Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eva a Šašek

    Eva a Vašek jsou fakt "originální"!!!
    Ps:všichni co poslouchají Evu a Vaška ať jsi zajdou k Chocholouškovi:DD *5*
  • X HECKER

    EVA JE KRAVA A VASEK JE DEBIL NO PROSTE EVA A VASEK TASKA PLNA SRACEK POZDRAVUJ KRAVO A DEBILE *3*
  • Re: Re: ano

    Fanynko, ti lidé sem lezou proto, aby spasili vaši duši. Že Eva a Vašek neměli ponětí o tom, že budou v TV, je jedna věc. Mně by stačilo, kdyby měli ponětí o tom, co je to muzika.

    Lidé bděte dále nad těmito bídnými blouznivci, tápajícími na poušti hudebního balastu, jenž vyluzují tito dva neobratní golemové. My to s váma kurva myslíme dobře. Bude-li vám univerzální bůh rokenrolu milostiv, sejdeme se na diskusním fóru Pearl Jam. I když asi ne, co?
  • Re: ano

    Po přečtení několika těchto stránek se mi z některých příspěvků obrací žaludek. Nechápu proč na týto stránky lezou ti,kteří nemají rádi Evu a Vaška.Mě je 56 a znám je od roku 1998 kdy ještě neněli ani ponětí o tom,že někdy budou v televizi.Jsou super dvojka,které fandím a budu vždy při nich a zajímalo by mě jestli pár těch pisálků ví,co je to česká písnička.Evi a Vašku jen tak dál,víte že je nás při Vás moooooooooc.
  • Re: Podpisy

    podpisy Evy a Vaška dostanete na každém jejich vystoupení *14*
  • Re: Re: Re: Podpisy

    Slávku, ne všechno, co jsi nepochopil, je přiblblé.
  • Re: Re: Podpisy

    většího kreténa přiblblýho jsem neviděl
  • Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

    Myslím ,že dvojice Eva a Vašek z lidí (hlavně ze senioru)tahají peníze.Copak nemáme dost dobrých českých skupin?Copak není dobrá skupina Kabát,Tři sestry,Chinaski nebo Kryštof?Abych byla spravedlivá tutu muziku poslouchají spíš mladší ročníky-copak nejsou kvalitní dechovky nebo moravanky?Vždyť Eva a Vašek vůbec neumí zpívat!Nikomu neberu jeho názor já sama poslouchám úplně jinou muziku ale jak už jsem zmínila je určitě mnoho kvalitních dechovek(Eva a Vašek jsou kýč)!A docela mne s......e že všechny písničky okopčili!!! *16*
  • malá prosba

    Lidi, ovládejte se prosím vás!
    Chováte se, jako kdyby všichni měli stejný styl, ale tak to není.Ještě jednou vás žádám, jestli máte problém s Evou a Vaškem, laskavě to vykládejte někomu, koho to zajímá.
  • Prodám 2 lístky

    Zdravím všechny fanoušky,dostal jsem 2 červený lístky na koncert Evi a Vaška konající se 30.5. od 13:00 pod Řípem.Bohužel se nemohu dostavit.Prodám oba lístky za 400 kč.Jsem z Teplic.Mé tel. č. 776 104 772
  • Re: ano

    Těm lidem se říká neslyšící.
  • Evička a véna

    Víte jaký je rozdíl mezi Evou a Vaškem? Eva neumí zpívat, zatímco Vašek taky ne.
  • Eva a Vašek

    Cédéčka Evy a Vaška jsou nejlepší. Jako tácek pod pívo.
  • Re: eva a vasek

    bohužel jsou to dva totální hudební antitalenti co se jim podařilo zblbnout důchodce v celé republice, asi na nějakou kvalitu nejsi to je vidět.
  • Re: Re: debile

    Až se Váša naučí zpívat, pak ať si zpívá v koupelně. Evě, ať nekazí její vynikající hlas. Vašek...továrna na peníze, nic víc neumí.
  • Re: ano

    jeste se nauc cesky marie a bude to perfektni! *5* *1* *1* *1*
  • ***

    A jo sááákra ti jedou hej =DD Tací borci se neviděj každej den ... ty jejich >moderní< songy stojej za poslechnutí _ neváhejte senioři a pořiďte si zbrusu nové cédé Evy a Vaška za zavádějící cenu -1 Kč _ neváhejte neváhejte !! *15*
  • Re: je to v lidech

    Vy pice jak se vam muzou libit takovy posuci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lezu z toho pozdi pomoc aaaaaaaa totalni dementi lami proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *7* *16* *16* *9* *9* *9* *9* *9* *9* total pice
  • Re: Re: Re: muzika

    třeba ne někteří lidi mají to štěstí že umřou mladí *3*
  • Re: Re: muzika

    jj to je pravda metal je moje druhá největší láska *5* mch eva a vašek se nelíbí ani některejm ,,lidem" co dechovku poslouchají a to už je co říct *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit