zavřít
...

Záběry z hraní Nidhogg 2 ukazují nové lokace a zbraně

Vydání pokračování svižné akční šermovačky Nidhogg se nezadržitelně blíží. Už víme, že Nidhogg 2 hýří novými barvami, díky kterým má prostředí mnohem konkrétnější, méně abstraktní vzhled, a že tentokrát vás kromě mečů čekají i sekery, dýky a luky. Jak to všechno vypadá v běhu, zjistíte z 20 minut dlouhé...
  • Noob (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jednička je ukrutně dobrá řežba, kterou hrajeme s kámoši dodnes. Dvojka mě vzhledem a stylizací neoslovila. Snad ten gameplay bude stát za něco, a změním názor...
    20.6.2017

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Jezismarja proc je to proti puvodnimu Nidhoggu tak strasne osklivy? :(
    19.6.2017

reagovat

• Lukáš (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Taky jsem nad tím přemýšlel. A dospěl jsem k jedinému. Touhle přiblblou stylizací si zvýší prodeje, respektive jejich logikou nezablokují případné prodeje. Pokud by zůstali u jednodušší grafiky, tak by potenciální hráč neviděl na první pohled rozdíly mezi 1 a 2. Pokud by šli "dospělejší" stylizací, dostali by vyšší rating a tudíž by nebylo tolik prodejů viz logika u tzv. tentpole filmů s ratingem PG-13. Aspoň takhle jsem to pochopil.
      19.6.2017

reagovat

• kubi-wan tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Mně se to naopak vlastně docela líbí... je to takový správně úchylný... jednička se mi líbila, ale trpěla na nedostatek obsahu a těch pár úrovní se rychle okoukalo.
      Ta LO-FI stylizace mi taky přišla dobrá, ale rozhodně mi nevadí, že jdou teď touhle ujetou barevnou cestou.
      19.6.2017

reagovat

• x (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Je to vizuální výplach a to já rád. Dobré na odreagování.
      19.6.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.92.170.142.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.