Přejít na výpis diskuzí

Argema

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
213 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: BOBR

    Mas to chapat tak,ze za Bobra to bylo neco daleko lepsiho!!!! *5*
  • Re: Re: Karel

    Skvela odpoved,pobavil jsi me! *15*
  • Re: Karel

    Pavka nemohl nic odmítnout, když mu to nikdo nenabízel!!!!
  • Re: Argema

    Děkuji za pozdrav od Iris (je to Irena???). Dej mi vědět na e-mail. Dáme řeč. Dneska už si málo lidí vzpomíná na původní sestavu. Také uběhlo 26 roků!!!
  • Re: Re: BOBR

    Anezko..ja jen ze presne nevim jak mam chapet vetu..to vis ze jo,, *4*
  • Re: Argema

    Bobr ted hraje z Honzou Nedvedem,ale verim ze bude zpivat ve stare sestave... *15*
  • Karel

    A kdo je bubenik kdyz Pavka odmitnul spolupraci..? *8*
  • Re: BOBR

    To vis,ze JO!!!!!!Anezka
  • Re: Pohoda

    A co tak si zopakovat cestinu?????
  • Re: BOBR

    Svata pravda,Argema,kdyz hravala s Bobrem,to byl jiny narez!!!!!!!!!!!!!!
  • Argema

    Zdravim Karla Holomace!!! Ty mede,to by byla bomba,zahrat ve stare sestave,to bychom si my,starsi rocniky taky prisly na sve.Tady tu preslazenou Argemu moc neposloucham.Zpival by tam Bobr?Velice bych to uvitala.Preju at to vyjde.Cau Iris *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: argema

    Kdy a kde?. To je ještě brzy dávat do fóra.
  • Re: Re: Re: Re: argema

    to je salamounska odpoved to dohromady,a kdy a kde se ukazete v te stare sestave? *13*
  • Re: Re: Re: Re: argema

    to je mi zapeklita odpoved,takze zkousite a kdy vyrazite do terenu.? *13*
  • Re: Re: Re: argema

    To není pravda, že se stará Argema dává dohromady. Před chvílí jsem přijel ze zkoušky a všichni co tam měli být tam byli a je to nářez!!!!
  • Re: Re: Argema

    jo musim s váma souhlasit ... taky se mi moc líbí a to mij e zatim 14 no někdo si o mě myslí že sem divná ale mě je to jedno mě se prostě kluci líbí jak zpívají a všechno *4*
  • Re: Re: argema

    Zdravim,prooc je historie podana takto to nevim,ale chtel bych vedet co je na tom pravdy ze stara argema se dava dohromady?
  • Re: Dotaz

    Pepa Tichánek, nyní www.babicka.net
  • Dotaz

    Ahoj všem. Prosím o jméno zpěváka z roku 1997. Děkuji moc, nedaří se mi to zjistit.
  • Re: argema

    Máš pravdu, Argema byla založena v listopadu 1982 a dokonce ji nezaložil ani Pepa Pavka, ale byl jen jeden z prvních členů skupiny. on ani neměl problémy s komunisty a dokazováním názvu skupiny. tyto probléby řešil jejich první šéf. Vím to na 100%, protože jsem to byl já. Dodnes jsem nepochopil, proč z historie skupiny byli vymazání první zakládající členové. vždyť Bobr a já jsme složili největší hity Argemy a jestli se hraje jiná skladba tak často v rozhlase než moje Vyznání, tak to bych se divil. V dnešní době nestojím o žádnou popularitu, ale proč je historie zmanipulovaná???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit