Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I letitý SWAT je proti tomuhle hotový simulátor. Arkádová taškařice s úsměvným destrukčním modelem která si hraje na taktickou akci. *2*
    • A SWAT 3 z GOGu se mi rozjet nepovedlo. 4 nikde k sehnani... jeste, ze frci Raven Shield. I kdyz si myslim, ze Rodgue Spear mel lepsi levely a navic nesly na vsechno nasazovat tlumice, optiky....

      At zijou stary hry. Prave drtim Codename 47 a bavim se, jako tehdy.
    • Jack1947
      Usměvné to bude celé, to tam nebude ani žádná kampan? achjo. Celkem nuda... doba holt nepřeje taktickým akcím. Už je tomu bohužel tak.
  • Jack1947
    Když pominu otřesnou kvalitu videa které nahráli na nějaký starý mobil? a to že za ty hodné hráli asi uplný noobové dostali teda fakt nařezáno... to určitě nečekali. Nic moc a ani ten počáteční efekt co byl v prvním videu tam chybí - navíc to bude furt o tom (skoro)samém domě? jako fakt nebude to třeba i jinde letiště/kasíno atp kde je staré RS aspon Vegas no ták hrál jsem i Raven shield/Lockdown a tomuhle říkají taktika? spíš traptika. Vždyt to je směšné a pak ty pasti to je uplné završení ale zdá se že když se bude hrát s hoodně hloupými lidmi bude to tedy sranda... *7* proč se vůbec snažit, COD přeci všechno jistí...
    • jj, vzdy sa bude hrat v rovnakom dome, celkom jednoduche aj na vyvoj. usetrena praca a tak.....ty kkreten
      • Jack1947
        Jéje, slováčík... si potřeboval ulevit. Možná jsem to napsal špatně ale zatím mi to tak přišlo.
        • som zabudol ze ti vyvojari poslali celu hru v predstihu
          • Jack1947
            Tak já ti taky neberu že se na to těšíš... ono ostatně WD nekupovali lidi kvůli hře ale hlavně těm krásným dárkům. *4*
  • nejsem si jistej jestli je takove strileni pres steny realne
    • tak u nas v americe ty paprndeklove steny prestrelujem bezne *5*
  • Pete.palis
    čerstvý závan do MP...i když kola budou poměrně krátká, pro klanové zápasy jak vyšité ;)
  • To já radši CoD multiplayer. Tohle je na mě moc taktický. Preferuji spíš fast-paced bum ra ta ta akci... znáte to. Black Ops 2 je dodnes hodně zábavný. Rainbow Six je pro lidi, co mají kámoše a čas. To já nejsem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit