Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No na Dayz se to chce prizivovat? *7* a RUST no jeje to bude ve stylu minecraft ? Tak to moc tedy nechci.

    DayZ radsi pac mam moznost si to s nekym zahrat... no a sice se mi bugy nelibi a obcas pusobi komicky (tedy hodne) sranda to zjevne velka je. (se spravnou partou ale ani to neni uplne košér *15* ).
    Radsi poridit ted nez to bude za rok za palku, otazka zasejc je jestli ten obsah co slibuji dostanou i ALPHA testeri... no uvidime. *3*
  • DeDy
    Nejlépe udělanou zombie atmosféru má podle mě hra No More Room in Hell (zdarma na Steamu). Zombíci jsou pomalí, je jich hodně, můžou hráče nevratně nakazit… Munice je málo, musí se bojovat nablízko. Je to neskutečně těžké, žádné životy, žádný save, prostě hodinu bezchybně hrát. Je to co-op hra se vším všudy. Jeden hráč nemá šanci projít celou mapu sám. Minimálně ve 2 lidech, spíš 3. Navíc inventář je skvělej!

    Co více, je to vskutku brutální mlácení hlav. Tohle mi na hrách vždy vadilo. Jenže tady je to nutná dávka atmosféry, když mám topůrko sekery a ruce komplet zaliskané od červené.
    • Hra vypadá dobře ale potom co jsem jí hrál jsem našel dost "chyb" který mi vadí na hře...
      Třeba ta hra na mne působí zpomaleně, mlácení hlav je sice hezký ale taky tak nějak divný ... lepší by bylo kdyby ten engine uměl animace probodnutí hlavy nebo něco zajímavějšího než to že když ho bodneš tak se mu hlava prostě rosprskne ... hra je dobrá pro skupinu kamarádů ne pro náhodné lidi to není ono *7*
  • inspiruje DayZ? Doufám že se nebude také inspirovat frekvencí článků o odložení této hry...
    sorry ale píše se o tom už tak dlouho že už to pomalu vypadá že předčí snad i čekání na HL3... Ikdyž ten je rekordman, to je pravda, to jsem asi přehnal :D
  • Mozna na tom ma svuj podil lowres video, ale muj prvni dojem je "hodne chudej pribuznej dayz". Ma navrch ohledem vozidel, ale tech se snad v DayZ taky dockame.
    Jasne, grafika neni vsechno, ale to prostredi vypada zkratka moc sterilne. Cekal bych ze kluci soustredi vice energie do fyziky a pohybu postav kdyz uz chteji s DayZ souperit, protoze ten se pomalu sice k nejake fyzikce propracovava, ale ten animacni system zustava stale v dosti retro havu na dnesni dobu. Ale z videa to vypada, ze to maji snad jeste horsi nez DayZ. Tak jsem zvedav v cem chteji mit navrch. Zatim je to prazdny a dost o nicem. *6*
  • re:Vrook

    diky,prubezne pridavam novy podle toho co zrovna hrajeme
  • Velká škoda, že Rust je prakticky mrtvý projekt, protože na tom dělá 1,5 člověka, co si řekl, že budu reffaktorovat všechen dosavadní kód, a tak už dva měsíce nebyl ani jeden update. Jinak by byl Rust můj favorit, protože to jednoduché a zábavné stavění základen, kvalitní engine nemá v DayZ konkurenci a nikdy mít nebude. Není to survival jako DZ, ale je to i bez updatů stále zábavnější.
    • wenceslaus
      Rust? Vždyť tam člověka zastřelí dřív, než si sežene sekerku...
  • V momentální fázi, je to děsná sra*ka.
  • napad otvoreneho sveta so zombie je dostacujuci, netreba nic menit ani sa odlisovat, problem je v tom, ze sa nenasiel este nikto, kto by ho zrealizoval dokonale alebo aspon sa k tomu priblizil...
    • ucho
      a tohle zjevně taky nebude ten případ... zatím mě asi nejvíc láká State od Decay a pak ještě něco, co už nevím, jak se jmenuje a ještě to není :D
      • Cocra
        Jsi mi pripomnel jednu starou ruskou pohadku "Jdi tam, nevim kam, prines to, nevim co" :-)
  • spíš ps2 *11* *11* ....dayZ best *5*
    • dayz se momentalne neda hrat,mozna za rok.naopak ted hraju infestation ktery neni vubec spatny a bavi me vic jak cely dayz.mapa je uplne o tridu jinde a je videt ze byla navrzena jako post apo.kdyz prijdes treba do boulder city tak si pripadas jako ve filmu ja legenda,je to luxusne udelany.vazne nechapu 20/100 na metascore
      • Vrook
        Ono pokud máš ten názor, že DayZ se nedá hrát a WarZ (nazývejme věci pravými jmény) je úžasný, tak se obávám, že DayZ pro tebe nebude ani za rok. Leda že by ho přepracovali na stejnou úroveň arkádovosti. Jinak samozřejmě proti gustu žádný dišputát..
        • DayZ neni arkada, ale tu "neakradovost" dela spis strohe ovladani a engine. Kdo pak hral pouze modifikaci, tak ho to mohlo odradit, ale mapa a ovladani se posunuly dal, takze nezkusit samotnou hru je docela skoda. Jina vec je, jake moznosti bude mit DayZ v budoucnu proti ostatnim hram. Nove mapy? ty mohou byt vsude, stejne tak vybaveni, apd... Do ostatnich her mohou vzniknout nejake mene arkadove modifikace (i kdyz jako v DayZ to nebude asi nikdy). Co ale mohou do budoucna nabidnout ostatni tituly je odladenejsi engine a priznejme si, ze kdyz nektere veci neopravily v bohemce za 10 let, tak to neopravi nejspis nikdy.
          • chyba neopravili *16*
        • dayz mod jsem hral pres dva roky a dayz sa hned jak vyslo asi tri mesice (breaking down na arma3 i arma2,I44,epoch,...) a proste to neni dokonceny.navic porad stejna mapa takze zkousim i jiny hry a infestation neni vubec spatny,je to proste jiny a dobry.priznavam ze penize jsou tam trn v pate.kdyz si koupite server s kamarady na PvE tak neni lepsi volba.obcas to chce hrat v klidu (PvE) a tady to jde.az bude dayz hotovy tak se zase vratim a rad

          mam nahrano vic nez dost tak me nerikejte co je pro me a co neni
          https://plus.google.com/u/0/photos/102157755156303759748/albums
          https://plus.google.com/u/0/photos/105346546881875279874
          • Vrook
            Tak koukám se na to ze svýho pohledu žejo. DayZ nehraju ani tak kvůli survivalu (osobně jsem na mne nikdy ve hře survival tolik nepůsobil, protože je to pro mě furt jen a pouze hra a nějak to na mě nefunguje). Hraju ho, stejně jako všechny Army a Arma mody, kvůli tomu, jak je tam řešenej combat. A měl jsem vždycky za to, že většina lidí jako já, co hrála mód taky od začátku, měla stejnej pohled. Takže když se pak začaly rojit zástupy nespokojenců, co si koupily standalone aniž by měly zkušenosti s módem, a začali nadávat na to, jak se to nedá hrát, nějak mi došlo, že ty lidi chtěj prostě takovej umírněnější L4D, nechtěj koukat na mapu s kompasem, nechtěj řešit nějaký náměry a podobně. Je jasný, že i standalone v tomhle trochu polevil oproti modu, ale furt je to něco jinýho než většina her s arkádovym ovládáním.
            Ale pokud člověk tyhle věci překousne, pak nevidím důvod, proč by se DayZ nedalo hrát. Pokud někoho omrzí po třeba dvou měsících každodenního hraní, tak to chápu, ale jinak nevim...
            • Vrook
              Screeny super. *3*
            • neda se to hrat protoze tam nejsou auta,stany,zombie jsou strasny a bugu je tam vic jak zdravo.s ostatnim souhlasim a kompas me je na nic to to znam jak svoje boty.nevim proc bych mel hrat jednu mapu nekolik let kdyz je tu i spousta dalsich her.no nic,omrkni si aspon screeny :-)
      • Protoze ten system hry je totalne na palici. Jen z tebe na kazdym kroku tahaji penize. Natesen koupil, za 8 hodin odinstaloval.
  • Kdyby se mě někdo zeptal na pocity z toho prvního gameplaye..asi by to bylo něco jako "All the trailer does is reminding me of Duskwood's Raven Hill cemetery..making me want to go play world of warcraft.." :D
    • A hned vedle stranglethorn. Na tuhle jungli mam krasny vzpominky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit