Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším.
  • Hele každý si může hrát co chce ... :) A nechápu proč zhazuješ lidi co mají rádi WoT či WoTko samotné ... To že tebe to nebaví neznamená že je to s prominutím píčovina a že to není sranda .. :) :* .. Já hrál War Thunder a nakonec jsem zůstal u WoT protože mi War Thunder nesedá .. Není to můj styl .. ale neříkám že je to nezábavná Gamesa ;):) Jen proto že mi to nesedá ..
  • KrPa
    prekvapive je na trhu tisice her na kempeni a u tanku by to byt nemelo
  • KrPa
    nazor do jednoho cloveka objektvni byt nemuze a dle toho, co jsi psal se fakt temer nic nezmenilo,takze nemam duvod k navratu

    ve WT me taky nektere veci serou ale kdyz si vybiram to mensi zlo, beru WT

    taky nebudu rikat, ktera hra je lepsi, WoTko bylo prvni a ma vic hracu, taky tu nebudu nikoho premlouvat, at sere na WoT a jde hrat WT, ja osobne jsem si vybral WT a hraji jen pozemni bitvy

    v jinem komentu tu rikas, ze si neutralni, ale temer vsechny ostatni komenty tu branis WoT, zamysli se ted nad tim, co pises
  • Navíc tedka jak bude patch 1.0 bude graficky úplně někde jinde než war thunder. armored warfare je po grafické stránce propadák.
  • At jsi každý hraje co chce. Někdo world of tanks a někdo war thunder.Armored warfare nebudu ani komentovat ze 3 her ta nejhorší kopírka. War thunder taky kopírka prvni tu bylo wotko. A wotko má o 200% lepší grafickou stránku než war thunder. Mě war thunder za tanky nebavil. Jo letadla mají super asi nejlepší hra. Ale tanky moc ne. Mapy jsou určitě lepší ve wotku. Taky 1 zásah a jsi mrtvý což se stává dost často, když nováček příjde na war thunder a má proti sobě zkušenější hráče. Obě hry mají + i -. A wotko hraje více lidí.
  • Shaker
    Kdo chce psa bit, hul si najde, ze jo... ja myslel, ze chces objektivni nazor, ale to sem se asi spletl
  • Shaker
    tvl, na co si tu hrajes, ty kide? wotko neni moje oblibena znacka... jak wt, tak wot maji svoje plusy a minusy. klid a slunce v dusi, kamo
  • Není. Je pořád stejně hloupé :)
  • Spíš do redakce neposílají zprávy. A redakce logicky preferují jednoduchou práci, takže radši opíšou zprávu, kterou jim někdo poslal, než aby se snažili dopídit, co se děje v DCSWorld, které stejně zajímá asi tak 2 jejich čtenáře.
  • KrPa
    takze se nic nezmenilo *1*

    B - WoTko ma ted hezkou reklamu v TV, aspon tu prvni cas, to druhe jak do sebe narazi tanky a prevraceji se na zada je fakt k smichu

    C - me na hre nejvice stvalo a kvuli tanku kupovat dalsi slot za real penize nechci, WT to ma vyresene super

    D - cas na hledani souperu, nacitani a pak cekani na pripojeni vsech opravdu da 1:1, AA jsou pro me ve WT vetsi zabava nez tanky navic muzes mit 3 tanky, nikoho nenuti hrat AA
  • Pozor, dětem někdo haní jejich oblíbenou hračku.
  • Shaker
    a) maji k ni pristup vsichni i bez placeni realnyma penezma
    b) je to lepsi nez to bylo, na wt to porad nema. na druhou stranu sem si ve wt nikdy nebyl jistej tim, co je "tiha stroje" a co je bug...
    c) to jde, kdyz mas dost mista v garazi, za tu dobu se davalo tolik novych premiovych i nepremiovych low tier tanku, ze ho mit budes
    d) kdyby nacitani bylo neco jako v GTA5, tak pochopim, ale odejit z bitvy a jit do novy ti i s vyberem tanku trva vetsinou pod minutu. imho lepsi nez to pod3lat s prvnim tankem a pak se o neco pokouset s AAckem jako ve WT
  • Shaker
    Tvuj prvni prispevek s timhle linkem tak nejak uplne neladi... Jestli jsi to hral tak, jak si popisoval, tak bys mel skore podobny jak ja :D

    edit: salate
  • Shaker
    Ano, presne to myslim... Tvl, nebudu se tu s tebou a ostatnima hadat o blbinach. Jestli o to mas zajem, zjisti si, jak to funguje (tim nemyslim jen, jak se strili a jezdi, ale co mas delat) abys byl tymu trochu uzitecnej, pripadne dokazal aspon neco odsolovat. Jestli zajem nemas, tak si treba dal pindej o tom, jak je to hrozne nefer...
  • Shaker
    Budu se na to muset podivat poradne, diky
  • Shaker
    Ano (taky), prekvapive, jsou to tanky ne unreal tournament
  • martin.mirejovsky
    To není žádné papouškování, to je osobní zkušenost. I desítkový tank se neubrání osmičkám, pokud jich na něj najede víc. Na boky propářeš v podstatě všechno. Ty tanky +2 tiery jsou v celém nepřátelském týmu jen tři! To opravdu není tak velký problém. Jo, to, že lidi nespolupracují a každý si jede sám za sebe, problém je. Ale za to ta hra už tolik nemůže. A že se vývojáři snaží vydělávat je snad celkem přirozená věc, když je celá hra jinak zadarmo. Ty určitě taky do práce nechodíš zadarmo. Jediný, s čím s tebou souhlasím, je fakt, že MM +-0 nebo 1 může obhajovat jen někdo krátkozraký. Ty hry by pak totiž byly z dlouhodobého hlediska neskutečně nudné a stereotypní :-)
  • KrPa
    Ja sem pred 2 lety odesel od WoT k WT protoze:

    a) premiová munice
    b) fyzika - WoT me pripada jako ovladani RC modelu, ve WT clovec citi tu tihu tanku, aspon tedy kdyz se otaci, toci vezi nebo narazi do objektu ci vozidel
    c) nemoznost se vratit k prvnim tankum - musim prodat aktualni vozidla a znovu koupit stare
    d) jeden tank do mise - kdyz to clovek posral, muze stravit cas cekani nove hry a hranim 1:1

    Zmenilo se neco z toho? Muze mi nekdo z hracu WoTka odpovedet?
  • KrPa
    kdo ztrati prvni nervy - takze jen o campeni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit