Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne, ze bych si na tom zakladal, ale kdyz uz prezentovali ten mocap, tak jsem cekal neco prirozenejsiho

    a kdyz pak misto lidi mluvi opareny brambory, tak si toho nejde nevsimnout
  • Někteří si na animacích docela zakládají.
    Toho hejtu jen kvůli tomu tu nebylo zrovna málo. *1*
  • tak mu napiš že animace nedelaji ješte dobrou hru
  • Souhlas. Tohle hrát na klávesnici musí být sebemrskačství. Ja na klávesnici nehraju už od prvního Dooma...
  • A je to tu zase. Skyrim.
    Tady nemá cenu se hádat, ale nedělej ze Skyrimu nějakou boží hru.
    Není špatnej, ale kdo ví jakej zázrak to taky není.
  • uaxpk
    V podstatě s tebou souhlasím, ale člověk by si to musel vyzkoušet, aby mohl říct co je a co není reálné. A v tom to je. I když, v tomto případě se může jednat o mechaniku ke zlepšení hratelnosti.
  • Tak tak, jsem rád, že vývojáři dostali rozum a udělali tu hru havně pro gamepad. Na klávesnici jsem to zkoušel a nehrál bych to ani za nic.
  • Mart9
    Že animace budou ve finále o 10-20 % lepší a ksichty ještě o víc.
  • Jestli pro ty fanoušky je Skyrim nejlepší hra, tak ukamenuju já je... *1*
    Nemůžu říct, že by Skyrim byla špatná hra, ale kdo ví jakej zázrak to taky není.
  • co napsal?
  • tvari se jako tvrdak, ale pritom proziva internetovy diskuze jak nejaka zenska

    ho tady hejtuje jen ten japanofilni bambula
  • Mart9
    To je škoda, že se tady občas nevyjádří, i když se mu částečně taky nedivim. Ale třeba ta informace, co na FB dal, by téhle diskusi slušela.
  • jindra.veliky
    kdyz nepouziva fb tak ma urcite i telefon z dob krale klacka
  • Lukass
    Tak si to precti v mobilu
  • škoda že si to neprečtu. FB mi nesmí do kompu
  • Tos viděl ve filmu dnes večer cos koukal na phubu?
  • jindra.veliky
    vavra uz z vas ma zase schizu na fb
  • jj, doktori nekde klati sestricky, jeste rychle dokud muzou, nez dorazi metoo i do cech *1*
  • Nevím, já je všechny neznám, někdo z nich může být doktor, pak je 1000x cennější, než cokoliv, co Daneček kdy udělal a udělá.
    Těžko soudit. Ale neočekávám, že by se doktoři zdržovali na zdejších diskuzích tedy.
  • Coz je asi tak 100x vic nez celej soucet co zvladnou za zivot zdejsi rozumbradove *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit