Přejít na výpis diskuzí

Manowar

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • manowar

    čau lidičky moje řeč Manowar jsou ta nejlepší a nejhlasitější skupina na světě a obzvlášť ERICK ADAMS ten je fakt dost SEXI *14* *14* A kdyby někdo kdo tu příde byl někdy na jejich koncertěat se mi ozve na můj e-maile Somala@seznam.cz
    nebo Megy57 DĚKUJI *4* *4* *4*
  • manowar

    Ahoj kdo má zájem pisněte na můj e-mail pokecáme o skupinšě *3* *3* *3*
  • :JUJKY JUJKY:

    Lidicky,taky je zboznuju.muze mi nekdo rict kde se da stahovat jejich muzika.(napiste)
    • Re: :JUJKY JUJKY:

      ahoj no pokud vím tak je něco na : www.mp3s.nadruhou.net a nebo na :www.mp3kestazenizdarma.eu/...tak to skus *3*
      • Re: Re: :JUJKY JUJKY:

        Ahojky,dííkes,za odpoved. *3* *4* *4*
        • Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

          čauky nemáš zač a pomohlo to aspoň našla si tam něco??
          • Re: Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

            Cauky Miso. Nektere veci uz mam."Jo,ja zapomel,ze to nevis,ja jsem on"
            • Re: Re: Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

              ahojky mno tak to fakt nevím... *4* *4*
              teda teď už jo no *4* a jak dlouho už Manowar posloucháš???...a jestli chceš třebas celý alba tak si na to stáhni program a pak přes Torrenzt tam toho majou celkem dost a hlavně to maj po albech takže s tím není tolik dřiny.... *4* ...
  • není

    nic lepšího, když se člověk snáží a sežene si celou diskografii. od první lp až po poslední. to jeslyšet vývoj. *5*
  • Jujky

    Cauky Miso,zase dekuji *14* no,ani nevim jak dlouho je posloucham,mel jsem jen par nahravek,ale co jsem scihnul nejake videa,tak jsem sehnal neco dalsiho.Jo,je fakt videt vyvoj kdyz slisis starsi a novejsi.(odkud jsi?) *7* *4* *3*
    • Re: Jujky

      ahojky nemáš zač...a je fakt hoooodně mooc poznat že ten vývoj je fakt obrovský a že se pořád a pořád zdokonalujou a fakt se jim to velice daří a jakmile bude možnost na ně jed tak nebudu váhat a pojedu..*4* ..a jinak já sem z takové malé vesničky Slavkov pod Hostýnem u Bystřice pod Hostýnem no ale nevím esi to tam znáš nooo...a ty seš z kama?? *4*
  • Jujky

    Ahojky,Bystrici neznam ale vim kde je.Ty nevis jak se jmenuju? No prece Bedulka (10.1) *3* *3*
    • Re: Jujky

      jooo tak teda ahooj Bedulko *4* *4* *3*
      • Re: Re: Jujky

        Ahoooj to 10.1 je datum kdy mam svatek, *4* *1* *15* To te asi napadlo,ze.
        • Re: Re: Re: Jujky

          achooj no toš tak trošku *15* *3* *4* ...a ty máš nějakej profílek bo tak něco??....a máš už nějakou dost oblíbenou písničku od Manowar??bo to máš tak stejně všechno rád? *3* *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Jujky

            Ahoj Miso,myslis sve stranky?ne nemam,ani profilek *9* oblibene?libi se mi tak vsechno,ale hlavne takove pisnicky co se ti dostanou pod kuzi,a taky ty pomale co te chytnou za dusi *3* a broukas si je porad-Heard of steel,Swords in the vind,Fight for freedom, atd. *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              Jo,taky mam vic obl.kapel,co treba z nasich-Alkehol,Harlej,Rimortis? "Aj." *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              Ahoj Miso,tu kapelu znam kdyz jsem byl na ucnaku,ale ty stary pisnicky mne tak netahly *7* No prece jen,neni to metalek jen porad takova omilacka,to fakt cloveka pritahne,treba i zabery z koncertu.Miso,cekam kdy nekdo vyrukuje ze si zde dopisujem mimo tema *1* *3* Ty mas svuj profilek?stranky? *4* Pa pa *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              ahoj Bedulo no přesně moje řec upe s tebou souhlasím *3* *4* oni majou fakticky osobitej a dost dobrej stil hudbičky *4* ale jako že by to byla jediná kapelka co poslouchám tak to se říct nedá ale asik jedna z mojich nej nej noo *3*
  • ****

    Ahoj Bedulo *4* nechtěl by sis založit icq??? že by sme si tam mohli pokec aji mimo tady tu stráku *3* já si totiš myslí že by to bylo mnohem lepší a mnohem osobnější než tady přes tY osobnosti moje icq je dyštak 450353380 ju *3* *4* ono to není těžký teda jestli ho už nemáš *4* *3* jo a mě je 16 a tobě??? *3* *3*
  • pure fucking hate

    NENAVIDIM tuhle hudbu. Howada yeble *9* *9* *9*
    • Re: pure fucking hate

      ty vole pusť si dechovku *8* *5*
    • Re: pure fucking hate

      Ty hovado nikdo ti tuhle hudbu nenuti.Tahni si poslechnout nejaky debilni tuc tuc a neotravuj tady svyma nablblima komentarema!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit