Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší náhoda od penicilinu.
  • ruthan
    Tohle je typicky clanek pro Level, ale je to tady, takze ty kecy, co bude, kde.. je nutno brat s rezervou.. Ono je celkem umeni, vydelat 2x na ty samy veciteda, pokud tomu volovi, ktery to Tiscali plati, nedojde, ze je to stret zameru, jako prase :)
    • Az na to, ze tyhle Loukotovy clanky tu vychazely davno pred nejakym Levelem. A jak 2x? Ono to vyslo i v Levelu? Tady zas nejakej expert vstal od maminciny snidane...
  • Keyz
    Hot Coffee byla komedie. Tuším, že SA bylo 17+ tento mód kde je "sex" který je navíc graficky komický v USA vadil. Přitom jsem se díval, že pole zákonů v USA mohou mít lidi legální sex od 16-18. 16 Let je nejčastější.

    A pak bylo strašně keců jak to musí být od 18. Přitom je i v USA snadné se podívat na p*rno (zakázané slovo?!) stránky, které by měli více pobuřovat než tahle záležitost.

    - Tohle je špatný protože to pak může mít dopad na dospělé hry, kde pak tvůrci mohou vynechat "kontroverzní" věci z nějakých obav reakce fanatické části společnosti.
    • To je ten paradox, šuk*t můžeš legálně od 15, ale na p*rno se můžeš dívat až od 18.
      • tak to da rozum, pak se konecne podivas, kdes delal ty tri roky chyby... *5*
        • Jo no zjistíš, že každá ženská chce minimálně tři chlapy najednou, opíchat do všech děr a na závěr nastříkat do huby. Byl to pro mě docela šok.
          • Keyz
            A mluvit německy!
  • Mám raději jiné série, ale nevyhl se mi žádný díl. Rané mladí s izometrickou jedničkou a dvojkou, auta, rozloha, "školka", killfreeeeezy, zdrhání před letící kulkou, olejové skvrny...Pak přišla trojka, doslova zjevení, rasta radio, Yakuza, filmečky, přemet s autem přes celý blok činžáků, když jsem "zakopl" pneumatikou o schodiště, potisky na Vanech...
    Vice City! Moje největší láska! Nejlepší namíchaný sound ze známých písniček, dabing slavných herců, odkazy hlavně na Scarface, řůžová barva, autosalon, obleky, mise, vzpomínky na odpoledne s kamarády, módy, no prostě dohráno 12krát:), VÍCE než normální CITY.
    San Andreas byl megalomanský a spojený tří měst + venkov, no co mám povídat. Těch možností. A humor Woozieho :)...
    Čtyřku jsem projel jen jednou. Kvalitni hra, ALE...ale ta muka při instalaci, chyby v enginu, v inteligenci, zamrzání, padání, a sterilnost a častečné nevyužití všech možností světa. Jestli se chtělo vyrovnat toto GTAčko předchozím dvoum, tak to určitě ne. Na pětku se těším, některé novinky mě lákají hodně, ale po mých zkušenostech budu raději víc rezervovaný. přesto si duchovní otcové zaslouží aplaus.
    • 2D hra != izometrická hra
      GTA2 dokonce mělo i "perspektivu", takže rozhodně nebylo izometrický
      • Máš pravdu, mírný deficit, když to píšu jedním dechem :)
    • Keyz
      GTA IV je škoda. Zdaleka nejvíce věrohodné GTA. Dobře hnusné město a slušná fyzika. A i přes chyby, se NPC konečně nějak chovali a neobjevili se jen tak před hráčem jako policie ve starších díle. Nebo jsem to nepoznal :)

      Jsem zvědav na pátý díl, jak to bude. Zda to bude opět věrohodné anebo více sranda.
  • Jako další prosím udělejte ztraceno v procesu o Knights of the Old Republic II, jež mohl být legendární hrou nebýt po penězích z vánočních prodejů lačnících kravaťáků z LucasArts (a kteří dokonce zamítli návrch Obsidianu vydat vystřižený obsah formou patche!)
    Damn you LucasArts!!! *16*
    • Za KOTOR se přimlouvám. Jedničku jsem teď dohrál, dvojku mám rozehranou. Kde je třetí díl nebo SW 1313? Tak vezmu alespoň ten třetí Battlefront :)
  • Jestli GTA vzniklo náhodou, tak jde o nejlepší náhodu ve videoherním průmyslu. Ve hraní jde především o zábavu a (podle mě) i o to, jak se dokážete v dané hře vyblbnout. A to nám R* s každým dílem vždy přinesli. Navíc mají v každém díle vynikající postavy a skvěle napsaný a vypiplaný dialogy. Už aby bylo 17. září.
    • "Navíc mají v každém díle vynikající postavy a skvěle napsaný a vypiplaný dialogy"? To nemůžeš myslet vážně. Zrovna takové GTA IV je přímo výstavní příklad vynikajících postav a skvělých dialogů. Nechtěl bych vidět, za co považuješ ty špatné.
      • Už ses prospal? :-)
  • GTA sucks Saints Row 4ever!
    • Nemůžeš srovnávat. Just sayin'
      • OH really ? but i can, GTA is too much realistic. Personally. I loved both games but I prefer Saints Row because of gameplay, theme, and general style. + if i wanna play realistic game i would go outside wouldnt i ? ,)
        • jindra.veliky
          We speak no americano *1*
          • To ne no, jinak by tu vas 20 fakt nebylo.
        • Prosim Tebe, jsi na ceskem serveru, prober se! :)
        • But u cant steal a car and kill people outside *1*
          • Kozy
            Nemůžeš?
            • chtěl bych vidět, jak přijedu do autoservisu, nechám si během 5 minut přestříkat auto a můžu vesele killit dál *1*
            • okej, jednou *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit