Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci ti bourat tvuj svet ale co se na tom twitteru pise je pravda. Tehdy bylo games kvalitou nekde jinde.
  • Hele, profesore, jdi si na chvili pokecat s Napoleonem...
  • zaty
    Změna je život a je občas potřeba. Já měním pozice co 3-4 roky, když už cítím, že už mě ta práce nenaplňuje a tedy nemůžu odvádět 100% výkon a potřebuji nějakou změnu a novou motivaci. Martinovi ať se daří, je to pořádný shift v kariéře a z vlastní zkušeností vím, že to není vždy jednoduché. Petrovi gratulace k povýšení. No a Aleš by mohl potáhnout games.cz ještě blíže k dospělejšímu publiku.
    Uvidíme :)
  • t. Vaclav Pechacek *1*
  • TheGGG
    *1* *1*
  • meli by to udelat stylem 4chan, to je asi nejprehlednejsi, nejjednodussi a taky uzivatelsky nejzabavnejsi styl fora v dnesni dobe..
  • Zasadni otazka je, zda Ales zavede povinny dress code… jop a gratulace Julce, ze panicek bude mit na lepsi granulky!
  • zaty
    A proto zdejší recenzenti píšou recenze pro falešnými jmény, jen vy tady vystupujete pod pravým jménem. Oh wait!
  • Tos ještě plaval tátovi v pytlíku, že?
  • asi tak, na FC s Bachem jsem se diky tem jeho vhledum do cisel herniho prumyslu vzdycky dival rad, ted uz me tam bavi jen Adam *7*
  • https://twitter.com/jaydeecz?lang=cs
  • Gratulujem vsetkym k posunu. Asi to po 7 rokoch naozaj chcelo posun. Neviem ci existuje sposob ako sa zbavit ubohych trolov v diskusii. Kazdopadne drzim palce.
  • uz samotnej nick mezinozi vypovida o pravdivosti a kvalite tvych komentaru. *3*
  • Kde pisu tvoji uspesni absolventi? Do Edge, Polygonu, Kotaku ci IGN? *1*
  • Jindra.veliký?
  • Na tomto serveru předvádím svým studentům, jak nepsat recenze, nemluvit ve veřejném vysílání a neoblékat se...pokud tedy chtějí být v budoucnu úspěšní. Takže děkuji redakci a pokračujte v tom dále. Hlavně nic neměňte...jste krásná edukační pomůcka.
  • h0p3
    Gratulace, hodně štěstí a ať se všem daří na nových pozicích.
  • jeanczarny
    Gratulace a jsem zvědavý na změny!

    jen rychlý gif na oslavu *2* https://i.imgur.com/ypVhHOa.gif
  • Tak gratuluju. Uz sem moc nechodim, protoze to vecny banovani a mazani prispevku je dost otrava. Pochybuju ze se v tomhle smeru neco zmeni.
  • Mart9
    Na to zrovna on nebude mít vliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit