Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim ze wow melo skoncit po TBC :) ted je to uz jen nastavovana kase a sracka co z lidi taha akorat dasli prachy.. zadna hra nezere tolik casu u compu jak wow... sice ho sem tam zahraju ale asi tak 2x do mesice :)
    • Tak to bych se hadal, bez si zahrat neco od NCsoftu, Lineage1/2 nebo aion pak si reknem esi wow zere cas...ve wow mas vsechno zachvilku ve hrach od ncsoftu setris na jednu vec nekolik mesicu *5*
      • hral jsem i L2, a dalsi hry od NC... ale WoW me zralo casu nejvic ... respektive jsem u nejvic zracel pojem o casu
  • Pobavilo.
  • Jestli tohle píše pravej Prandur tak jsem asi čínskej bůh srandy...
    • Tak nějak. Zvlášť když ve fórech řeší jiné věci. Asi borce nevzali do Black Division a trochu jim to závidí.
  • Prandure prandure, ty se nějak staráš... *6*
  • to Prandur: vzdyt te nikdo nenuti to hrat nebo o tom cist a tak pokud mas emo a chces nadavat celemu svetu, tak jdi ven, treba na tu tvoji kalbu, tam jim vsem vynadej a nemel tady hovadiny v diskuzi *3*
  • Pravi fandove umi cesky, narozdil od redaktoru..
  • Omg.. Nevim proc to lidi chcou stale hrat.. Kdyt to je nehorazna hovadina *7* i ja na ShitˇThulu jsem stim sekl .. Skoda penez.... Raci si bezte zadivocit nekde na kalbu a delejte si neco do zivota nez sedet u zasrane hovadiny ktera vam nic neda.. Uz vidim jak detem budete vypravet o wowku *7* A jeste za to platte idioti
    • Duuku_cz
      A co mi da litat nekde po zasmradenejch hospodach, kalit a chlastat? *3*
    • a co budes vyprávět dětem ty? jak jsi se opíjel na kalbě? jak jsi zvracel v křoví? *3* omg
    • Pokud už chceš mermo moci imitovat Prandura, nepiš jako negramotný kokot, děkuji *3*
    • V čem je problém? Opustil tě tvůj kluk kvůli WoWku? :)
  • ... jak se to slusi a patri" - heh to nema chybu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit