Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muse-film

    Možná tohle není zajímavý, ale znám málo lidí který viděli film 30 dní a 30nocí(30 days and nights-orig.)Tam byla použita skladba "Apocalypse, please z alba "ABSOLUTION" Tady je odkaz na youtube, skladba začíná v traileru hrát po 1:44 min. ..http://www.youtube.com/watch?v=EG YFSFLyPrk Já jsemten film viděla, je to normální dvojkovej horor, ale není špatnej........ *13*
  • Re: Re: Re: TwilightManie

    A už je to oficiální?
  • Re: Re: Mus -ak

    hah *1*
  • Re: Mus -ak

    Je to film o upírovi který se zamiloval do dívky a je to vzájemný .. mno a ta autorka co napsala Twilight ságu (film je podle ní) je upe zblázněná do Muse x) .. mno a tak do filmu do jedné zcény dali .. song SBH =oD .. a plno lidí zná jen tuto píseň a říkají že milují Muse apd. mno a to se starším MuseGirls and MuseBoys nelíbí a tak tu nadávaj na lidi kterým se zamlouvá film a někteří je přes ně objevili .. mno hotowo ;/
  • Mus -ak

    AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJ, Fanousci. Ja jsem Mus--ak jiz hodne dlouho, tak nejakych 5 - 6 let. Seznamil jsem se s nima uplnou nahodou, a poslechl jsem album Origin of Symmetry /tenhle dodnes povazuji za nejlepsi v jejich diskografii. Ihned pote jsem si poridil celou diskografii. Vubec nachapu , o jake Twilight s tu mluvi : Co to prosim Vas je, to Twilight ? Diky, Diwa Swina
  • Re: Re: TwilightManie

    =o( budou tam (asi):
    Hyper Music
    Apocalypse Please
    Sing For Absolution
  • Re: TwilightManie

    Bohužel *9*
  • TwilightManie

    nwm za jak dlouho to odpadne ... muse mají 3 písně v New Moon a další 2 díli budou během dvou let ;) takže Twilight mánie nezkončí jen tak
  • Re: Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    =o)
  • Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    To byla odpověd na ten příspěvek od šašulka17
  • Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    Ámen sestro XD...ale fakt je to pravda!
  • Re: Re: Re: Jaj

    Recht XD
  • Re: Re: Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    mno =o) ... já bych též někdy na (třeba) óčku viděla něco jineho jako Avril ... Rihanu ... Green Day .. např. (nwm přemíšlím s í xD) MUSE! xD ...

    nn já nejsem jedna z těch která vidí něco na modelce a hned to má ... bo teď letí písně z HSM a i když to není můj styl tak to budu poslouchat ...

    přiznávám se že ze začátku jsem muse vůbec neposlouchala a dost se mi nelíbili .. Ále! ... pak jsem slyšela TIRO ... pak Hysterii ... pak KOC ... a už to jelo ... poslouchám Rock (a metal) a moc mi jejich styl vyhovuje =oD
  • Re: Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    a s těma Tokio Hotel máš pravdu - fuj *1* je dobře, že je od nich klid a titulní stránky teenagerských časáků zabírá konečně něco jiného
  • Re: Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    To máš pravdu, nikdo nemůže vědět, jestli to některé fanoušky přejde. A jestli nejsi jedna z těch, která se řídí jen podle toho, co právě letí, tak se ti omlouvám *4*

    Jinak já jsem se k MUSE dostala skoro před 4 roky když jsem viděla Time is running out v bedně
  • Re: Re: Re: THE RESISTANCE TOUR

    njn pro moravany to není tak lehké =oD
  • Re: Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    ako možete vědět že nás to přejde ... já neříkám že také mezi náma nejsou .. jsou .. znají suppermasive a toď vše ... mě se muse líbí ... paramore jsou hnusy nejvíc ... sup. není můj nej song ... ani Twilight není můj nej film ... jen jsem MUSE objevila přes Tw. ... toď vše ... muse už jsou pro mě vším ... díky nim jsem začala poslouchat i jinou hudbu ... apd. prostě mě otevřeli oči ..

    PS: nwm .. jak jsi našel/a ty Muse?

    TokioHotel sem radši netahej FUJ! *9*
  • Re: Fanoušci Muse proti Twilight

    Sklaní fanoušci Muse (viz. třeba já) nemají rádi nové fanoušky, kteří se dostali k Muse přes z Twilight z toho důvodu, že se chovají jak hloupé pipinky, které se řídí jen podle toho, co zrovna teď letí. Tak to bylo třeba s Tokio Hotel. Před pár roky to byli miláčci holek. Teď nějakou dobu nevidali nové CD a ani pes po nich neštěkne a vinu na tom nese ještě třeba taková Miley Cyrus, která je teďka senzací nebo zmiňované Stmívání...a pak to zase všechny přejde, protože se objeví někdo úplně nový a všcihni zapomenou na nějaké stmívání a Muse. Tohle vadí skalním fanouškům - že si hrajete na fanoušky MUSE a když pak příde něco nového, tak na ně úplně zapomene a zavrhnete je
  • Re: Re: THE RESISTANCE TOUR

    Ale dopadlo to celkem slušně...Berlín, Mnichov - to je co by kamenem dohodil...vzhůru na koncert !!!
  • Re: THE RESISTANCE TOUR

    nic moc cc? (=o(((()

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit