Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc do zubů jste si teda nedali ani nikomu jinému ale jako vyplnění času mezi epic battle cry dobry *5*
    a tomu COD už se prosím nevěnujte, říct o tom že je to P by bohatě stačilo a mohli jste se věnovat lepším/zajímavějším hrám
  • Drom

    download

    muzete nekam taky hodit link na stazeni? nechce se mi to vzdycky hledat v informacich o strance
    • janchor
      Link na stažení je přímo v nadpisu nad přehrávačem.
      • Drom
        stahnul jsem a 2 poznatky: jmeno souboru by melo byt Fightclub_01.mp3 (ne jak je to ted *3* ) zadruhe kdyz si poustim podcast v prehravaci, tak vidim pouze stopaz 29:04, pak to sice hraje dal, ale uz je to mimo rozsah stopaze... nevim, kde je chyba
        • sleepless
          K tomu druhemu poznatku: v jakem to bylo browseru pls? Zkousel jsem v Opere, Chrome a IE a stopaz i jeji odpocet zda se byt v pohode.
          • Drom
            nene, dela mi to prehravac na compu (BS player), ne v browseru, kazdopadne kdyz jsem to pustil treba v VLC playeru, tak to chvili preskakuje apak se to ustali na priblizne 57 minutach... nikdy sem se s nicim podobnym nesetkal
            • DSemik
              Jen pro doplnění, mp3 mi ukazeje 65:25 , ale jinak ostatní časy mi sedí jako ostatním.
            • oin.odin
              podla toho ako opisujete tú chybu + to že sa to stalo viacerým a približne v rovnakom bode nahrávky .... to vyzerá na chybu v kontejnery ...
          • Nemyslím, že myslí browser, ale přímo přehrávač aka WMP, VLC apod.
      • :D taky sem to pred chvili hledal :)az po 30 minutach jsem to nasel ...
    • Drom
      beru zpet. uz jsem ho nasel :D ale mozna pro blby jako ja by napis download neuskodil :D
  • týdeník

    fakt paráda jsem rád ze je neco takovýho novýho
    jen skoda ze to vychazi az zas za tyden *9* (ale tím nemyslím ze vás chci hnát tak to nejak neberte *4* )
    jo a rád bych kdybyste se treba zmínili o Assassins Creed Brotherhood (ikdyz je asi jeste brzo)
    díky je to skvelá vec
  • Super

    Hoďka bohatě stačí. Podcast je parádní, se tu chlámu u monitoru až mě bránice bolí. Jen tak dál. *2*
  • Prvních 5 vteřin

    "Nazdar podcásťáci vy strašný svině." *1* *1* Po prvních 5 vteřinách už sem se musel smát. Kdo to tam vůbec řekl?
    • sleepless
      Martin :)
      • janchor
        Nene, to řekl Wilde!
  • uncut

    Podcast rozhodně nezkracujte!Hodinka je tak akorát,když se rozjede zajímavá diskuse tak klidně i více...
  • iTunes

    Kdy se objevi podcast na iTunes? Koukam ze Fight Club uz tam je ale je prazdny...
    • sleepless
      Sakris, melo by to byt poresene, ale mrknem na to hned.
      • Uz to funguje
    • Nápodobně

      Stejný problém, stejný dotaz :)
  • Potlesk

    Pánove, byt jsem byl z pocatku poslechu hodne skepticky, tak už v nějaké 20 minute musim rict, tesim se na dalsi dil :) Kazdopadne..1hodina..docela dost nemyslite?:P
    • jako pokud teda ta hodian bude takova jako tahle, tak svym zpusobem nemam nic proti :) ona cesta do skoly je dlouha, takze se to bude hodit
      • epileptickejfish
        taky se přikláním k hodině *4*
    • Přesně tak. Hodina mi příjde vážně moc, uvítal bych podcasty trochu kratších stopáží.
      • janchor
        Máme dlouholetou zkušenost s natáčením právě +/- hodinových podcastů, tudíž k téhle délce nějak přirozeně tíhnem. Ale uvidíme, jak si to "sedne" tady na Games.
        • DSemik
          45-60 minut je ideální doba, tedy pokud by nebyla výjimečná situace jako požár v redakci či přítomnost Hidea Kojimi, Willa Wrighta..., ale i tak by to bylo na pováženou. =)
          • Drom
            tak tady musim nesouhlasit, posloucham nekolik zahranicnich podcastu a bezne jdou pres 2 hodiny a jsou super, staci zaradit 1 az 2 hudebni vstupy (jukebox byl naprosto dokonaly!! chci ho zpet a do kazdeho podcastu!! prosim! *1* ) na kratke odreagovani a pokud je podcast zabavny - a ne jen tezce informativni jako momentalne ceska konkurence, tak to utece strasne rychle. Idealni stopaz je pro me 1 a pul az 2 hodiny. *1*
            • SkillJam
              Předběhl jsi mě takže napíšu jen: Souhlasím!!
    • sleepless
      Trosku se nam to protahlo, bylo to poprve a v nezvyklem prostredi :) A to to mistr Grygar jeste radne procesal...coz se na vysledku projevilo velmi pozitivne.
  • DSemik
    Je možné, že na internetu má podcast 58 min., ale když si stáhnu mp3, tak je to jen 29 min.?
    • Nejspis se ti to spatne stahlo - ted jsem to zkousel stahnout a ma to skutecne hodinu.
      • DSemik
        Beru zpět, omluvám se, chyba je na mé straně - BS Player mi to z neznámého důvodu zkrátí na 29 min, tedy spíše vystřihne nějakou část uprostřed...
        • Safra, mám stejný problém - podcast jsem stahoval již třikrát, velikost souboru po stažení sedí, ale ať to otevřu jakýmkoliv programem, stále mi to udává délku 29 minut. Má někdo nějáké řešení? Předem díky
          • DSemik
            Zkusil jsem Windows Media Player a běží v pohodě, ale zajímalo by mne, co s tím je...
  • Délka

    Trochu krátký, ale snad vítězí kvalita nad kvantitou. Už poslouchám... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit