Přejít na výpis diskuzí

Bullet for My Valentine

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .........

    Bullet for my valentine je upa Neeeeeeeej skupina....!Tak jesi chceš krytyzovat tak si to nech pro sebe!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *1*
  • Re : Methalka

    Ne, kurva, neprestanu kritizovat tuhle skupinu. A do Nightwish si taky kopnu. Jsou to hovada yeble. MEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH EHEHEH a KROCH KROCH KROCH KROCH KROCH KROCH a Kvik
    Apropo : Ja jsem samec, knacex, kluk , *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Re : Methalka

      Když někdo poslouchá sračičky typu Hannah Monata nebo Justin Bieber,nemůže pochopit,co je to hudba,natož sdílet sympatie s touhle kapelou. Fakt trapas -.-""
    • Re: Re : Methalka

      di do pi*e ty debilni swino, di se bahnit někam jinam ty vole debilni zajebanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
      *16* *10* *8* *16*
    • Methalka vs Diwa debilni swině!!!!!

      Ty pytle di někam, co se tu snažiš být středem pozornosti tím maj bejt BFMV vypadni už odsud, nikoho tu nezajmáš ty debo jeden vyjebanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!


      *16* *10* *8* *16* *10* *9*
    • Re: Re : Methalka

      vy curaci...co tu nadavate do neceho co ani neumite ocenit???vspamatujte se!!!bulleti jsou nejlepsi skupina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prasce

    Jsou to KOKOTI VYJEBANI, VYJEBANCI, BANDA ZAOSTALEJCH DEMENTU, skurvenci, bordel, odpad, humus a sajrajt. Nazor
    • Re: Prasce

      ! sou nejlepší ! tak ticho !
    • Re: Prasce

      Jdi do prdele přeju ti aby ti chuck norris flusnul na záda (a pak se rozpustíš) *13* *8* *16*
    • pičo wyjebaná swiňo hnusná

      Ty pičo jedna zkurvená respektywe diwa swino!!!! di už do prdele a poslouchej to co swině pražský.. a už wůbec nekritizuj BFMV bo NW.. to si s tebou ještě vyřidim debile!!!!!!!!!!
    • Re: Prasce

      Kur*a.Už se přestaň sr*t do diskuzí.Nejen že pomluváš BFMV,ty pomluváš i ostatní-např.Nightwish,Slipknot atd. *16*
      Víš co se patří a sluší takovýmu blbcovi udělat ?
      Nakopat mu do prd**e a pár přes hubu. *10*

      Mám tu pro tebe vzkaz : VYS*R SE NA TO ! *13*
  • BEST

    Bullet nejsou dobří páč dobrý je za3. Bullet sou upe VÝBORNÍ SUPR BEST KAPELA!!!! Prwní kapela diky ktere sem začala poslouchat metal takže ne Good ale Verry Good nebo best jasný????BFMF=BEST GROUP VŽDYCKY!!!!!!!! *5* *14* *1* *13* *14* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: BEST

      souhlasím
      • BEST

        no proto *10* *10* *1* *1* *15*
  • BFMV

    BFMV jsou good kapela.Mám je moooc ráda. *1*
  • BFM

    BFM-4ever *14* *14*
  • love bfmv♥♥

    miluju tuhle upa mocnou skupinu♥♥ je nej na swete fakt !!!!!!!upaaaaaaaa je žeru!!!!! suu upa nej a posledni album je upa goodovni!!!!♥mmiluju je!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MIluju JE♥!

    Sou nejLepší zLatíčKa co znám♥žeRu jE upLně neJvíc...mám jeJich dAbitOvé alBum v origináLE i další CD a prOstě všuDe v pOkoji *14* ...sou uPlně nEjlePší...a háDat se nebUdu *13* prOStě sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • sou f akt mocní

    Hejky bulleťáci sou úžasná kapela.nejvíc se mi líbí Mattie.Je strašně pěknej a v klipu Waking the demon je nej.....ukázalami ho kámoška před těmato letníma prázkama a od té chvíle se mi líbijou..muck vás *14*
  • hey

    jako tuto skupinu znám asi tak rok a stala se mojí nej *14* jejda jak já ji zbožnuju a je fakt velká škoda že se o nich moc nemluví ale jejich klip je v ,,pomeranči´´což mě příjemně překvapilo jejich nej písnička je pro mě My Fist, Your Mouth, Her Scars!!!!ale je trochu starší z jejich alba the poison:)a kdyby ste si chtěli o nich pokecat nebo tak tak pište na icq 465-939-641 *14* *14* *14* zduř!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit