě k té volbě největšího Rusa. To podle mnoha komentátorů vypovídá právě o vzdělanosti rusáků. Tam má státní TV silnou pozici a často lže (viz zprává o vojácích NATO na ukrajině anebo, že Zeman sledoval dnešní vojenskou přehlídku z tribudy atd.)

          Poté tomu podlenou rusáci a rádi. Srp a kladivo to je jejich. O rusácích a jejich vzhlížení k silným vůdcům a silnému rusku toho bylo napsáno dost.

          To je další + proč by měli nahradit Němce. Němci se od 2. Světové změnili hodně. Rusácí minimálně v oblasti politiky. Idální volba.
          • Prasaak
            Jene, používáš stejný klíč, na základě kterého jsou dnes nepřátelé Němci. Btw. Rusové si vybrali svoje ve filmové produkci.
            P.S. Nezapomeň, kdo kázal z Moskvy o svobodě v roce 1943.
            P.S. 2 Dost historickopolitologických debat. Sem to nepatří:)
        • Aneb odvedu debatu jinam, protože nevím jak bych vyvracel daná fakta *15*

          Tohle je česká klasika v debatách na netu. Nevím jak dál, tak napadnu jeho psaní anebo jeho styl psaní, jeho nick atd. *15* Ale sranda byla. Copak tam máme dále?

          Jo, rusáci. Skutečně by bylo vhodné aby nahradili němce (když je o tom řeč), není větší *12* po němcích ve druhé světové válce. O tom není přeci pochyb. Chcete snad říci, že jiné národy vyhlazovali nevhodné občany jako Stalin? Měli pracovní tábory anebo snad táhli s Adolfem proti jinému státu?

          Ne. Je to vhodný kandidát.
          • Jaká fakta? Tvůj výklad dějin je evidentně omezený, bez kontextu a přizpůsobený tvému vidění světa.
            Kdyby nebylo Mnichova, nebyl by ani pakt Ribbentrop-Molotov, něco si tom zjisti. A k vyhlazování obyvavatelstva...slyšel jsi někdy například o severoamerických indiánech?
            Takže jen zopakuji předchozí...zameť si nejprve před svým prahem, rasistické prasátko, s omezeným viděním světa...
    • Kozy
      Nutit? *1*

      Tak se přihlaš k ISIS.
  • EHMM...nehodlam hodnotit pribeh...WOLF je proste WOLF !!! Ale hodlam hodnotit toto...PROC doprdele PROC ?!?!?! ma hra skoro 50GB ??? PROC zastaraly ëngine" pouziva tolik RAM s VGA ?!?!?
    PROC to jede velmi spatne !!! na GTX 970 na ultra detaily ??? (FC4 na ultra nejde pod 50fps) PROC jim porad zerem ty jejich s"r a c k y" ??? PROC provadite optimalizaci po dvanacti pivech ??!?!?!
    "N A S R A T" *16*
  • Tak souhlasim skoro se vsemi nazory co tu jsou. Urcite the old blood super hra. Jsem zatim na zacatku, ale je to zabavne a soude podle novych vojaku to vypada, ze je zde i novy obsah. New order i old blood ve srovnani s jinyma strileckama skvele zabavne skoro bych rekl hratelnosti jedny z nej her. Normalne bych to ohodnotil jako prumer, ale vzhledem k tomu, jak me jine strilecky nebavi, je toto nadprumer.
  • RTCW uz nikdy nic neprekona. Jedna z naj hier historie. Dohrate asi 6x.
    • Llour
      Souhlasím, na koleji jsem ji hrál do zblbnutí a projížděl mise na nejvyšší obtížnost bez ukládání *1*
      • Tak ono na kolejích se deje blbosti..kamarad projizdi kamaráda, drogy a chlast, hraje se Wolf..proste kolej..o nicem to moc nevypovida.. *3*
        • Llour
          To asi ne, ale i tak to byla/je výborná hra *4*
    • PreidaQ
      Nikdy neříkej nikdy, Hnisavče.
      • Jedina chybka na hre bol bug v stealth misii vlezenia do kamiona...tam som skoro zosedivel
  • Jack1947
    Hehe 7/10 chcete mne n*srat? *16* minimálně 9/10! *12*
    • Prasaak
      Jestli je příběh stejnej Überdreck jako New order, tak si to jistě zaslouží devět z desíti davidových hvězd. A maces jako bonus.
      • Jack1947
        Nebud naivní, ale řekni mi kde si takhle hezky zastřílíš a ještě to má příběh. Tím myslím fakt příběh a ne patriotickou sraččku ala omýlané COD po 110té...

        Jasně má rto své mouchy ale to jiné hry taky a tam se to neřeší proč tady že, hezky si zastřílet a vychutnat si zbraně a k tomu sympaták Blazkowicz. Když nepočítám trochu otravnějšího bosse stejně jako v New order. (ano otrávil)

        Katakomby zombíci, lékarničky - nejde jen o nostalgii návratu tohohle a támletoho a je vidět že se dá udělat střílečka bez nějakých keců na vrch a přesranců. Plus výtečná optimilizace kdy nebyl ani jeden drop - a Dvouhlavnovka jako třešinka na už tak pěkně propečeném dortu. *14*
        • Takže sis to koupil, když je to taková bomba, říkáš?
          • Jack1947
            Jedna z mála her co by za koupi stála. *4*
            • Jack1947
              Ok, tak ti ještě něco hodím... chceš prodloužit mé vlákno nějakou nesmyslností takto ukončíme tak že, já vlastně takový už jsem no. *4*
            • Prasaak
              Tvá nekonečná bezelstnost brání člověku prožívat nějaké silnější negativní emoce:D
        • Prasaak
          Nejsem si úplně jistý tou naivitou, ale budiž. Herní mechanismy jsou prima, to nepopírám, leč pakliže Ti imponují podobné hluboké story, doporučuji toto kinematografické veledílo. https://www.youtube.com/watch?v=2zMVyP2iPCU&hd=1
          • solomon.short
            hazes perly svinim....
          • Jack1947
            Dobré tak sis zasrandoval a jde se o dům dál. *3*
            • Prasaak
              Jack befiehl, wir folgen!
          • jednoduchy neznamena hloupy
            • Prasaak
              To také netvrdím.
  • no ta optimalizace hry je vskutku žalostná nedá se to hrát ani na to nejnižší co hra nabízí , jsou podstatně náročnější hry než tohle a jedou jak z praku ale tohle je běs , se vůbec divím že tohle někdo vůbec vydá jako hotovou věc. Tj asi jako namontovat někomu wc a k němu postavit kybl místo nádržky.
    • Jack1947
      Já bych řekl tak super optimilizace... se dneska nevidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit