Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    Díky games.cz jsem se stal alergickým na Evropu 2. Už si ji v autě nikdy nezapnu. *5*
    • Grifus
      AdBlock neznas? *3*
    • a ještě navíc tam je pořád ten stejnej de..l s retardovaným xichtem
    • Aspoň si zlepšíš hudební vkus. *3*
    • gert
      Tyhle komenty už jsou fakt trapný... *11*
    • DeathOnVacation
      Kdyby u toho aspoň nehrál ten zatracenej dubstep.
    • saburo
      "eeeee--evropaaaa" *klik klik klik klik*
    • Když už tu jsou tyhle obtěžující reklamy, měly by se střídat, protože koukat každý den na reklamu Evropy 2 skutečně způsobí nekontrolovaný odpor........
  • diky videu aspon muzu dal hrat deset let stary richard burns rally s klidnym svedomim ze ani dnesni hry mu neslapou na paty.
    • sice chápu, že na sněhu, ale stejně to děsně divně plave (hned první zatáčka v 0:32, jak se tak nějak zvláštně po smyku zas vrátí do stopy)...
      • ale RBR ma stejny problem. Projizdet zatacky na sotoline dverma napred a volantem na druhou stranu plynem smyk drzet pod kontrolou... Jizda bokem tam nikdy poradne nefungovala setrvacnost divne hazela vuz zase na opacnou stranu. S ceskou fyzikou je to ted mnohem mnohem lepsi. Bohuzel to porad neni uplne ono.
        • doufám že českou fyzikou nemáš na mysli fyziky na českém pluginu, které RBR degradovaly z semi-simulátoru na těžce řiditelnou arkádu
        • to je rukama
          • a tady to mas zvenku:
            http://www.youtube.com/watch?v=a9X-NUS8YJw&feature=youtu.be
            • Ten problem je porad citit i ve Waltrovy fyzice a dokonce i na asfaltu. To nedavam za vinu naopak dokazal z toho vyzdimat asi maximum. Slo mi jenom o to zduraznit ze engine RBR ma znacne limity. Pripoustim ze Mini na ukazce klouze az moc. Nicmene to chovani setrvacnosti je tam v poradku. *3*
            • nedělám z RBR modlu, vím, že tam byla fyzika hodně nedokonalá a Waltr ji dost vylepšil, ale ty tady zrovna uvádíš jako příklad video z rFactoru, které na tom co se realističnosti není o nic líp než default RBR. Šotolina v rF je hodně odfláklá co se fyzik týče, protože se s ní do hry moc nepočítalo. Mladík sice udělal zajímavé fyziky, ale pořád to není ono. IMHO co se šotoliny týče, tak RBR s Waltrovými fyzikami má k reálu zatím nejblíž. Nevím co bys chtěl, šotolina se blbě simuluje protože je to nestabilní povrch, kde se přilnavost mění na každém centimetru a vždy hraje roli, jak moc je tam písku nebo šutrů... Ta šotolina z rFactor videa se chová spíš jak led.
          • se podivej:
            http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8mbFdVrmLXU
            RBR tohle proste neumi. sorac ale je to tak. *3*
          • to jsou jenom kecy. rFactor umi tahly smyky uplne v pohode. Jasny ze kdyz se snazim jde to i v RBR ale porad je tam citit ze ma auto az prilis brzo tendenci preklopit se na druhou stranu jako kyvadlo. Sry ale kdyz se podivas na videa WRC vozy se takto nechovaj. Ja mam RBR rad nedam na nej dopustit ale je zbytecne z nej delat modlu protoze fyzika tam fakt neni dokonala. Nicmene je to porad to nejlepsi co zatim mame. *3*
    • Navíc to prej opět někdo rozjel a začal vydávat nové věci *4*
      Sice WRC nějak nesleduji, ale připadá mi to horší než když jsem viděl ukázky z trojky o.O
  • Kravicka
    Vypada to opet na kvalitni bobovou drahu kde staci drzet plyn a okraj vas nezpomali ani nevymele.
  • Milestone by měl upravit jízdní model a grafiku. Jinak si jejich hry nikdo nekoupí a to platí i pro jejich další serie MotoGP a SBK. Každý rok vydávají tyto serie jen s minimum novinek ale za plnou pálku. Otřes.
  • tady vidím táhlých smyků víc než dost a rozhodně to působí mnohem reálněji než ty videa co jsi sem dával ty http://www.youtube.com/watch?v=QKnOLlDNXrQ
    • ... to bylo pro njn
      • Tak to je hodne stara verze waltrovy fyziky. *3* Ny ty ukazce je tahlych dlouhych zatacek kde by vuz sel bokem v tahlym smyku velice poskrovnu a pokud tam jsou je dobre videt prave ten problem ktery jsem popsal.
  • to je trailer z PS2 ?:D
  • Není to sice žádné žůžo,ale rozhodně lepší než jakýkoliv DIRT. *7*
  • Já zrovna teď pár týdnů zpět nainstaloval WRC3 a bavím se hodně, slušná rallye a slušný jízdní model. Nevím co tu mrčí někteří o chování auta, podle mě je fyzika slušná, rozdíly v povrchu i v tom jestli řídíte třeba předohrab nebo čtyřkolku jsou taky dobře udělané.

    Základ je samozřejmě tu hru hrát z kokpitu, to se mi jezdí skvěle... z pohledu na celý auto je to už o poznání horší a samozřejmě se tím ztratí kouzlo řízení, ale to už jsme jinde...
    • Moja se včera dívala na Kameňák a bavilo ji to, takže je to vlastně výborný film.
      • Proč sem pleteš tragický výběr filmu svojí mladé a co to má společného s WRC3? Rozhodně je to solidní rallye hra.. spousta lidí tu auto nikdy neřídila, natož nějaký závoďák (tím nemyslím pitomečky v "třílitru" kteří na to šlápnou na dálnici a kritizuje tu ...
        • Ne, že bych se chtěl nějak vytahoavt, ale já už mám něco naježděno i s rallyovými speciály (jsem mechanik) a patřím k těm, kterým se wrc3 prostě nelíbí. Mizerná fyzika je jedna věc, ale mně třeba ještě víc vadí celkový design tratí, zpracování aut a vůbec to na mě působí tak nějak odflákle když to srovnám se starými WRC, které dělalo Evolution studios - taky to nebyly žádné simulátory, ale fyzika tam byla celkem slušná (měla hlavu a patu) a hlavně šlo vidět, že to dělají lidé s kladným vztahem k rally - Milestone když kupovali licenci, tak vůbec nevěděli, která bije, teď už je to ale o fous lepší... My třeba na dílně hráváme jedině RBR a když ne to, tak Colina 2, to je prostě taková klasika.
          • Konečně jsem - a už jsem nedoufal- narazil na netu na pár lidí, co jsou schopní analyzovat, v rámci možností, problémy fyziky u simulátorů jako RBR, Colin atd. Zajímal by mě váš, kohokoli tady z lidí, co o tom něco vědí, kde je problém u Forzy 4, potažmo Forzy Horizon a samozřejmě bych rád znal váš názor na to, jak se původně skvělý Forza 4 simulátor projevil nebo neprojevil v tom rally Horizon. Na jednu stranu lidi říkaj, že fyzika Forzy je super, na druhou stranu to rally v Horizon - myslím ten expansion rallye - mi přijde dost zvláštní, co se týká chování aut. Ale možná je to nakonec realitě bližší než ten RBR, když říkáte, že tam byly taky větší chyby.
          • Můj člověk :)......RBR nemá bohužel stále koknurenci a CMR 2 je hra která neztratí své kouzlo a zub času mi na ní absolutně nebaví (rozhodně si to zahraju radči než jeho 10 tísíc nudných zástupců)
          • Já netvrdím, že je to nějaký super simulátor, ale solidní hra to je, co si člověk má zahrát jiného, když chce rallye ? Hru s novější grafikou atd. ?....
            • Tak to se ale musíš rozhodnout chlapče. Chceš hrát rally, nebo čumět na grafiku?
  • Opět článek plný blbostí. Hudba... ...žádnou jsem neslyšel. A jako fanoušek rally jsem spíše zhnusen.
  • Same sh1t different day.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit