Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je přesně ten důvod proč se tomu obloukem vyhnu *1* mimo to, že všechny tyhle survival mmo early acces hry jdou celkvoě mimo mě, zabugovaný hry který nikdy nevyjdou z early acces.
  • Odulin
    Tak mi to nedalo a ze zvedavosti jsem jim vcera tech 30ecek dal, abych si teda ten fenomen zkusil. No mohlo to dopadnout asi hur...tohle mi v podstate prislo dost zabavny a jelo to. Kdyby se tak stal zazrak a zamakali na tom a vysperkovali to po vsech strankach, tak to maj v kapse. Ta myslenka se mi zda dost dobra.
  • Jack1947
    Dokonce stejně "blbej" engine *5*
  • Kravicka
    Nuda a blbost jako h1z1, akorat zabugovanejsi grafika
  • Jack1947
    Tady se to chápat dá a je to další munice Twitchařům( populární online hry a tahle jedna z nejhranějších na steamu už o hodně svědčí) a není se proč divit já třeba taky ty lidi nechápu co je natom baví sledovat, nicméně mě to nijak nepobořuje ani neuráži spíš to ignoruji.

    Dá se top brát jako takový sportovní kanál jen rozdílem jsou hry, copak se dřív divákům nádávalo do dětí ? Ne, jen doba bi už konečně mohla pokročit a odhodit rúzné zastaralé stereotypy ( Jsme všichni hráči a to že někdo kouká víc na zápasy v online hrách než třeba hraje je jeho věc).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit