Přejít na výpis diskuzí

Od skepse k úžasu

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 19.2.2015 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní důvod proč jsem do recenze nezahrnul i DLC a případné updaty, které nějakým způsobem výrazněji měnily hru, je ten, že tuto recenzi jsem sepsal chvíli po vydání hry pro svůj blog. Bohužel návštěvnost mého blogu je prakticky nulová (způsobeno také ojedinělým přispíváním). Následně jsem recenzi hodil i na GamePark, ale ani zde jsem se u ní nedočkal žádného hodnocení, proto jsem si téměř po roce uvědomil, že hru můžu hodit také zde, kde se mi konečně zadařilo a já se dočkal reakcí. Jinak ty módy jsou podle osobních preferencí, proto jsem vybral více méně ty klasické, které mi vyhovují nejvíce.

    Rád bych vydal něco i teď, ale k hraní se nedostávám, proto připadají v úvahu pouze texty úvahového charakteru.

    Každopádně děkuji za připomínky a velmi mě potěšilo, že to byly vesměs kladné reakce! *3*

    PS: Kdyby měl někdo touhu nahlídnout na můj blog, tak zde: http://guiltypleasuregb.blogspot.cz .
    Z recenzí tam je pouze tato, zbytek obsahu tvoří pouze novinky a celkově obsahuje pouze pár článků.
  • niceguyfromrussia.ru
    výborná recenzia...

    hru som tiež nedávno kúpil a som nadmieru spokojný, škoda len že tam není viac tej customizácie a kampaň je odfláknutá... ale samotný multiplayer je fantastický
  • tiez suhlas, aj mna tato hra prijemne prekvapila, inac v titane dlc ani moc clovek nepotrebuje, do hry vas pripoji okamzite narozdiel od BF4, kde najst server trva 10 az 20min., no a ja mam zase pilot skirmish rad, darmo vyrastol som a stale vyrastam (degradujem) na CSGO
    • Jack1947
      DLC to che z toho důvodu že ta 20cítka nebo kolik map tam je se ohraje celkem rychle, po 50Lvlu by to už mohla být nuda. Navíc oproti většiny her nestojí zas tolik a tudíž se vyplatí.

      Hraje se převážně základní hra, co jsem koukal mapy z DLC se zatím tolik nehrají.
  • Jack1947
    V podstatě souhlasím, s tím že bych ještě dodal že se mi líbí že titan když si ho hráč přivolá tak se umí i bránit v autopilotu sám, takže nehrozí že by byl ponechán napospas zničený, to jak padá je sranda někdy se takhle dá zabít , pilot nebo i zničit nepřátelský titan Grunty,spectrové zaseslouží hlavně pro rychlejší expení. Nejzábavnější mod je krom last titan standing, i hardpoint domination si myslím - nemusím PVP pilot hunter, marks for death. Dobré je že od 33levelu je možné sbírat medaile v rámci ranked play opět to zase prodlouží hratelnost, ty mapy se ohrají no. Tak aspon nějaké oživení.

    Season pass by stál za zvážení, více map a zase zábava na déle. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit