Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a?

    _Sahara_ : no a co, že se se zasnoubili? mě to vůbec nezajímá, seš asi na palicu, co? psát to do diskuze o nej skupině. začni používat mozek, slípko *5*
  • kde ich zoženiem??????

    Tá skladba New born je fakt perfektná. Doteraz som o tejto skupine ani nepočula, ale vypočula som si ešte jednu skladbu na nete a oni sú fakt super. Len tá New born mi neišla stiahnuť, ale aj tak by som chcela toho viac a nechce sa mi to sťahovať. Nenapálite mi to niekto? Zaplatím vám. Dík. Ozvite sa mi na mail.
  • Ach ta krása

    To sice jo,...ale Metthew je opravdu.....krásnej
  • MUSE

    Nazdar, nazdar fanclub. Milujem Muse. Genialna to formacia, vyborna hudba. Mam kompletnu diskografiu, je to fakt genialna hudba. Takychto kapiel by malo byt co najviac.
  • hojda

    Ahoj všici,tak jsem se sem k vám taky přidal,pač jsem MUSák.Držim jim palce a chci je vidět naživo,alespon jednou v životě*3*
    Jinak se mi líbí všechny alba i dvd(mám je doma vystavený),souhlas s jejich popisem na těchto stránkách,že to poslední cd jde do komerce-je to na tom dost znát,ale i tak se to ještě dá,ale mohlo by to být kytarově podobné tomu co tvořili.Jinak pokud mužete sehnat tryčko s jejich nápisem dejte mi vědět-kuju,ahooojda *15*
  • Good music!

    Tak mě neukamenujte, ale je o týhle kapele sem věděla, už dřív, ale naprosto jsem ji odsuzovala, protože jsem jí uviděla na nějakejch blogách s nálepkou EMO, já mám docela odstup radši od Emo stylu... Pak sem viděla Twilight a slyšela tu písničku, sem si jí hned zamilovala, pak jsem zjistila, kdo jí zpívá, takže už než něco kecnu radši se juknu na youtube jestli je opravdu emo.... Vážně dobrá kapelka!! *15*
  • Už dlouhou dobu

    Miluju Muse už přes 2 roky.Neznám kvalitnější kapelu....trošku mě začíná mrzet,že se z nich pomalu stává komerční kapela kvůli tomu,že je má ráda ta spisovatelka,která napsala ten besceler Stmívání a jeho pokračování....ale co...přeju jim co nejvíc fanoušků,oni si to zaslouží!
    • Re: Už dlouhou dobu

      ne komerční to není ... mají normální ceny ... nic předraženého .. a hudbu dělají protože je to bawí ... kdyby ne tak by to vzdali hned na začátku ... skupinu znám jen chvíli ale začínám pomalu dokupovat věci ... a je mi jedno zda za to utratím kolem 2 ooo ... + nějak se živit musí ne?
      • Re: Re: Už dlouhou dobu

        ...nepochopila, co je komerce... *7*
        • Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

          ako e dělají něco pro peníze
          • Re: Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

            Jedna definice říká, že komerce je když z obchodu dodavatele (MUSE) a odběratele (FAN´S) profituje třetí strana.Takže např. Ty si dokupuješ jejich věci a dáš vydělat obchodníkovi s cd - to je komerce...když jsem jel na koncert, tak jsem dal vydělat přepravci, hoteliérovi, hospodskému - to vše je komerce...ale nic z toho samozřejmě nemá vliv na kvalitu jejich tvorby... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

              Áno áno XD
    • Komerce ???

      Ach jo...komerce...hudba je buď kvalitní, nebo stojí za h**** a o tom, jestli je komerční rozhodují takoví blázni jako já, kteří si kupují originální CD, DVD, obětují nemalé peníze a cestují několik set kilometrů, aby to všechno mohli zažít "LIVE". Takže hrdě přiznávám, že přispívám k tomu, že se MUSE stávají "komerční" kapelou.
  • prostě bomba

    hej úplně souhlasím, že tahle skupina je fakt suprová.. mluvil o ní můj kluk, tak jsem si ji prostě musela pustit a byla jsem mile překvapená. takovýchto skupin by podle mě mělo být víc. Tvoří bezkonkurečně skvělou hudbu a když se jejich písnička objevila v Twilightu tak jsem byla v sedmém nebi. Ty knížky prostě miluju a do toho moje oblíbená skupina... vážně jsou skvělí!!!! *14*
    • Re: prostě bomba

      nějak tak hele =D *14* Twilight *14* *1*
  • Fan club

    Posloucham tuhle skupinu už 5 let a pořád byla..je..a zůstane mojí NEJ...Fan club Muse na stránkách www.futurism.blog.cz *14*
  • kytara

    Nevíte, prosím, někdo, na jakou kytaru hraje Matthew? Značka, typ a tak... Dík.
    • Re: kytara

      Značka MANSON, několik typů se speciálními efekty dělaných na zakázku.
      • Re: Re: kytara

        Díky. Koukal jsem na jejich stránky a maj tam přímo složku s kytarama dělanejma přímo pro Matta. viz:
        http://www.mansonguitars.co.u k/Muse%20gallery/index.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit