zavřít
...

World of Warplanes se po čtyřech letech s verzí 2.0 mění ve znatelně lepší hru

Když se řekne Wargaming, pravděpodobně si jako první vybavíte tanky. World of Tanks je bezpochyby stále největším tahounem společnosti, zatímco jí na záda dýchají dva mladší bratříčci World of Worships a World of Warplanes. Letadla jsou na tom ale nejhůř, co se počtu hráčů týče a vlastně i po stránce...

Novější 1 2 Starší

 • Walter (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Do verze 1.9 jsem odlétal asi 18 000 bitev. Ve verzi 2.0 12. Pak jsem to zabalil. Hra ztratila své kouzlo. Zkušení kvalitní hráči přestali hrát. Ve svém hráčském okolí jsem nezaznamenal jedinou (!) pozitivní reakci. Aktualizaci si chválí jen mizerní hráči bez slušných výsledků. Podezírám je, že si toliko užívají škodolibou radost, že jsme konečně v pytli všichni. S autorem článku naprosto nesouhlasím. Je naprosto mimo mísu... :(
  13.11. (33 dnů)

  reagovat

 • Brumla (inkognito)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  ""Předem říkám: „Je to lepší, je to dokonce zábavné!“ "" ....echh jak těžké si to takhle veřejně přiznat po čtyřech letech utrpení . Ono jde o to udělat nejen arkádu , ale udělat arkádu , která bude mít smysl a nebude jen o neúprosných statistikách na otevřené střelnici . Se mi zdá že herní módy Warthundera se nám pomalinku derou i do Warplanes ... a to rozhodně na potlesk není , i když se tak celá hra krapet zlepší .
  15.10.2017

  reagovat

 • alaniso (anonym)
  2 souhlasí, 2 nesouhlasí
  https://www.youtube.com/watch?v=CspTd4RuyoM
  Moji Kolegové Letci World of Warplanes taky pláčou.
  15.10.2017

  reagovat

 • alaniso (anonym)
  5 souhlasí, 2 nesouhlasí
  World of Warplanes se po čtyřech letech s verzí 2.0 mění ve znatelně lepší hru prý?Tak Nesmyslnou Hlášku jsem v životě ještě neslyšel.Ten kdo psal tento článek o hře,tak vůbec nechápe o čem ta Hra byla a co znamenala pro Lidi co ji hráli celé ty roky-World of Warplanes byla Kultovní a účasně skvostná Hra(Srdeční záležitost),kterou jsem Já osobně hrál ještě jako Tester v Close Beta od 19.4.2013 takřka denně i mnoho hodin,když to šlo a měl jsem čas hrát,atd.,hrál sem sám s radostí a chtíčem a nebo i v letce s kamarády taky klidně mnoho hodin,když jsme měli náladu stále hrát,třeba si pamatuji že jednou takto o víkendu jsem hrál s kámošem(nick-kubanec)asi 42hodin beze spánku.Komunikovaly jsme přes Skype u létání.je pravda,že jsme u toho konzumovaly alkohol,no a co,byly jsme bez partnerek oba tehdy-no a co.Antidepresivní účinky hra měla a když se člověk vcítil do toho letu,tak jako kdyby snad letěl ve skutečném letadle.Nejsem ve Hře ten nejlepší Pilot,jsou mnohem lepší Hráči než Já a jejich hodně,ale odvažuji se hodnotit za celkem dobrého Pilota.Mám 149 letadel v hangáru od 1 až do max.10levlu.a plánoval jsem hrát ještě mnoho let do doby dokud uvidím na monitor a nedostanu Alzheimera třeba.World of Warplanes se stal nezdílnou součástí mého života a nejsem jedinný,vím co říkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Utrácel jsem i reálné peníze za hru-nevím už přesně kolik ale asi 5000kč to může být i možná víc za ty roky hraní.No prostě abych to teda dokončil nějak-tedˇ po té jejich dokonalé Aktualizaci 2.0 je HRA totální ODPAD,Wargaming by se měl stydět a nejen mě,ale všem hráčům by měl vrátit peníze za celé ty roky hraní a i tak nám všem Letcům co jsme hráli World of Warplanes,tak nás to neuspokojí-ztratily jsme část života,životní smysl,náplˇ,radost,apd..Ba naopak Wargaming nechtˇnám vrátí režim hry-Nadvláda(Aktualizace 1.9) a je šťasten že náhodou dokázal svou Hrou okouzlit na dlouhou dobu a získat si Srdce mnoho Lidí.
  15.10.2017

  reagovat

  • aaa (anonym)
   5 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Doporučuji zkusit radši War Thunder
   15.10.2017

   reagovat

   • alaniso (anonym)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Ano-Souhlasím!Pokud někdo chce hrát něco takového jako je nynější verze(Aktualizace 2.0)World of Warplanes,tak atˇ raději Hraje War Thunder.
    War Thunder mám taky nainstalovaný od července roku 2013,mám 10 levl postavy a letadla 3úrovně a posádku 7úrovně a všech národů a je to mnohonásobně lepší Hra než nynější podoba World of Warplanes(Aktualizace 2.0)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vybral jsem si pro sebe vhodnou Online Hru z těch všech co jsem kdy hrál-chci zpět Aktualizaci 1.9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jenže Já a nejsem sám,cca.90% mých kolegů Hráčů ze hry World of Warplanes nesnášíme styl Hry War Thunder,proto jsme hráli World of Warplanes a byly jsme převelice spokojení se hrou až do doby,než nyní společnost Wargaming.net nastartovala Aktualizaci 2.0-Wargaming.net nám zničil naši Online Hru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Já a určitě nejsem sám,nechci hrát nic co se podobá hře War Thunder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Komu se líbí World of Warplanes po Aktualizaci 2.0,tak atˇ hraje raději hru War Thunder,protože je mnohem lepší,než nynější World of Warplanes a nám stálicím,dřívějším hráčům World of Warplanes atˇ Wargaming vrátí dřívější podobu hry-Aktualizaci 1.9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    16.10.2017

    reagovat

  • Skrblik (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Diky takovymto pakum, mohou firmy jako je Wargaming vydelavat ! Když se řekne Wargaming, tak se mi tak akorat zveda zaludek, hru jsem hral od prvni chvile jako betatester asi trikrat od zacatku a po kazdem "vylepseni" to byla vetsi a vetsi s....., naprosto nevyvazene souboje, sekajici se grafika, stupidni ovladani, kdy se hada mys s klavesnici pri pouziti smerovky, totalni utlumeni vydelku, to by to clovek byval musel hrat asi deset let, za predpokladu ze neni uplty trot.... a nenasype do toho 5000 lol, takze nepredpokladam ze by se to ted i po tech velkych zmenach dalo hrat.Za kvalitu hry vypovidal i pocet hracu kteri to hrali, vecer max 500 lidi, to tady ten Alaniso pri te 42ti hodinovce asi pak letal jen proti tomu kamosovi, pac ve vyssich tierech se kolikrat na bitvu cekalo i deset minut !
   17.10.2017

   reagovat

   • alaniso (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ty seš Pako Skrblíku-klidně si mě žaluj na Policii za urážku,ty jsi mě taky urazil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lítali jsme s kamarádem náhodou spolu v letce na 3-6levlu,tam protivníci ještě jsou v jakoukoli časovou dobu,ale je jinak pravda že na vyšším levlu to bylo nehratelný,čekalo se neúnosně dlouho a v určitých hodinách to bylo tým pádem totálně nehratelný a pak taky je pravda,že hru další a další novou aktualizací postupně kazily až nyní Aktualizací 2.0 ji uplně dorazily a zabily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dnes sem Wargamingu písemně nadal a odinstaloval jsem na truc schválně všechny hry co od nich mám-world of tanks;warships;warplanes i closed beta total war aréna kde jsem nyní beta tester,je to taky debilní hra.Taky se mi už zvedá žaludek,když slyším,nebo čtu název Wargaming.net-to stebu plně souhlasím,již mám stejný názor jako ty,otevřely se mi oči díky posledním dnům horlivých konfliktů na foru Wargamingu i jejich Technické Podpoře Hry.Celé ty roky jsem společnost Wargaming.net miloval,proto jsem i utratil nějaké ty peníze do hry a koupil si za to něco ve hře,ale dnes již společnost Wargaming.net.nenávidím a budu ji všude pomlouvat kde to všude bude jen možné tak jako ty.Takže se opakuji-dnes s tebou plně souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    20.10.2017

    reagovat

    • martin.mirejovsky tiscali.cz
     0 souhlasí, 1 nesouhlasí
     Skutečně reakce hodné dospělého člověka... Vůbec se nedivím, že 1.9 byl takový propadák, pokud to hráli lidi jako ty. Tak hlavně nezapomeň zažalovat WG za to, že se snaží tu domrvenou hru oživit novým konceptem a zachránit ji tak před krachem.
     11.11. (35 dnů)

     reagovat

 • Magnum.357 (anonym)
  4 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tímto 2.0 marastem hra jménem Wowp končí ,ačkoliv komunita existuje a jsou v ní velmi dobří inteligentní piloti,WG jejich připomínky totálně zabilo a pustilo do světa něco co 93 % hráčů odsoudilo a zamítlo , vše na co si hráči během let stěžovali zůstávalo a měnili se jen věci co fungovali.Ač se to zdá nelogické je to bohužel tak tandem Persha-Wargaming totálně roky ignorovali stížnosti hráčů a došlo to tak daleko že je na světě něco co komunita wowp absolutně nechápe . ok WG stvořili jste klon Warthunderu který je tak špatný že si zaslouží aby na něm bylo napsáno věkové omezení a to 12max ,
  babyarcade
  14.10.2017

  reagovat

 • Nytek (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tenhle článek odhaduji na PR WG, protože 2.0, je totální propadák. Stačí si pročíst forum ( forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/48962-verze-20/ ) k aktualizaci 2.0. Komunita už při testování říkala, že to nechce v tom stavu v jakém to WG mělo a má. Myslím, že to odradilo více hráčů, kteří to hrají déle jak rok než aktualizace 1.5. Asi by se nic hrozného nestalo kdyby to byl jen další herní mód.. ale takto... Asi si chtějí vybudouvat úplně jinou komunitu hráčú, protože 90% by jich chtělo zpátky 1.9. forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/48972-reverse-back-to-v19/
  13.10.2017

  reagovat

  • aaa (anonym)
   4 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Pro mě takhle umřel ze dne na den robocraft. Najednou z toho byla moba se základnama, věžema, respawnama, power upamam za killy... úplně to k tomu nesedělo.
   15.10.2017

   reagovat

  • martin.mirejovsky tiscali.cz
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Trochu tě poupravím - 90% potencionálních hráčů odrazovala hra do verze 1.9, což je pro free to play totální selhání vedoucí k nevyhnutelnému zániku. Tak se nediv, že to WG zařízl a zkouší začít znovu, s něčím úplně jiným. Je to jediný logický krok, který jim zbyl.
   11.11. (35 dnů)

   reagovat

 • kutr (anonym)
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Mě teda nejvíc vadí na hrách od wargamingu mizerná komunita lidí (pokud se umíte trefit, okamžitě jste pro spoustu lidí cheater), pokud chtete postupovat dopředu musíte se buď stát otrokem hry a hrát pár hodin denně nebo platit nehorázné peníze. A nejhorší je, že když už něco ve hře odemknete, tak wargaming vydá update, kde přidá nový tank/loď/letadlo, které jsou ve všem lepší než to odemčené. 100x radši bych byl za placenou hru, kde nic z toho co píšu není a odemykání ideálně vůbec není nebo je to spíš objevování způsobů hraní hry.
  11.10.2017

  reagovat

  • Bob (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   nevim jak to funguje u letadel a tanku ale u lodí když mam tier 4, tak hraju jen s lodemi na tier 3 a 4 nebo 4 a 5. takže odemykat vlastne není treba
   12.10.2017

   reagovat

  • Muff (anonym)
   4 souhlasí, 0 nesouhlasí
   za tu komunitu si WG může sám. Jednak ač se WG všude prezentuje, jak komunitě naslouchá tak na ni totálně a úplně s... ale největší problém je podle mě neschopnost WG vytvořit nějaký rozumný matchmaking. Je to hra, kde je vaše výhra závislá na dalších 14ti hráčích! To jak hra míchá týmy generuje prostě vysokou toxicitu (ano, pokud se osm hráčů z mého týmu nechá rozstřílet v prvních dvou minutách, aniž by sami něco trefili, tak mě to štve a naopak pokud vyhrajeme 15:0 za čtyři minuty, tak to moc zábavný také není), do toho občas přestřelený RNG, podivné náhody, kdy šetkrát po sobě "prošla skrz" a podobný kouzla a hlavně SPG, kdy perfektně úhluješ, držíš v šachu několik nepřátelských tanků a najednou prásk, dostane tě jednorukej autista z druhý půlky mapy s artilerkou.. :D Pak nenadávej, ještěže už nemlátím do klávesnice :D
   12.10.2017

   reagovat

   • Karol (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ja som obvykle kludny pri multiplayeri ale nedávno som začal hrať lode a toľko nervov som ešte nezažil. Hlavne ma rozčuluje ked sú hráči uplne pasívni a zájdu na kraj mapy aby ich nikto netrafil a snažia sa prežiť čo najdlhšie. A pritom hraju za bitevnú lod. Ako keby to bola nejaká roguelike hra, kde ked ta zabijú prídeš o všetko, pritom opravy sú lacné a nový zápas to nájde instantne.
    Minule som mal hru, kde bolo ABC a skoro celý tím zašiel do kúta mapy, kde sa držali spolu a nechali si zabrať všetky body. Nakoniec to skoro otočili.
    12.10.2017

    reagovat

   • Derp (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    přesně tak.
    Wargaming pořád tvrdí, jak je pro něj komunita důležitá a jak jim naslouchají, ale to jsou totální lži. To, co 95% hráčům vadí, to ve hře zůstává... a to co fungovalo WG změní.

    Ten katastrofální MM opravdu vyvolává velký odpor. Většina her dopadne stylem "team plný idiotů" (půlka teamu mrtvá do minuty aniž by něco trefila) VS. "team skillerů" (tak velká převaha, že si hráči s pomalejšími tanky ani nezastřílí).
    Kdyby to aspoň byly vyjímečné případy, tak by se to dalo přežít... ale jakmile člověk dostane takových 5 zápasů v řadě, tak dostane šílenou chuť proklínat ty nooby v teamu a stupidní vedení WG.
    16.10.2017

    reagovat

 • Bob (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Hrajem lode a je to super. hoci by som radšej hral hru kde je vacsie more, zápasy trvaju dlhsie, dala by sa viac upgradovat lod, boli by tam ponorky atd.
  11.10.2017

  reagovat

 • Knuckles (anonym)
  2 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Hmm, že by konečně hra s letadly pro mě? *14* Dřív jsem zkoušel WoWp i WT. U WoWp mě odradila po pár bitvách přílišná arkádovost a u WT zase po pár hodinách přílišný důraz na realismus. U WT tím myslím to, když jsem za někým letěl 30-40 vteřin, pálil jsem do něj o sto šest, létali z něj kusy, ale nějak ho to netrápilo. A mě pak přiletěla jedna kulka z ničeho nic, trefila mi pilota a bylo vymalováno.
  Tohle teď ale zní, jako že by to mohl být přesně ten zlatý střed, který hledám. Uvidíme, šanci tomu asi dám.
  *3*
  11.10.2017

  reagovat

  • Pilgrim66 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   U WT:
   K prvnímu - záleží čím střílíš, jakýma střelama a hlavně kam - aka 7.6 kulometem do trupu letadla se špatnou municí moc neuděláš
   K druhýmu - narvy body do staminy u pilota
   11.10.2017 upraveno v 19:38

   reagovat

  • kutr (anonym)
   7 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Jako fanoušek Il2-Sturmovik série se musím hodně smát čemu se dnes říká "přílišný důraz na realismus" *1* *1* *1*
   11.10.2017

   reagovat

 • aaa (anonym)
  14 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Hlavní problém jsou HP u letadel, u tanků se to ještě snese, ale u letadel, kde se není za co schovat, ale jen manévrovat máte zkrátka problém, pokud nepřítel na vyšší tieru vydrží 2x tolik a dává 2x DMG.
  11.10.2017

  reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.163.210.170.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.