Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad se na Cyprpunk vykašlou úplně a udělají hru, jejíž hlavní cílovou skupinou nejsou fedora-core z ledditu.
  • Krasny doklad toho, jak konzole prospivaji hernimu prumyslu.
    • ...tým myslíš, že predajú o niekoľko miliónov viac? Tak to je tragédia, hlavne pre vývojárov... :D
  • Ještě aby ne, když rozpočet na reklamu je mnohonásobně větší a to rozhoduje mnohem víc než kvalita hry. Kdyby se to náhodou nezaplatilo, tak za to můžou piráti.
    • Sakra, nejde mi na tablete tuknut na plus. Kazdopadne suhlasim ...
  • Vidlec
    Ještě že tam dali strašně dobrou a drahou protipirátskou ochranu, která šifruje kde se co dá. Jinak by to každý upirátil a vůbec by se to neprodávalo.

    Zajímavé, že poláci učí takové matadory herního průmyslu jako je EA, nebo Ubisoft jak se dělají a prodávají hry.
    • Jak se prodávají je bohužel moc neučí. W3 by si zasloužil mnohem větší komerční úspěch. Je to jednoznačně nejlepší áčková hra jakou jsem kdy hrál.
      • To si toho tedy moc nehrál.
        • A nebo mám jen jiný vkus než ty.
  • To je jasny, ze se trojka prodava lip, kdyz dvojka byla takova sra*ka.
  • Morraw
    Je to skvělé, jak Zaklínač prorazil. Čtverka časem jistá. Doufám ale, že hráč dostane do ruky vlastního Zaklínače trénovaného samotným Geraltem.
    Taky si myslím, že úspěch Zaklínače pomůže Kingdom Come. Ta slovanská stylizace teď bude více v oblibě.
    • Jedina veci co mi tam trosku chyba je, ze developeri mohli nechat v anglictine nadabobane aj tie slovanske prisery. Poludnica, strigy a podobne...Pre anglanov to je nieco ako, ked si Tolkien vymyslal svoje nazvy, podla mna sa nemuseli bat a amici by boli len radi, ze maju nejake podivne nove nazvy priser :)

      Inak vacsinou hry hravam v eng, ale tu ta cestina je akoby clovek cital knihy od sapkowskeho..super.
    • Třetí zaklínač má být posledním dílem od CDP ze světa Sapkowskiho.
      Teď je na řadě slibovaný Cyber
    • Anooo vlastny zaklinac... I ked v tom svete si viem predstavit tolko uzasnych povolani. Napriklad obycajny zoldak, bounty hunter, alebo taky mag *14* *14* *14* *14*
      Nie taky ten western (strasne zranitelny typek co ma velky damage a vrha ohen ala Dumledore v HP5, ale taky ten ako z kniziek, ktory ma respekt a kazdy sa ho boji a magia ma naozaj originalne podoby)
      Ak nie tak aspon ten vlastne vytvoreny zaklinac...
    • Myslim, ze lepsi by byly pocatky - vyvrazdeni zaklinacu a zniceni Kaern Morhen - nebo neco ze zivota Vesemira.
      • Vidlec
        Já bych zase rád hrál za Ciri :)
        • To uz jsou namety na tri hry, na nasledujicich 15 let je vystarano.
  • Tak doufám že jim ta sedmička přece jen padne. Do toho kluci ja vám fandím a díky za skvělí zážitek *14*
  • Podle SteamSpy.com vlastní oba díly jen na Steamu bezmála pět milionů hráčů. Čísla uvedená v článku tedy neobsahují prodeje digitálních verzí, nebo jsou údaje ze SteamSpy nepravdivé? Docela by mě zajímalo, kde leží pravda, přihlédneme-li k faktu, že se o tato čísla opíral i Dan Vávra ve svém komentáři v posledním Levelu.
    • Tie cisla su hovadina z uz v 2013 boli predaje serie 6 mega: http://www.vg247.com/2013/10/25/the-witcher-series-has-passed-6-million-life-time-sales/. Posledne cisla z Polska boli 8 mega http://www.purepc.pl/rozrywka/raport_finansowy_firmy_cd_projekt_ile_sprzedano_kopii_wiedzmina , samozrejme minimalne polovica sla za velmi vyrazne zlavy.
    • Veskoslav
      Neobsahují čísla z digitální distribuce nebo nevím odkud bral autor ty čísla kopií. Tedy neobsahují GoG, Steam, Origin či uPlay. Myslím si, že se bude jednat pouze o fyzické kopie, které se počítají nejlépe. W3 totiž jenom na Steamu vlastní přes 450 000 lidí. A rozhodně se mi nezdá, že by zbylých 1 mega bylo jenom na konzole. Kde je pak GoG jako nejsilnější platforma pro W3 (všechny krabicovky a kódy z karet by měly být jenom na GoGu)?
  • to znamená, že nejspíš bude Zaklínač 4
    ale předtím se nejspíš dočkáme Mass Effectu 4
    • Keyz
      Prostor pro RPG kde jsou hlavní romance všech ras a pohlaví (včetně chodícího uzavřeného skafandru ) a neuvěřitelný příběh o záchraně celé Galaxie zde stále je *3*

      Jsem zvědav jak to vůbec může navazovat anebo kde se to jako bude odehrávat. 3 byla tak šílená a na konci ty volby tak zásadní, že to bude zajímavé. Snad to ale bude výrazně lepší jak ten epicko epický třetí díl.
      • kostejnesmrtelny
        Já jsem teda k Mass Effectu přišel až docela dlouho po vydání trojky, dost dlouho poté, co ten shitstorm kvůli zakončení utichl, takže u mě odpadá to dlouholetý "natěšení" který pak slabším jedincům způsobovalo hypertenzi. I tak mi to ale nedá a musim nad tou tehdější hysterií nevěřícně kroutit hlavou. Dohrání všech tří dílů mi zabralo něco přes čtvrt roku a nabídnutý konce považuju za v podstatě logický, smysluplný a venkoncem uspokojivý. Když to třeba srovnám se zpracováním konce Deus Ex: HR, nestačim se divit; co předvedl Squeenix, to je na pěst, zlatej Mass Effect.

        EDIT: přečet jsem si znova ten tvůj příspěvek a nejsem si jistej, jestli jsem necítil sarkasmus tam, kde žádnej nebyl...
        • ctvrt roku? ja to dohral za tejden komplet vsechny tri dily, a protoze jsi to hral urcite s dlcs apd. tak shitstorm o konci nechapes, ale bez nich to byl na hlavu postavenej nesmysl (to byl ukazkovej priklad jak nedelat hru, tzn. pomerne zasadni veci vytrhnout a prodavat je az ve chvili, kdy to spousta lidi dohrala)
          • kostejnesmrtelny
            Mňo jo, čtvrt roku. A) jsem beznadějnej kompletista a B) už u toho taky nevysedávám jako dřív *4*. DLC jsem měl jen ty, který za to podle nějaký webový stránky stály. Shadow Broker ve dvojce, Leviathan a ještě něco s Omegou, pokud mi paměť slouží. Plus mínus. Nejsem si ale vědom, že by něco z toho vyznění závěru dramaticky měnilo - snad kromě toho Leviathana, ten byl vážně na hraně.

            Né, seriózně. Podívej se na závěr Deux Ex:HR *1*
    • Magister_Peditum
      Sice nevím, jak by chtěli na konec W4 navázat, ale kdyby si to mělo udržet kvalitu trojky, tak bych nepohrdnul.
      • Kr.Pa
        Je možné že v dalším Witcherovi by měla být hlavní hrdinkou Ciri a taky by se mohl odehrávat v původním Nilfgaardu.
        • Souhlas! Ciri je otevřená, mladá, sympatická antihrdinka - ta by mohla žezlo hlavní postavy přebrat, zní mi to jako nejlogičtější krok...
          • Magister_Peditum
            Pokud ovšem konec třetího dílu přežila nebo se nestala císařovnou.
            • 30 hodin? Já mám nahráno jistě 15+ a jsem teprve u Krvavého Barona. *8* Sice jsem White Orchard kompletně prolezl a občas hraju gwent, ale stejně...
            • Magister_Peditum
              Jel jsem hlavně dějovou linii a pár vedlejších úkolů (cca 1/3) a měl jsem druhou nejnižší obtížnost - cca 30h. O víkendu bych to rád rozehrál znovu a některá rozhodnutí pozměnil, protože jsem zjistil, že ve W3 často platí, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.
            • No chtěl jsem se ještě zeptat, jak dlouho to trvalo.
            • Magister_Peditum
              Jo, proč se mě každý ptáte? *15*
            • Už jsi dohrál?
      • Keyz
        Snad bude někdy jiná hra ze světa Zaklínače. Debatovalo se o tom pod článkem u recenze.
        Klidně tam může být zaklínač z jiné školy a v jiné době atd.

        Jinak to již má snad každý dohraný? Já dělám poctivě vše na co narazím, pak mapu ještě projdu abych něco nepřehlédl a trvá to dlouho. A nějak jsem se nepohnul...

        Proč tam ale nedali možnost přidat poznámky do mapy...U otevřené hry to je nutnost. Poznamenat si co kde je abych to pak nemusel celé hledat znova.
        • Dohraný možná proto, že u toho většina proseděla od doby co to nainstalovali většinu volného času *1*
        • Pche ... takovy 100let stary technologie jako poznamky v mape ... musis se vratit do praveku ... capni ctvereckovanej papir a muzes zacit.
          • Keyz
            To jsem zkusil u Grimrocku a zklamal jsem. Bylo to moc HC.
      • už jsi trojku dohrál do konce?
        Nemyslím že budou pokračovat v trilogii. Prostě si jen nechají universum a vymyslí nový příběh, právě jako ten ME4. A nebo udělají prequel, třeba nějaké Geraltovo dobrodružství ještě z dob před knižní ságou. Každopádně myslím, že se toho univerza nevzdají.
  • Lol, aby taky ne po rocni PR masazi ...
    • kvalita predáva masáž, nemasáž...
      • Je to presne naopak :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit