Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na steamu ale zmenil se název na Ghost recon Phantoms
  • jak to stáhnu???
    *9*
  • Předpokládám že prase je nějaký čtyřkopejtko (tedy čtyřjádro)? :)
  • Tak to je divný...koukni jestli to neblokuje firewall
  • Pete.palis
    mně to píše furt, ještě jsem ani jednou nevyzkoušel :/
  • Já jednoho znám a je to inteligentní, slušný a vzdělaný člověk. Pokud by mě s ním někdo srovnal, v žádném případě bych se neurazil. Pokud bereš jako urážku přímo sexuální orientaci, platí stále to co jsem napsal výše;-)
  • Taky mi to nešlo...asi nějaká udržba ...ale už to jede
  • Pete.palis
    "Unable to connect to server"

    nevíte co s tím? je to u launcheru a nejde mi dát start game..díky
  • To ani nie, homo sú mi celkom u p*dele, vlastne ani žiadnych nepoznám, len ich rád používam ako urážku...
  • Člověče, máš fakt zajímavé představy. Říká se tomu homofobie - stav kdy člověk vidí homosexualitu v podstatě ve všem kolem sebe...
  • Zatím mam nahráno asi 10 hodin a je to dost slušná hra. Grafika je celkem kvalitní, žádnej zázrak, ale příjemně se na to kouká a příjemně se to i hraje. Neoptimalizovanosti jsem si nevšiml na i5 a GTX570 to běhá naprosto plynule, což se nedá říct o PC verzi Ghost Recon Future Soldier, který jako port zklamal. Rozhodne doporučuju vyzkoušet.
  • Bych zabil takovýhle lidi... Ghost Recon je o spolupráci a používání schopností ve správný čas... tenhle 'cheat' o kterém ten troll mluví je významná součást hry, která se da skvěle kombinovat s jinejma schopnostma jako je Blitz. A vůbec... kdyby člověk o tom nepříteli nevěděl tak nemá žádnou šanci a ne jako v codku kde je odpověď na vše je Akimbo a běhání okolo jako dem*nt
  • hele ze začátku jsem s tim měl problém taky, včera jsem si to po delší době dal a šlo to krásně. Mám notebook.
  • pořiď si PC silný jak bejk... prase nestačí
  • Mám silnej PC jak prase a tahle hra se mi seká i na LOW, nějaký nápady prosím?
  • Na tom prvom obrázku vyzerajú ako nejaký banda teplých sci-fi klaunov... Ale keď sa to deťom páči...
  • deridon
    Ghost Recon Online mi přijde zatim tak něják nejlepší, co se týče kupovaní věcí za penízky (nemyslim realné penízky, ale měnu ve hře), z těch všech online free stříleček.. na to, že to je zadarmo, doopravdy to hráče nenutí v žádném ohledu kupovat za realné penízky, pokud je občasný hráč
  • Až na to, že to nejsou cheaty, ale specializace jedné z profesí (myslím, že tohle umí sniper), tzn. zviditelní na omezenou dobu ukrytého nepřítele, každý voják má kromě zbraní i specializace,které fungují po omezenou dobu a dlouho se dobíjejí, Ghost Recon není dětinská hra, kde stačí držet v ruce kvér a kosit nabíhající nepřátele...
  • a mam minus, kdyz pisu pravdu. kdyby se neoznacil cervene tak ani nevite ze za timi stromy je. od 3:00 http://www.youtube.com/watch?v=cCYjow_di7E tam to je
  • napadlo me to zkusit ale poustel sem si video z multiplayeru, tak ani nahodu. co to je za debi*lni cheaty to jak se ukaze nepritel cervene i kdyz je schovany za stromy nebo v oblaku koure to nema sanci se nikam schovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit