Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to Prandur: vzdyt te nikdo nenuti to hrat nebo o tom cist a tak pokud mas emo a chces nadavat celemu svetu, tak jdi ven, treba na tu tvoji kalbu, tam jim vsem vynadej a nemel tady hovadiny v diskuzi *3*
  • WOW stráta času. *3* (Prosím nedávejte že se vám můj coment nelíbí dávejte jen že se líbí)
    • Čeština je očividně také ztráta času, viď?
  • Prandure prandure, ty se nějak staráš... *6*
  • myslim ze wow melo skoncit po TBC :) ted je to uz jen nastavovana kase a sracka co z lidi taha akorat dasli prachy.. zadna hra nezere tolik casu u compu jak wow... sice ho sem tam zahraju ale asi tak 2x do mesice :)
    • Tak to bych se hadal, bez si zahrat neco od NCsoftu, Lineage1/2 nebo aion pak si reknem esi wow zere cas...ve wow mas vsechno zachvilku ve hrach od ncsoftu setris na jednu vec nekolik mesicu *5*
      • hral jsem i L2, a dalsi hry od NC... ale WoW me zralo casu nejvic ... respektive jsem u nejvic zracel pojem o casu
  • To je teda úpadek. Redaktoři by si po sobě mohli své příspěvky alespoň jednou přečíst. Na tohle se nedá koukat *11*
    A pro prandura - jak již někdo psal, lituji tvé děti až jim budeš vyprávět o svých "kalbách", které ti do života dají zajisté mnohem více než WoW *4*
  • Už je to tady zase. Recyklované zóny, pár upravených mobů, nesmyslné navýšení lvl atd. Místo přidání kvalitního obsahu pro high hráče, opět jen degradace hry,stupidní levelování a degradace equipu. Levelování má sloužit k seznámení se s postavou a po dosažení max lvl má začít naplno samotná hra, kdy má začít hráč používat vše, co se naučil. Bohužel se levelování stává jedinou zábavou a naplní hry. Dělají z nás jen konzumní hloupé ovce, holt když jim to budete platit a držet hubu, nic se nezmění. Mě je s toho nablití, ještě, že už to nehraju a jsou i jiné možnosti. WoW je opravdu zábava jen pro hloupé stádo.Nic kvalitného a zajímavého, jen levelování a honba za equpipem, který bude další datáčem opět bezcenný. Úžasné. *12*
    • PS: nové lvlování je samozřejmě nesmysl, ale je to jeden z postupů, který blizzard používá, aby začal s "čistým štítem" - opět nastavování nových statistik, gear score, změny ve statech apod. Je to v podstatě nástroj k tomu začít nanovo.
    • Wow je hra pro stádo a je to jen honba za equipem, ale je to sakra hratelná hra pro stádo a sakra akční mmo honba za equipem. Ukaž mi hratelnější mmo kde můžeš instantně skočit do akce a bavit se (pvp). Zkoušel jsem AoC, War, Eve, L2, DDO, LOTRO, ale takovou jízdu jako s dobře naequipenou postavu ve wow pvp jsem nikde nezažil, i když wow stále používá přežité ovládání (autoatk, neinterakci světa, apod.) a nedosahuje takových kvalit jako např. pvp ve WARu, tak hratelností s přehledem válcuje všechny.
    • Chápem. Velkej kluk co s WOW přestal, gratuluju, ale já se na cata těšim :D Ta tvoje konzumace je největší změna ve WOW co kdy byla :D
  • povim vam ktomu len par veci po prve WoW je hra iba pre zavislakov ktora zere tolko casu jak .... pi.. zavislacka hra ja som ju hraval pred pol rokom so skoncil radim vam skoncite je to picovina ked to teraz hrate a neprestanete za chvilu skoncite jako KOKOTI/ZAVISLACI na pocitaci... niektory to nehraju tolko ale ajtak je to hra pred kktov a zavislakov . to je vsetko. a to co pisali niektory ze lineage 1 alebo 2 je vetsa zavislacina nez wow neni pravda ale tiez je to hra toho sposobu caute
    • Jak vidím, tak na tobě wowko nechalo následky... :D Ať si každý udělá názor sám. Proč tady radíš a ještě k tomu tak vulgárně?? Pokud člověk není psychicky na dně, tak nemůže mít problém s wowkem normálně žít, což asi tvůj případ nebude.
  • Asi jsem sám, ale ani já nenašel ,,krásu" světa World Of Wacraft. Mě to hodně zklamalo, místo toho, aby tam byl nějakje pořádnej tahoun hry (příběh), tak tam místo toho ,,rubete" do každé potvory co vidíte, abyste si našmoulili pár zlatých a level. Pak, když už máte ten nejvyšší, teď je to 80, tak chodíte do tzv. raidů a dungů, pro equip, ale záhadně se zde stále nevyskytuje to nejlepší - příběh. Hrál jsem Wacraft 3 a chytlo mě to hrozně moc, příběh byl moc dobrej a hratelnost taky, tak jsem zkusil MP a co se nestalo, taky dobrej a ještě lepší s možností hrát mapy ostatních hráčů, které jsou vcelku dobré. V kouktku duše, jsem se těšil na Warcraft 4, kde bychom dále sledovali osudy Thralla, Jainy, Arthase aj., ale co se nestane, Blizzard vytváří poloviční hru. Jsou tam předmety, úkoly a hráči, ale kde je ten příběh?? Asi se vypařil. Nevím.
    A lidi, na závěr, si spočítejte, kolik Wow vydělává měsíčně, pokud má 13 000 000 hráčů a každej dá 14 Euro, nooo, hodně peněz, za MĚSÍC to dělá 182 000 000 Euro, to je v korunách 4 732 000 000. Vše za měsíc prosím, teď krát 12, za rok to tedy dělá 2 184 000 000 Euro, v korunách to dělá 56 784 000 000. Opravdu ta hra stojí za tolik peněz a času. Já vám to přeju, ale podle mě, dávat více než 300 Kč měsičně za ne zrovna dobrou hru, je blbost. Toť můj názor.
    PS: Od Cataclysm čekejte vyšší lvl, nový 2 příšery a 10 nových předmětů + 2 nové rasy.
    • Počítat snad každý umí. Ten tvůj výpočet není nic nového. To, že 13 milionů lidí ty 3 stovky měsíčně platí asi svědčí o tom, že to zase tak špatná hra nebude.
      • calwin
        platia za to aby sa znovu stretli s komunitou ludí čo tam sú... ale hra samotná ich nebaví... ver mi... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit