Přejít na výpis diskuzí

KOBLÍŽC!

HUDEBNÍ SKUPINA 30.3.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥♥♥

    KOBLÍŽCI sou nejlepšíííííí !!! ♥ *14*
    Maj boží písničky.. :-***
    Milujůů je :D :))))
    ..a jentak mimochodem Josie je k sežrání :D:D:D *1*
    • Re: ♥♥♥

      josie je upe k sezraní já ho prostě miluju to je ten nejlepsí kluk v mym zivote hned bych se s nim klidne zacala i libat *14* *14* *14*
    • Re: ♥♥♥

      jj presne tak *3* souhlasim stebou *14* *1*
    • Re: ♥♥♥

      Souhlasím...Se vším *14*
  • CD

    Lidi nevíte kde bych na netu mohla koupit jejich CD?? Nemohla sem nic najít tak mě napadlo jestli vůbec nějaký maj...Nebo i něco jinýho jako trika a tak?? *4*
    • Re: CD

      dobře tak CD mají 2,ale ani jedno nemůžu najít
      • Re: Re: CD

        Jo, všechno mají;] Najdeš to na téhle stránce: http://apps.facebook.com/ecwid-shop /store/100000283905944
        Pokud ti to blbne a nejde to načíst, jednoduše si to objednej přes zprávy Facebooku;) Napiš třeba Josiemu a domluvíte se;)
        • Re: Re: Re: CD

          Josiemu to bych neriskovala *1* on neodpovídá na nic *3* teda mě odpovídá vždycky ale tak detail *14* jinak dají se objednat na mailu koblizciband@seznam.cz
  • BuBLa

    Potřebobala bych poradit mám v tom totiž zmatek,jak se jmenuje ten emař s blond vlasy??? :D díkes ♥
    • Re: BuBLa

      Josie(Josef Vařeka)♥
  • :))

    jj koblizci sou supr *1* *1* *1* *14* *1*
  • koblížc!

    Včera jsem je viděla v Sokolově na Hornický poti a byli vážně skvělí *3* *14* *14* *14* *14* A po vystoupení sem je potkávala na atrakcích *15*
  • KOBLÍŽC!

    ahojky lidicky,ja tuhle kapelu upezboznuju kdyz pijdu ze skoly uz sedi u kompu a poslocham jejich pisnicky a az budu mit novej mobil chci si tam dat vsechny jejich songy !!!KOBLÍŽC! MILUJU VÁÁÁS!!! *14* *4*
    • Re: KOBLÍŽC!

      Dotaz... Nerozpadli se už náhodou? *9*
      • Re: Re: KOBLÍŽC!

        ne nemej strach nerozpadli sem kamaradka kluku a stale hrajou a drzej pri sobe :)
      • Re: Re: KOBLÍŽC!

        neeee nerozpadli a kdyby jo musela bych se zabit!!!je to nejlepsi skupuna na svete vzdycky hned sednu ke kompu a dokola poslucham jejich songy a hledam na netu novy a chtela bych ae jejich origos CD tricko s logem koblizc! nebo proste neco...mam Vas moooooc rada koblizc! *3*
  • koncerty

    ahoji heja kdy mate nejakej koncík v špk bo v okoli please? diky mvmmr Kika =O* *14*
    • Re: koncerty

      15.10. Sumperk-RC Kotelna
  • KOBLÍŽC!

    Ahoj lidi. Nwm jak wám ale mě tahle skupina připadá fakt super! A proto bych chtěla poprosit ty kteří o ní wědí neco wíc jestli by sem nemohli něco napsat... *7*
    • Re: KOBLÍŽC!

      jen povez co potrebujez vedet
    • Re: KOBLÍŽC!

      mnoo moje kamoska zda holku co je foti mohla by neco zjistit =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit