Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dnešní článeček (3.12.11)o WOWku už máme za sebou ufff. A pro jistotu tam není diskuze. Tak ještě jeden o Skyrimu a pro dnešek hotovo!
    • Protože retardi jako ty by si tam zase vylívali své emo srdíčko.
  • Tak co, jak se vede ve Skyrimu?
  • nekazte nam naladu a ctete si neco jinyho to nevite ze to nevite ze tiscali hostuje oficialni wowfan web http://wowfan.tiscali.cz/ omg tak je to asi jasny ze to tu bude a vubec netusite k cemu jsou herni weby kdyz se vam nelibej delejte si svoji alternativni scenu a neprudte
  • Chtel jsem napsat wow jde do prdele, ale omyl ono wow uz je tam je ... a zadny 4.3 a velesmesny pandaland tuto hru s neustale klesajicim pocty acc jiz nezachra´bi
    • Vyvešti nám ešte niečo
      • vždyť má pravdu co vás v tom wow čeká? Pandové nový spoluhráči z číny a pak už jen pokémoni *1*
  • asi před 4 měsíci jsem se k tomu zkoušel vrátit kvůli kamarádum, po dolevlení 85 a naharvení full arena eq (hraju jen PvP) jsem stím zase seknul a semnou i většina známejch, jelikož tam nebyli schopný po 2 letech přidat nic co by vás dál drželo u hry, leda tak čekání na novej patch, eq a rating..
    • Tak to jste milý pane asi nehrál Warhammer online. Během 3 let Bioware vydál pár patchů(které od začátku nebyly schopné opravit ty nejzákladnější bugy) a jeden "veliký" patch(nelze nazvat expansionem nebo datadiskem), který do hry přidává možnost hrát za 4 druhy krys. Líbejte ruce Blizzardu za tolik datadisků, patchů a všeho možného, jelikož existují i MMO, na které se vývojáři vybodli půl roku po té, co skončila beta. Je to k pláči.
      • Ještě jsem zapoměl dodat, že podle toho ta hra taky vypadá. z 250k platících jich je dnes kolem 5000, ze sta serverů jich je aktivních 5.
    • Souhlas, taky sem hral neco pres 2 roky (osobne sem spis byl ale pve hrac - hraval jsem end game raidy) ovsem posledni rok, uz jsem hral jen obcas, s dlouhyma nekolikamesicnima pauzama. Zahral jsem si cataclysm a dospel jsem k nazoru ze je to uz proste nuda.
  • Ty vole, raid finder... Blizzardu už asi jebe... Je to skoro k smíchu, ale spíš k pláči, to co bylo na WoW uikátní Blizzard zlikvidoval a čím dál více se přibližuje F2P systému, což znamená že co nevidět vyjde TITAN...

    PS: Snad THQ stihnou vydat před koncem světa Warhammer 40k Online, TPSMMORPG way2go...
    • Myslýš že Titan bude lepší? heh a zeregistroval jsi toho nového peta do wowka od lidí co pracují na titanu? Taková rostomilá děcká příšerka *8* to bude ještě více směšnější a 100x víc casual než dnešní wowko *1*
    • Spíš se těším na Neverwinter, ale podle mě bude všechno přizpůsobeno dnešním "inteligentním" lidem. *9*
      • To vidím jako jednu z mnoha dalších F2P MMO. Podívej se na jakoukoliv hru od Perfect World Entertainment. NWN bude podobné.
  • Začínám mít z WOWka tiky v oku *10*
    • tak si zahraj LOTRO *3*
  • nevím co tady všichni máte proti wow tak jako chápu každého to nebaví ale tak to neřešte a lidi co to hraji tak si to přečtou a vy si čtete o to o co se zajímáte.. *5*
    • to my bysme radi, ale kdyz ono jak to vyapada tady neni misto pro jine mmo
  • Zvlastni. Ani tohle video me nepritahlo zpet k WoW. To je rozhodne velke plus pro me.
  • Novy? Jak pro koho *5*
    • Kdyz uz tak vehementne cvakate ty minusy tak se muzete rozepsat jak moc novy vam prijde reskin bosse + jinak pojmenovany ohen.
      • Např? Jsi stejný dem*nt jako kůň ze Skyrimu.

        Jinak pojďme se bavit o Skyrimu, ještě tu není žádný flame.
        • Radši nám pověz něco o žiletkách a masochismu *15*
      • Spíš to vypadá, že tu proletěl někdo, kdo mínusoval jen tak z demence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit