Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, vypadá to jako Skyrim.
  • Samozrejme ze by byla lepsi paradne hratelna hra s paradni grafikou.
    Na druhou stranu radeji vezmu paradne hratelnou hru s prumernou grafikou, nez stupidni ale krasne vypadajici a i proto tem klukum usatym drzim palce,at se to povede.
  • Graficky je to hodně bída, ale pokud se to bude dobře hrát, tak budiž. Naděje umírá poslední.
  • To teda vyzerá naozaj biedne. A ten oheň. *8* Myslím, že na krásne príbehové rpg ako tw2 môžeme pokojne zabudnúť.
    • Muzes mi rict, jak grafika ovlivnuje kvalitu pribehu?
      • Isteže.

        Keď hra vyzerá pekne, uľahčuje to ponorenie do deja, zlepšuje to celkový zážitok z neho a zjednodušuje to splynutie s postavami či prostredím. Keď hra vyzerá hnusne, jednoducho to odrádza človeka od hrania, odvádza pozornosť od príbehu a vytvára konflikty s vlastnou fantáziou hráča. A to, čo bolo vo videu je prosím pekne vizuálny odpad. Môžeme len dúfať, že to nie je finálna podoba.

        V dnešnej dobe vydať hru, ktorá by vyzerala takto - no zbohom buď... A to ani nehovorím o tom, že ide o soiaf, a nie nejakú bezmennú druhotriednu fantasy.
        • Ovlivnuje pouze hracovo vnimani pribehu, ne jeho kvalitu. Nejspis patris k tem lidem, kteri dobry pribeh nedokazi poznat. V pripade nepekne grafiky se ti pribeh nelibi, v pripade pekne grafiky sezeres vyvojarum klise ubohost i s navijakem. Nemame se tak o cem bavit.
          • Aha, takže to nie je celé o hráčovom vnímaní príbehu, prostredia, charakterov...

            Tvoje úvahy sú na smiech, ale v jednom máš pravdu, nemáme sa o čom baviť.
            • Smiešne psychologické úvahy tu vypisuješ ty, hneď vo svojom druhom komentári, potom čo som ti slušne a jasne odpovedal na tvoju otázku.

              A teraz tu začínaš s osobnými urážkami... No je pekne vidno aký si človek.

              A pekne si sa našiel v komentári, ktorý bol konštatovaním (keď niekoho uráža, že je chudobný, asi by s tým mal niečo robiť) a mierený všeobecne na ľudí, ktorí sa vyjadrujú, ako je grafika v hre nepodstatná, hoci u väčšiny z nich je to determinované len tým, že oni nemajú možnosť ju využiť naplno kvôli neadekvátnemu hardwaru.
            • Dekuji. Nekdy je potreba nekomu rici, jaky idiott to je, ale kdyz ho on udela ze sebe sam, clovek ma pak o praci min. A ano, co se tyce samotneho pribehu, jsou samozrejme nejlepsi knihy. A vzdycky budou. Na to nemaji ani filmy, ani hry. Jenze pro takoveho blbecka bez vlastni fantazie jako jsi ty jsou to pouze pismenka na papire.

              A btw. priste se kdyztak drz tematu, tve smesne psychologicke uvahy o tom, kdo co pise v diskusi urcite nikoho nezajimaji.
            • Skôr by som povedal, že takéto veci vypisujú chudáci (u vás socky), čo nemajú peniaze na poriadny monitor a grafiku, takže im môže byť od srdca jedno, či to má grafiku super alebo nanič, lebo defaultne idú na low <25fps. Predpokladám, že ste si tiež vsugerovali, že ľudské oko nedokáže vnímať viac ako 25 snímkov za sekundu, že nikto aj tak nedokáže vidieť rozdiel medzi high a ultra a podobné veci.

              S takým prístupom si môžete kľudne prečítať knihu a všetko si predstaviť v mysli (v 3d a maximálnym vyhladzovaním), načo vôbec hrať hru. *15*
            • Vnimani pribehu je individualni vec, grafika na to muze a nemusi mit vliv, ale samotny pribeh je proste stejny. At uz je na papire, zfilmovany nebo jako hra. Jiste, je dobre vyuzivat naplno prostredku ktere mas k dispozici, abys snaz zaujal pripadne 'zakazniky', tak se snazis udelat hru atraktivni, zvolit zajimavy styl psani ci najmout dobre herce a udelat skvele specialni efekty, ale pribeh zustane takovy, jak ho nekdo vymyslel. A kdyz je spatny, ani sebelepsi realizace ho dobry neudela.
            • spis bych rekl, ze tvoje uvahy o grafice jsou k smichu
        • ales.smutny
          Dovolím si odporovat pohým výčtem "hnusných" her s totálním ponořením - Betrayal at Krondor, Mount and Blade, Wizardry VIII a ani Dragon Age nebyl zázrak modernity :)
          • BaK je asi z roku 92, na vtedajšiu dobu to teda zle nevyzeralo (inak to bola Feistova kniha skopírovaná do najmenšieho detailu, dúfam, že v dnešnej dobe už sa nikto neodváži vydať rpg, kde by nebola žiadna možnosť voľby - hehe).

            MaB je rpg len z polovice, z druhej je to stratégia, ono človeku to pri velení bitky 500v500 (s modmi ofc) tak nepríde, žeby nutne potreboval, aby tváre jeho protivníkov vyzerali aspoň trochu normálne - na rozdiel od first/third person rpg.
            W8 - áno tam som na grafiku nepozeral - ale to bol rok 2000 (asi) a bolo to ťahové rpg s 6-8 charaktermi.

            DA - parádny rip off BG (charaktery, questy etc.) v nesympatickom svete v 3d so všetkými svojimi chybami...
            • Ani jedna z tých hier nebola na svoju dobu hnusná. BaK vyšiel približne v rovnakej dobe ako duna 2, ultima 7 alebo wolfenstein - a ako tie hry vyzerali? A bolo to ťahové rpg.

              MaB je ako som povedal z polovice (minimálne) stratégia a hlavného hrdinu tam vidno len v boji (často stoviek vojakov). Wizardry 8 bolo ťahové rpg. Isteže sa nevyrovnalo dokonalému kreslenému prostrediu BG - ale zase ma ani tak nevtiahlo do deja a skôr na v ňom zaujal rpg systém a boje. O DA si ja myslím svoje, nikdy ma do deja nevtiahol, nikdy sa mi nepáčil a to jeho 3d už vôbec nie.

              Inak ja proti tvojmu názoru nič nemám, ale sám zastávam názor, že hrozne vyzerajúca grafika (nie priemerne) môže ľahko všetko pokaziť a po Zaklínačovi 2 (do istej miery aj zmodovaný Skyrim vyzerá celkom dobre) nevidím dôvod, prečo by som mal u rpg uspokojiť s niečím horším - a v tomto prípade oveľa horším (a už ani náhodou nie, ak tomu dajú "plnú" cenu).
            • ales.smutny
              Ale všechny ty hry byly na svou dobu hnusné...i ten Betrayal :) Ale všechny umožňují naprosté ponořen do světa a příběhu. Já prostě jen zastávám názor, že grafika je sice skvělá, když vypadá pěkně, ale nemusí být, aby dokázala hra komplexně oslovit :)
  • No nemám z toho moc dobrý pocit. Těšil sem se na to, že by to zas jednou mohlo být dobré RPG, ale graficky mě to moc nenadchlo. Snad překvapí.
    • takhle v letmém pohledu ta grafika není o nic horší než grafika ve Skyrimu...
  • Vrook
    Bojim se. Přitom bych klidně bral RPG verzi mýho oblíbenýho univerza, ale prostě to nevypadá dobře.
  • Průhledné textury zbroje když ten frajer vstává, při kopnutí do břicha stříká krev, klonovaní frajeři s kušema a velmi úsměvné stvárnění plamenů v závěru.
    Z traileru toho sice moc poznat nejde, ale většinou se do něj dává to nejlepší, takže sry fandové, ale tohle je humus.
  • hlavně zda bude??samo se těšim
  • praseek
    Trailer je zajímavý, což o to...ale co to je proboha za grafiku? To vypadá jak pět let staré už teď
    • Mě se ta grafika náhodou líbí, neni sice nejlepší, ale vypadá to pěkně :)
    • Jako neříkám, že by to bylo kdo ví co, ale čemu se divíš? Podívej se třeba na Mass Effect. Přijde mi, že dnes bys hry, který naplní a posunou mou představu o moderním grafickém zpracování, spočítal do roky na prstech jedné ruky.
      • reakci na mass effect bych bral s rezervou, protože tam je sice pěkná grafika, ale jen na 20m dopředu :), mají statické osvětlení a rozmazané textuy do dálky. Got at zůstane u seriálu, jelikož až to vyjde, bude to hra s hodnocením max 5/10, za ty léta na to mám čuch *3*
    • jestli je to i na konzole tak je to přece jasný ne...co se divíš :) z traileru toho ale moc nepoznáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit