Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divoká honitba a Black Fag
  • hele nevíte někdo co je s trollem?:D docela tady chybejí jeho komentáře...XD
    • MickeyMutant
      Mám dojem, že ho tu všichni tak nějak svorně poslali do řiti. Jestli ti chybí, tak aspoň víš, kam jít.
  • Karel - a máš to v hlavě v pořádku? Asi moc ne že?
  • Jakmile to dostanu, tak to nakouřím na plno, a pošlu obrázek jak to vypadá na nějaké konzolové fórum aby si tam borci s "nadstroji" trochu uklidnili.

    Anebo ideálně video ve 60FPS (i když jestli pojeden bez SLI)
  • trolo
    dakujem ludom v diskusii za link na video na yt lebo ten prehravac nevie nic ine len sa zaseknut a opakovat 3 sek videa v slucke...
  • Nevěděl by někdo co to tam hraje za hudbu???:)
    • tak kde alespon ta kytarkovka jde stahnout?:) nebo to je original soundtrack??

      mmm to by od dob prvniho diabla mohlo byt něco vyjmečného....nooo holt Vávro budeš to mit těžké měl by jsi z 2k Czech přetahnout toho slovaka co dělal sound k Mafiii
      (ikdyz jen na tom hra nestojí ale aby husitské souboje bez magie nebyli trošku nuda)
      • http://www.youtube.com/watch?v=CczPsYFtJxs
  • _
    • :D
  • PravyMonty
    Sice je to off topic, ale taky tak nenávidíte, když se lidé, kteří nečetli knihy, chovají jako největší fan boyové?
    • Ne, ja nenavidim pouze lidi, kteri nenavidi jine lidi.
      • Přesně! Tohle vlákno mi připomnělo jednu LEVEL TV, kde měl Martin Bach přednášku o nesnášenlivosti - Úplně nejvíc nesnášim, když někdo něco nesnáší :D
      • Já nenávidím pouze, když jiní lidé kteří nenávidí pouze lidi, kteří nenávidí jiné lidi, jsou nenáviděni pouze mnou. *1*
        • MickeyMutant
          Já zas nenávidím, když ostatní nenávidí úplně někoho jiného, než nenávidím já.
          • Milovat je snadné, nenávist je přirozenou reakcí na nepřátelské prostředí, objevuje se jen u lidí, zvířata jsou v nepřátelském prostředí pouze zmatená, zoufalá, vydaná lidem na nemilost. Moje nenávist směřuje směrem ke každému kdo bez zájmu ničí svět zvířat a svět přírody. Dívat se jak jde svět do kytek kvůli egoismu a omezenosti lidského druhu, vzbuzuje mou nenávist, ale jelikož jsem živočich jako každý jiný na této planetě, je má nenávist reakcí která se objevuje pouze jako průvodní jev bezmocnosti změnit to, co mají druzí lidé za nenormální kvůli své nedospělosti. Kdyby lidi věděli, co všechno nevědomky ničí, snad by se alespoň zlomek z nich zastavil a přehodnotil své chování. Jak rád bych je objal láskou a přátelstvím, ale nejde to, jsou příliš nezlomně přesvědčeni o sobě a o tom, že co dělají je správné. Nenávidím tedy pouze jejich omezenost. Michal, 34 let.
            • MickeyMutant
              Ty vole, mluvíš mi z duše, omezenost přímo nesnáším! Jen mi řekni, co si představuješ pod takovým slovem "egosimu"?
    • Rhulad
      Ne! horší jsou ti co prvně vidí v televizi serial nebo si zahrají hru a běží kupovat knihy a pak všude prohlašují jací nejsou fanoušci knižní série. Takových je tu 99/100
      • [reaguji na tento i další příspěvky od Rhulada dohromady]
        Jako člověk, který nejdříve v dětství přečetl knižní (povídkové,románové) předlohy, později se zklamal stupidním seriálem a poté dlouho odkládal první herní adaptaci (aby byl následně extrémně nadšený a překvapený z toho, jaká skvělá hra se z prvního "Wiedźmina" vyklubala) musím říct, že tohle je naprosto stupidní názor *1*
        To jako kdyby můj strejda nebyl fanoušek fantasy, sci-fi a horrorové literatury a neměl jsem tak díky němu odmalička přístup k hromadě knih těchto žánrů (včetně Zaklínače) a objevil bych ho až díky herní adaptaci od CD Projektu, tak bych byl nějaký podřadný fanoušek a neměl nárok se řadit mezi fanoušky knižní série?

        Jednoduchá rovnice: přečetl jsi knížky? Líbily se ti a vždycky se je přečteš rád znovu? = jsi fanoušek knižní série.
        A je jedno jestli sis je přečetl v roce 1995 nebo 2005.

        Elitářství tady nemá co dělat.
        • Rhulad
          Jak napsal někdo nahoře. Čtu jen to co prvně vidím v televizi nebo hraji. Ano tohle je stupidní názor. Většinou jsou zpracovaný brakové témata čili opravdovou literaturu ten člověk naprosto mine. Pokud si někdo vezme do pracek knížku až shlídna stupidní show na HBO, tak je to taky špatně jelikož ke knížce by člověka rozhodně neměla motivovat nějaká show v televizi a nedej bůh počítačová hra, to je vyloženě špatně a jde to vidět i tady. Tolik koncentrované hlouposti jako na games.cz těžko pohledat.
          • Kinet1c
            Osobne jediny hlupak si tu ty, uz len tou absolutnou zabednenostou na moznosti a nazory inych a presadzovania toho co si myslis, ze co je podla TEBA dobre a zle. Mylis sa, kazdy sa mylime v niektorych veciach. Presadzovat toto, ze sa neda najst cesta od serialu ci filmu ku knihe, ci opacne je nezmysel a hlupost. Pretoze to tak nefunguje. Viem povedat dobry priklad napr. seba. Videl som serial na HBO Game of Thrones a dostal som chut citat aj knizky podla, ktorych serial je. Zatial som sa ktomu nedostal lebo citam prave Joe Ambercrombie - Prvni Zakon 2: Ti Budou Viset, ale urcite sa ktomu dostanem. Raz.
        • P.S.: ano, samozřejmě celá sága o Zaklínači ještě v roce 1995 sepsána nebyla, ale povídky už ano a šlo pouze o ilustraci (to jen kdyby náhodou chtěl někdo štourat v těch náhodně vybraných letopočtech *3* )
      • Proč? Když tě seriál/hra naláká na přečtení knižní předlohy, tak to je podle mě dobře.
        • Rhulad
          Až na to, že by to mělo být přesně opačně.
          • Kinet1c
            Absolutne to je jedno, si asi velmi zakoreneny niekde v stereotype, vtom co je a co nie je podla teba ok a vyzadujes aby kazdy stym suhlasil, resp. ja si to myslim :), aspon tvoj nazor je ten, ze by to malo byt opacne a preco ? V knihach je a su pribehy a pribeh iny ako v hrach a ano su tu v podstate tie iste postavy, ale v knihach su aj ine, ktore v hre este neboly/nie su spomenute, a tym si vlastne v knihe dokaze ten fanusik hier najst to svoje
          • A od kdy o tom, co jak by mělo být rozhodují primitivové tvého kalibru ? :) To by to na světě vypadalo..:P
          • Jo Rhulande, uričtě spousta lidí nejdřív přečetla Dunu a pak si jí šli zahrát na nabušený 386... :-D

            a ti, kteří si Dunu přečetli po herních adaptacích jsou šmucky (grrrvrrrr)

            (P.S: Duna mi přišla jako perfektní demonstrace, stejně tak třeba Heinleinova Hvězdná pěchota)
            • Rhulad
              Jsem rád, že jsme se domluvili kokotte. By chtěl vidět jaká hra tě motivuje k přečtení např. 1984. Pokud budeš číst, to co vidíš nebo hraješ tak je to prostě zcela primitvní a slaboduché.
      • Koukám na filmy, hraju hry a až podle toho kupuji jejich knižní předchůdce.
        • Rhulad
          Tak to tě lituji.
          • To nemusíš.
      • jakubc
        nn, nejhorší jsou lidi, kteří si myslí, že je důležité, co kdy kdo viděl, četl, zažil jako první a chovají se jako snobácká elita jen kvůli tomu, že jen ONI jsou ti praví fanoušci, kteří poznali velikost něčeho dřív, než se to stalo super-populárním. *3*
        • Kinet1c
          presne tak, sice som cital knihy uz pred hrou, serial som nemal rad, ale hry su skratka uzasne a je my jedno ci som cital knihy a ci to je take alebo onake, tu je doraz na hre a nie na knihach, a ci je uz fanusik knih ci hier nebodaj serialu, je fanusikom Zaklinaca a to je dolezite v prvom rade, a nie to kto je naj a ako velky fanusik serie
  • Ty města a architektura mi připomínají Skyrim a to se mi tuze nelíbí, jelikož Skyrim je Zlo!!
    • Takže když je v rpg město=Skyrim=zlo=vyvarovat se ho!
    • Skyrim je fajn, ale architekturu měla Bethesda většinou vždy hodně fantasy a nereálnou, to je pravda. Ale co je na tom, vždyť je to prostě fantasy a tam se meze nekladou. Witcher se mi právě vždy líbil atmosférou více podobnou reálnému středověku, ale mam rád i Skyrim. Nechápu, proč je podle tebe zlo. Své chyby má a možná by mohl být více obtížný a bojový systém je zastaralý a klikací. Ale na druhou stranu má i spoustu kladů jako obrovská svoboda, spousta povolání, hratelných ras, perků a schopností, moderská komunita apod.
    • Vždyť v tom jednom záběru na město (který ani moc nevypadá jako ten Novigrad, který má být největší město ve hře) je víc baráků a architektury jak v celým Skyrimu dohromady. A to ani nemluvím o tom, že tohle město bude "fungovat" jako město.
    • I kdyby Skyrim byl zlo, tak architekturu měst má podle mě moc povedenou. Skyrim podle mě tahají dolů jiné věci než prostředí. (i když to často taky)
  • Mně to přijde po grafické stránce úžasné, já doufám že tam bude Yenefer nebo Ciri (postavy z knihy) jestli nezemřely (jsem u 4 knihy) *4* .
    • Kinet1c
      nezemrely, teda geralt urcite nie :D, kedze je v hre, yennefer v knihach nezomrie a ani ciri, takze happy (teda dufam, ze si to pametam dobre, inak to budem musiet napravit precitanim znova a bola by hanbou, ze si nepametam koniec, ale hovorim, ked si dobre spominam tak NEZEMRELY)
    • Ve 2ce bylo nějakým způsobem vysvětleno, že Yenefer s Geraltem přežili divokej hon a ve 3ce ji má Geralt hledat a jo, měla by tam být i Cirilla
    • Tak co já vím, tak 3 bude hlavně o hledání Yennefer. ;) A jestli si dobře pamatuju, tak ve 2 o Ciri něco padlo, takže bych ji taky očekával.
    • ano Yenner umře s Geraltem a Ciri bude cestovat mezi světy jako Superman.Ano Paní jezera se nepovedla, ale co už, prvních 6 knih jo.
      • Bullshit..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit