Přejít na výpis diskuzí

Výkonost Hry

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 4.7.2014 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimalismus dostal touhle recenzí zcela nový rozměr. *4*
  • Pravdu díž kolego, jeho inovativní způsob skládání větných útvarů je naprosto excelentní, navíc jsem ještě nikdy nečetl něco co by mi takhle mluvilo z duše a podepsal se pod to s takovou lehkostí jako Jan Werich pod antichartu. Bohužel jsem velmi smutný, protože vím, že dnes tuto recenzi moc lidí neocení, tak jako tomu bylo například u díla Andyho Kaufmana, který předběhl svou dobu a zemřel svou generací nepochopen. Jako třešnička na dortu celého sporého textu se vyjímá a hřeje u srdce emotikona nadlechčující závažnost celé recenze.
  • Nechápu redakci, že s autorem této recenze již dávno nenavázala profesní spolupráci. Recenze podobného typu jsou skvostem českého jazyka a kritiky obecně a jsou stejným milníkem české mluvnice, jako byly ve své době díla od literárních titánu Jungmanna, Šaldy či Palackého.
  • recenze obsahuje všeho všudy asi deset slov a stejne asi v polovine jsou gramaticke chyby.
  • Jack1947
    herní velikány Ubisoftu jako jsou hry Assassins Creed, Watch Dogs atd.

    To není myšleno ani ze srandy ne? tedy pokud nebereme WD jako velikána v počtu lží, podvodů a dezinformací. Pak by to sedělo jak vařící voda do hrnce.
    • můžete si tyhle rádoby smysluplné věty strčit někam :D děláte jakoby jste byly nějací staří čínští mniši z indie :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit