Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martin se Vám vysr*al na tu almužnu a konečně jde dělat velký prachy ;) Nedivím se mu, hypotéka a rodina semele i ty největší hráče z nás *1* *3*
    • To radši hry, než rodina. *5*
    • Nevym jestli zrovna tiskar vydela velke penize. Pry bude delat u tiskarny
      • ROFL... tak nevim trolis nebo fakt netusis kdo jsou Prusa Research? Tam o prachy nouze nebude vzhledem k tomu jak jedou :)
  • zaty
    Změna je život a je občas potřeba. Já měním pozice co 3-4 roky, když už cítím, že už mě ta práce nenaplňuje a tedy nemůžu odvádět 100% výkon a potřebuji nějakou změnu a novou motivaci. Martinovi ať se daří, je to pořádný shift v kariéře a z vlastní zkušeností vím, že to není vždy jednoduché. Petrovi gratulace k povýšení. No a Aleš by mohl potáhnout games.cz ještě blíže k dospělejšímu publiku.
    Uvidíme :)
  • Mart9
    Před těmi sedmi lety jsem tu byl. Adresa tehdy byla beta.games.cz
    • Tos ještě plaval tátovi v pytlíku, že?
  • Zruší reklamy ve videích? Nebo je udělá ještě víc nekoukatelné?
    • Mart9
      Na to zrovna on nebude mít vliv.
  • gratulace, snad mu půjde role šéfredaktora lépe, než recenzování her
  • Jak dlouho tady vlastne jsou? Ani nevim kdo tu byl tenkrat za tech casu pred prichodem PS3 [2004-2005] web vypadal tenkrat dost jinak a diskuze z ty doby byli asi smazany a Tiscali byl spise znami jako dalsi distributor ADSL
  • Gratulujem vsetkym k posunu. Asi to po 7 rokoch naozaj chcelo posun. Neviem ci existuje sposob ako sa zbavit ubohych trolov v diskusii. Kazdopadne drzim palce.
    • JakubT
      Oheň nebo kyselina, jinak zase vyskočí.
  • Skoda jen, ze to vypada, ze zas bude znamena a rozpad puvodni sestavy FightClubu a ten bude delat zase nekdo jiny. Prijde mi, ze ted uz ani Pavel nebude moc casto chodit.
    • naposledy sa podcast v povodnej zostave vysielal 30.4.2015.
  • Jeden konkretni namet: diskuzni forum je fajn, ale ja bych navrhoval zridit i obecnou diskuzi jako jsou Bleskovky, kde by se dalo debatovat o cemkoliv (mohlo by se to jmenovat treba Hospoda). Protoze preci jen v diskusnim foru je treba vzdycky zakladat nove vlakno.
    Jestli by jste v takove diskuzi zavedli povinnou registraci je uz na vas, kazdopadne spousta ctenaru diskutujicich slusne nema registraci a ukazuje se ze nejagresivnejsi jedinci jsou tady prave ti registrovani.
  • To neni fer. Proc nenechate volit ctenare? *1* chce to trochu hejtu nekorektnosti a zarezu jako v game of thrones *1*
    Ted uz vazne, hodne stesti a doufam, ze zmeny u diskuse budou spis vizualni a nejaka technicka rozsireni. Myslim, ze to tady funguje dobre *14*
    • PreidaQ
      Čtenáře nenechají volit proto, protože Drda by se jim na to stejně vysral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit