Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Tomu uvěřim, až to uvidim *7*
  • Corvus
    Za mě jednoznačně palec nahoru. Pravidla, kor u nás (vyložte si to jak chcete) musí prostě být. Rozhodně nemám zájem na tom, aby místní diskuze vypadaly jako ty na nejmenovaném zpravodajském webu. Osobně bych vyloženě zrušil i "palcování" (které je stejně jen kontraproduktivní).

    A pro mě osobně je naprosto zásadní poslední bod a to RESPEKT. Ten totiž drtivé většině naší populace chybí. Respekt a pokora. Nicméně podobná pravidla jsou pro mě asi jako desatero... Nepotřebuji je mít vytesané na kameni a pověšené před očima, protože to jsou bohapusté a obyčejné zásady slušného chování... Jenže respekt k odlišnému názoru se u nás nenosí a prakticky okamžitě je jiný názor vykládán jako podnět k útoku a kamenování. Takže místní borci - valte mi mínusy, ať si dokážete jací jste borci! *12*
    • Odulin
      Jeden tam máš za to zrušení palcování. To bych taky uvítal.
    • Mart9
      Jeden tam máš za to zrušení palcování. To se nesmí stát.
      • Corvus
        No, já ti nevím. Mě totiž přijde, že jsou lidi, kteří se toho strašně chytají a jsou schopní díky tomu strhnout "narušené jedince", kteří pak začnou útočit. Tyhle davové psychózy fungovaly vždycky a já osobně bych to nepodněcoval. Prostě to automaticky poutá negativní pozornost. Sympatičtější řešení je na Zingu, kde buď nelze palec udělit vůbec = příspěvek tě nezaujal nebo palec dáš. Asi tak. Jinak tímto ses zařadil mezi borce, gratuluji! *3*
        • Mart9
          Těm narušeným jedincům dám mínus a je mi dobře.
          Ale jsem spíš poloborec, s tím respektem souhlasím, také bych uvítal větší respektování odlišného názoru.
          • Coffin.Corner
            Tak třeba náš známý Jack bere mínusy jako jakési potvrzení spiknutí proti němu, což ho posiluje v jeho boji...nevím za co... *1*
          • Corvus
            Já uvítám respektování mého názoru, že mínusující typy jsou borci *1*
            • Mart9
              A co plusující? Ty totiž také rozdávám.
  • walltar
    Sakra ... pokud to není vtip, tak bych začal tleskat.
    • Jack1947
      Jak příhodné na apríla, zlepšovat diskuze... ad 2 je tu jedna nejasnost nejsem si jistý jestli vůbec tiscali samo osobě by chtělo moderovat diskuze na Games když je vlastník serveru. (Beru to tak že se podřekli).
      • jakubc
        Pokud by to nebyl apríl, tak by největší otázkou života a vůbec bylo: "Přežije Jack čistky"? U ostatních to je jasné, ale ty bys ještě zamotal hlavu nejednomu moderátorovi diskuze. *3*
  • to není apríl ? :D
    jsem pro, diskuze tu vážně byly docela žumpa.. jenom doufám, že se ti noví modi trochu vyznají ve hrách, hw a ták, aby necenzurovali něco , co je ok :)
  • smejki
    To bude chtít víc reklamy, aby se to zaplatilo.
  • Games.cz mě nutí respektovat spoustu nejasných pravidel, ale svoje povinnosti neřeší. Je vidět, že to nemají domyšlené. Takže teď můžu čekat, že dostanu ban a ani nebudu vědět za co, protože oni mi to oznámit nemusí. Nebudu ani vědět jestli už nebylo zabanováno spoustu jiných a třeba slušných lidí. Špatně moderovaná diskuze je horší než diskuzní anarchie. S diskuzními trolly se nějak vypořádám, ale proti špatnému moderátorovi jsem bezmocný. Nedávno jsem dostal ban na serveru, který jsem považoval za jeden z nejslušnějších, kvůli napsání jiného názoru. Vedoucí serveru sice uznal pochybení a slíbil nápravu, ale nestalo se nic. A včera jsem dostal ban na vědeckém serveru bez udání důvodu. Co se to děje s internetem? Asi se servery rozhodli zlepšit diskuze, ale dělají to špatně a je to ve výsledku horší než anarchie.
    • ucho
      jestli to není spíš signál pro tebe, že by ses měl nad sebou zamyslet, když tě nikde "nechtějí" a bojíš se banu i tady :D
      • No vždyť jsem se zamyslel a výsledek jsem tady napsal. A ty mi řekneš ať se zamyslím...
    • No ponevadz BAN dostavas evidentne vcelku casto, tak mozna bude problem jinde....
  • Lukyz
    Tohle je docela drsnej vtípek, místní diskuse potřebujou moderátory jako sůl *7*
  • Gonzi
    A teď by mohlo ještě Valve jako aprílový žertík říct, že si opraví svoji podporu pro Steam. Bylo by to asi tak stejně vtipné.
  • ucho
    Vzhledem k tomu, že včera Petr Poláček prohlásil, že žádný apríl nechystají (tu bleskařovu vsuvku nepočítám), tak by tohle měla být pravda. Jinak by ze sebe totiž Poláček udělal veřejně lháře. Jen nechápu ta pravidla/nepravidla, protože jako pravidla jde o něco takřka nevymahatelného (nic jasně nedefinují) a v principu jde pouze o normální zásady slušného chování. Tedy pokud by měl být něčí příspěvek smazán, nebude to ve finále na základě konkrétního pravidla, ale proto, že si někdo bude myslet, že už to spadá do toho pravidla.
  • Thorar
    Škoda že je 1.4., osobně bych tohle opravdu uvítal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit