Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek a především ten nadpis se mi nelíbí. Hned na začátku to působí hrozně neobjektivně. Pozirivní na článku ale je, že se snaží správně ukazovat, že hrubý nárůst výkonu ještě nemusí znamenat podobný nárůst výkonu ve hrách. To je pravda. Je ale nutné si připomenout, a mnozí na to zapomínají, že Scorpio je jen jakousi půlgenerací stejně jako PS4 Pro. Je zaměřen především na to hraní ve 4K.

    O smysluplnosti Scorpia a tedy o tom, zda-li to bude, nebo nebude terno, rozhodne až cena. Pokud se udrží v rozmezí cen konzolí, stále to bude dobrá koupě, tedy pokud vám nezáleží na PS4 exkluzivních hrách. Je nesmysl psát, že je to na nic a že když má teda MS všechny hry i pro PC, tak má smysl kupovat jen PC atd. Pořád tu je rozhodující cena a pohodlnost a tam stále může vést XBOX xxx.
  • Nadávejte si na konzole jak chcete, ale např. takovému Uncharted 4 se zatím žádná PC hra ani nepřiblížila. Bohužel Xbox trpí nedostatkem podobných exkluzivit.
    • Nic než subjektivní názor. Takové soudy jsou zbytečné...
      • Je vidět, že jsi to nehrál, jinak by jsi nenapsal takový nesmysl. Jak něco nejde upirátit, tak to v ČR hraje jen pár lidí.
        • Teda, uncharted 4 mam (dostal jsem to ke konzoli) a je to nuda.
        • "Je vidět, že jsi to nehrál, jinak by jsi nenapsal takový nesmysl."

          Typický peasant denial:

          A: Nehrál si to.

          B: Jak to víš? Máš důkaz?

          A: Nepotřebuju. Nehrál si to, protože máš opačný názor než já = píšeš nesmysly. QQQQQ.... *15*
        • Paulcz
          Jak by řekl ten tučný cikán: "Přesně tak!".

          Jinak doporučuju wiki stránku s názvem argumentační klam.
  • Článek je fakt uboze napsanej, většina věcí co se tam vyčítá xboxu se dá vyčíst i PSpro. Skoro všechny ty argumenty z článku jsou fakt jen uražený fanbojovský kecy. Navíc ten nadpis... nepsal borec pro nějakej bulvární deník?

    Jediná věc kvůli který je tenhle novej xbox nanic a proč bych si raděj koupil PS kdybych kupoval konzoli je nedostatek her. Microsoft míval fajn hry na 360ku, a většinu jich úspěšně pohřbil.
  • Vy ste teda riadne jelita. Samí sonychuj s inteligenciou PS. Dostali ste natrhnutú riťku a len tu pofňukávate, sonypajáce. Ultrassony bežte na lampáreň a nechajte hráčov hrať. Celé Tiscali možte si pogratulovať, aký ste objektívny zmrdi. *5*
    • A teď ještě jednou a česky ...
      • Nech ho, vzdyt mu nejde ani ta slovencina...
  • Hraní na Xboxu není mrtvé, jenom spí.
  • Výborný text, chválím, krásně rozebráno
  • Xboxu chybi dve veci: za prve HRY a za druhe HRY! Teoreticky se jedna o jednu a tutez vec, ale je natolik vyznamna, ze je nutne uvest ji hned dvakrat.
    • Zaklinac není hra? Fallout 4 není hra? Fifa, Nhl není hra? Gears of war není hra? Forza není hra? Call of duty není hra? Ty jsi dobře jetej :D :D najdi si konečně ženskou ať se ti trochu odkrví mozek ... :D
      • ravux
        On myslel exkluzivity, jestli to chapes...
        • Ano je mi to jasné, ale tak ať to tak napise, ale ruku na srdce, exklusivity nedělají hraní. 90% možná i vic jsou multiplatforni hry - to ze sonyboys nemůžou překousnout to ze některé hry muže člověk hrát na xboxu i pc a proto není exkluzivní je blbost. Kdyby Sony měla svůj operační systém tak by jela to same. A zpětná kompatibilita exkluzivitu pridava dost
    • Pro neznalé: tato hláška je ze seriálu Red Dwarf.
  • Je mi líto co se s Xboxem one děje. I přez více pozitiv PS byl Xbox 360 pro evropského hráče jasná volba.
    • Ano to byl, jelikož většina majitelů X360 ho měla chipnutý a hrála na něm pirátské věci...
      • Ta věta nedává smysl.
        • Zjevně se dal snadno čipovat, proto byl tak populární.
          • Která konzola byla populární kvůli čipování byla PS2 ale XBOX 360 fakt ne. Já to neměl zapotřebí a moji dva kamarádi také ne. Bazarovky se dali sehnat za pár Kč.
    • ps3
  • To ja by som zas nechcel PS4. Japanistické hry a debiliny typu Last of us ma fakt nezaujímajú. Nestoja mi za to, aby som používal ten príšerný dualshock. Nedá sa s tým hrať. V NHL mi prsty furt vyletujú z joysticku a z hrania FPS ma bolia palce.
    Xbox je proste lepší ;)
    • Kajte se. Mix hernímui filmu Cesta s přirodovědnou fantasmagorií je přece dokonalost herního průmyslu. Cestu mam velmi rád co jí ale činí její herní provedení špatnou je ten ultracool scifi mix. Chápu obyčejně postapo a boj člověka jako boj vlka s vlkem o přežití je nuda.
  • Nechapu jak nekoho muze jeste dnes zajimat XBOX Scropio.

    Konzole bez jedine excluzivni hry? Hahaha. Jedine kde MS drti konkurenci jsou bohuzel jen ovladace, obzvlaste masterpiece Elite controller. Mely by se na Box vykaslat a soustredit se na PC a konzole nechat tem co jsou schopni na ne dodat software - Sony a Nintendo.
    • Ten jejich ovladac stoji za vytrenou pr*el. Zlatej dualshock
      • Dualshock je 20 let zastaralej design, pochybuju ze noob jako ty drzel ovladac v cene pulky tvy konzole v ruce...
    • SONY ale potřebuje mít zdravou konkurenci. A nintendo se s příchodem konzole switch sám odsunul na vedlejší kolej.
      • A největší konkurence je PC a ne jiné konzole - řekl sám ředitel Sony, takže...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit