Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tak jsem se dodíval, přímý přenos bych asi nedal po tom maratonu od 6. To nadšení z CoD, jak tu někteří mají. Podívejte se na předchozí trailery a herní ukázky, co Activision produkoval a ukazoval a jak to nakonec dopadlo ve finále. Bylo by to překvapení, kdyby to dopadlo jinak než předchozí díly a po naprosto mizerné BO III to už může být jenom lepší. Ale jak znám tvůrce, tak to dopadne opět stylem Murica zachrání svět a všechno v pozadí výbuchů z produkce Michaela Baye a ještě to poběží na starém enginu.

    Co se mi líbilo byl nový projekt od Kojimy, severské pojetí GoW. Horizon podle mě vyjde až na novou verzi PS4 a na té staré bude vypadat hnusně. A Detroit? Mě nikdy neseděl ten systém, kdy hraje se hraje za mě a já občas něco kliknu a někam dojdu, ale věřím, že hráče si to najde. A ostatní hry mi moc neříkají, vím o nich, ale neříkají mi nic, takže nechci ani hodnotit.
    • TheGGG
      prosím veskoslave... 1. proč by americké studio mělo dělat hru, kde svět zachrání třeba rusko, nebo čína
      2. je to sci-fi a co vím, tak tam žádná amerika není.
      3. co je špatnýho na výbuších?
      4. je to CoD, kolik her ala CoD ročně vyjde, že vás to tak se*e? Jedna nebo dvě akční jízdy za rok, to snad vyjde i víc tahových RTS....
      • Veskoslav
        Chápu, že sis oči zalepil lepidlem a i kdyby ti před tebe dali zvratky s nápisem CoD, tak to budeš spokojeně žvýkat a hýkat nadšením, ale ta séria se vydala cestou pádu ze srázu. Poslední tři díly stály za vyliž pr*el, maximálně tak AW za něco stál, protože přišel s novou grafikou. BO III byla jenom přihlouplá kopírka Titanfall a ještě k tomu mizerná. Ghost naprosto nesplnil to, co prezentovali ve videích a MW3 už byla jenom nastavovaná kaše.
        • TheGGG
          to je ovšem jen tvůj názor vesko... mě ghost i MW3, stejně jako AW v singleplayeru a coopu bavily a to hodně. Rozhodně víc, než ty retro fps co nad nima tak slintáš ty...
          • Veskoslav
            Jak ty nadáváš na fanboy Blizzardu, ty jsi typický představitel dětské skupiny CoD hráčů, co skousnout cokoliv a hrají všechny kraviny, co mají v názvu CoD i kdyby to byla kravina sebevětší.
            • TheGGG
              CoD alespoň není kreslená omalovánka s 12+ stylizací... a člověk si zahraje CoD a za 5 hodin má odřízeno. O blizzardu je tu článek skoro denně a všechno co produkují vypadá úplně stejně nechutně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit