Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I duše člověka může být nemocná a to natolik, že se ta nemoc stane smrtelnou. Odsuzovat takhle sebezabití je moc jednoduché, když nevíte, jaké je to mít silné deprese a nevíte, jak se cítil. Naopak to chce hodně síly a rozhodnosti k ukončení života. Je mi ho líto stejně tak jako celé jeho rodiny. Je to velká škoda.

    Nedělejte ze sebe hlupáky a zkuste se k těmto věcem dovzdělat. Je projevem silné omezenosti psát to, co tu někteří psali.
  • Ještě než odpovíte Matovi tak se zamyslete nad tím jestli opravdu chcete krmit trolly =)
    • Mato1987
      Ja som bol vždy zástancom plnohodnotnej a zanietenej diskusie, ale skús to bez tých urážok, lebo sa odrazím a budem zlý.
      • wenceslaus
        Neuráží, jen "konstantuje". Naví etiku si máme "strčit" někam, ne?
        • Mato1987
          snažíš sa a to si cením, ale nejako ti to nejde, ale kľudne to skúšaj ďalej, možno sa ti raz podarí vytvoriť nejaký bonmot, aj keď je pravdepodobnosť veľmi malá. *14*
  • niceguyfromrussia.ru
    Prosím ak toto niekto z redakcie číta vymažte tie bludy od autora menom Mato1987, myslím že podstatne zráža svojimi patetickými bludmi tunajšiu premernú hodnotu IQ a čítanie jeho chorobných komentárov na adresu Williamsovej neštastnej smrti mi páli oči.
    • Mato1987
      "Prosím ak toto niekto z redakcie číta vymažte tie bludy od autora menom Mato1987, myslím že podstatne zráža svojimi patetickými bludmi tunajšiu premernú hodnotu IQ a čítanie jeho chorobných komentárov na adresu Williamsovej neštastnej smrti mi páli oči. "
      HAHAHAHAHA tak po prečítaní tohto umeleckého diela som spadol zo stoličky na podlahu a šúlal som sa na zemi asi 2 minúty, ty si tomuto všetkému nasadil pomyslenú korunku *15*
      • niceguyfromrussia.ru
        áno, čo iné ti aj ostáva, všakže ? takým ako ty by mal byť obmedzený prístup na internet, úchylná forma trolla ktorá ma radosť robiť zo seba absolútneho blbca a potom si honiť nad tým ako ťa tu všetci nenávidia a mínuskujú... je mi ťa úprimne ľúto, fakt, čo nemá nič spoločné s tvojim názorom ohľadom tejto témy ktorý ti nevyhovorím a ani nechcem lebo to je každého vec pohľadu... zamysli sa nad tým než mi odpíšeš dalšiu patetickú blbosť ako minule... odpovedám ti už len na konštruktívne argumenty
        • Mato1987
          uctime si pamiatku zosnulého trolla niceguyfromrussia.ru
  • MidnighT91
    Řekněte mi někdo, je Mato troll nebo jsou všichni čoboláci takhle dementní???
    • ono sa tu nájde aj zopár dementných paštikárov tak sme na tom zhruba rovnako...
      • lol, za pastikare davam plus
    • Dogkiller
      Ale má pravdu. Pořádný chlap by se měl umět poprat se životem a ne odcházet takto. Ne že by mi ho nebylo líto, ale kdyby se mu stala nějaká nehoda, tak by mi ho bylo líto mnohem víc...
      • To si děláš srandu, že? Tyhle názory mě naprosto vytáčej. Lidi, kteří vůbec neví, o čem mluví a přitom soudí a problém zjednodušujou. Ten člověk trpěl manio-depresivní poruchou. Pokud nezažiješ, co to je, žít s něčím takovým, tak prosím, s prominutím, drž hubu, protože takto jenom pliveš na jeho památku. Napřed si o tom něco zjisti, prosím, než začneš šířit takový ignorantský zvratky. Díky moc
        • Dogkiller
          Já mám taky manio-deprese, a co jako? Přece se kvůli tomu nebudu vraždit. To mi přijde zbabělé a sobecké, už kvůli všem lidem kteří mě mají rádi...
          • wenceslaus
            Miloš Kopecký prý popsal depresi jako „Horší než rakovina“. Očividně máte nějaký jiný druh...
            • Nebo byl pan Kopecký větší "cíťa".
    • Mato1987
      pozri sa čo bolo to bolo terazky som majorom.
  • Až umře Mato1987 tak po něm neštěkne ani pes :D Kdežto pan Williams bude navždy slavný a známý :)
    • navzdy je dlha doba, myslim ze jeho pamiatka neprezije ani len 1000 rokov.
      na druhu stranu Mato1987 moze este vela toho urobit a mozno aj o 2000 rokov sa o nom budu deti ucit ze tam a tam spravil to a to.
      • Mato1987
        :D
      • C-BEAM
        a tiež môžu prísť Kvejgáři z Andromedy, vymažú všetky náboženstvá z povrchu zemského, zlikvidujú socanov a green teroristov a dajú nám elixír večného života... alebo tiež nie.
        • Vogon
          Slyšeli jste už o tom budování té nové hyper prostorové dálnice, kvůli programu rozvoje okrajových oblastí galaxie?
        • Mato1987
          Nezabúdaj na Aštar Šerana, Jožka Kováča a Šrí Kršna Čaitanja Maháprabhu.
  • yenda1
    Jsou situace, kdy se sluší vůbec nemluvit, neřešit, nesoudit.

    https://www.youtube.com/watch?v=j0hYctu65yw
  • Říká se že sebevražda je čin zbabělosti ale ve skutečnosti je k tomu potřeba veliké odvahy
    • přesně tak... hodně věcí "se říká" a pravda je přesně opačná! Toto je zrovna jedna z nich, taková větička kerou každej id!ot zná a bezmyšlenkovitě jí věří ... a přitom ta věta je lež. Dej si pistol k hlavě a zmáčkni! Předávkuj se! Skoč z mostu! U všeho se zes**eš strachy a nedokážeš to.
  • Dogkiller
    Lidi umírájí při bouračkách cizím zaviněním, měsíce leží na smrtelné posteli nebo jsou zavražděni nějakým maniakem. Robin narozdíl od spousty jiných lidí odešel ze své vlastní vůle a bylo to čistě jeho rozhodnutí. Každý tuhle možnost volby nemá. Takže se trochu zamyslete, než tady budete lynčovat Mata1987 a ohánět se banama. Nic tak strašného tady nenapsal.
    • wenceslaus
      Sebevražda ale není jen takový rozmar psychické zdraví není rozhodně nic zanedbatelného. Nebral bych to čistě jako „možnost volby“ ale dopad nemoci - to člověku jen tak přijde, z obýváku a u kafe, že on by se do takový situace přeci nedostal.
  • Jezis nevite tady ani kulovy, co ten clovek prozival, proc to udelal, ale budete tu placat nesmysly a spekulace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit