Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muck!!!

    Mimochodem se mi velmi líbí třeba písničky Decode,Misery Business,That is what you get,Crushcrushcrush,Presure,no adalší písně jsou nejlepší!!!!!!!!!!! Muck!!!
    • Re: Muck!!!

      jj taky to mám taky tak...ale všechny songy jsou ůžasný
    • Re: Muck!!!

      jéééžiš, co ty jsi za chudinku?!? Muck?! Kdyby nebylo Decode, tak pomalu ani nevíš, že Paramore existují...jsi blondýnka viď?? *4*
      • Re: Re: Muck!!!

        BarRy:hele,uklidni se, jo??Promiň,nebudu tady urážet fanouška stejné skupiny jako mám ráda já(tím myslím tebe)...Respektuj to,že ne každej o nich ví už od jejich založení,prvního alba atd...Možná je blondýna..no a???taky jsem byla a teďka mám hlavu obarvenou na hnědo-červenou barvu...Já se naštěstí za to nestydím
        Mimochodem já jsem je poslouchala už od alba all we know is falling což bylo v roce 2005 a to jsem byla teprv 10 letá holka...vždycky jsem měla vášeň pro rock a energickou hudbu-pls pochopíš to?
        • Re: Re: Re: Muck!!!

          Hele fakt moc díky,že ses mě zastala,navíc o co vám jde s tím muck?Ježis skoro všichni to sem píšou a vy musíte kritizovat mě?No prosím kde to žijeme navíc nejsme blondka a ikdyby ty ktery říkaj že blondýnky jsou blbý jsou sami tupy jak...já ani nevim co!A tak si vás ještě jednou vychutnám a říkám MUCK!
          Vaše Hnědovlsá kamarádka Kyrstin!MUCK!
  • Muck!!!

    Mimochodem se mi velmi líbí třeba písničky Decode,Misery Business,That is what you get,Crushcrushcrush,Presure,no adalší písně jsou nejlepší!!!!!!!!!!! Muck!!!
  • Muck!!!

    Mimochodem se mi velmi líbí třeba písničky Decode,Misery Business,That is what you get,Crushcrushcrush,Presure,no adalší písně jsou nejlepší!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Muck!!! *14* *14* *14*
  • Paramore

    Paramore je nejlepší skupina která existuje.Byla jsem na jejich koncertě v zahraničí,byli úžasní.Navíc co je v dnešní době ojedinělé nezpívali na playback,tím je velmi obdivuji.Moc jim držím palce v celé jejich kariéře je to nejlepší skupina na světě i ve vesmíru! Kyrtin
  • Písničky

    Čaute. K čemu patří třeba takowé písničky jako Stay Avay, Rewind, Stop This Song, Number One ... ? Když ne do Riot ani All We Knows Is Falling
    • Re: Písničky

      U některých jejich písniček mám v detailech napsaný album Demo nebo B-Sides Bootlegs nebo Paramore Extras nebo Other Paramore Songs. Tak neim. *7*
    • Re: Písničky

      No já myslim, že k ničemu nepatří....víš co, prostě sou navíc. Podle mě když se nahrává CD, tak se nahraje a složí víc písniček a z těch se pak vybírá nějakejch 10, který se vydaj......Takhle je to u všech zpěváků, zpěvaček atd. já dřív hodně poslouchala Avril a ta má mraky písniček, který nejsou na CD, ale myslim si, že je škoda, že třeba Hello hello neni na žádnym CD
    • Re: Písničky

      mnoo nwm,ale zapomněla si na Decode ,to je zločinn *16* néé dělám si srandu,se stává *1*
      • Re: Re: Písničky

        Ok tak... DECODE, Decoy, hello hello, stop this songm Rewind, Stay Away.... Lepší ? *1*
        • Re: Re: Re: Písničky

          hello hello patří k novému albu a decode k twilight soundracku....a decoy do the final riot
        • Re: Re: Re: Písničky

          jj,v poho *1* *1* *1* *1*
  • EMO

    jsou hnusni blby emaci sou na sracky
    • Re: EMO

      Sračky meleš...
      • Re: Re: EMO

        já nebo on??? *9*
    • Re: EMO

      Hej,co sem lezeš ty hnusnej vidláku z venkova?????Radši drž hubu a vidle v ruce co?Hopere zasranej,nebo si snad diskant?? *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: EMO

        hlavně že ty Emo nejseš,hmm hopíku zajebanej....jdi si radši hrát se žiletkou a neotravuj tady vzduch *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: EMO

      Paramore nemá s EMO stylem nic společného a kdo to tvrdí tak je hlupák který neví co mluví a takoví jsou nejhorší... *13*
    • Re: EMO

      Co sem lezeš aby si krytizoval....Drzost *16*
  • Taky mě to štve!

    Taky mě štve jak Paramore přiřazujou k EMU.....Já si teda myslim že EMo nejsou a pokud vim, ani to o sobě nikdy neřekli!Sou jiný než ostatní skupiny, sou originální a na nic si nehrajou a ani nemusej bejt všude vidět třeba jako Tokio Hotel nebo Jonas Brothers. Maj rádi hudbu a tak hrajou a nedělaj to kvůli penězum nebo slávě......doufam že nedopadnou jako všechny ty oslavovaný, zhejčkaný kapely, který se za chvíli stejně rozpadnou a všichni na ně zapomenou. Držim jim palce ať zustanou jaký sou, protože proto je máme rádi!!!
    • Re: Taky mě to štve!

      to mas fakt pravdu jsou faakt hrooooooozne super a nejsou emaři *4* *13*
    • Re: Taky mě to štve!

      Takm to si nemyslim, ze by se rozpadli....drzej pri sobe uz nakou tu dobu a myslim si, ze jijich fanousci by to ani nedovolili... a ze jsou Emo? tak to ani nahodou. ty lidi, co rikaj o jinech, ze jsou emo by si nejdriv meli zjistit co to znamena byt emo...at si to najdou treba na wikipedii...tam to je, tak co? *5*
      • Re: Re: Taky mě to štve!

        jj,hovada....to že se to líbí některejm emařům,neznamená že je z toho hned emo hudba *5* ,ty lidi museli bejt padlí na hlavu když to řekli
        • Re: Re: Re: Taky mě to štve!

          Přesně tak, sem ráda že se mnou souhlasíte:) EMO hudba je něco uplně jinýho než hrajou Paramore......ty jejich seznamy EMO kapel mě vytáčej, většina kapel ani EMO neni, ale prostě se to Emařum líbí, tak je to jejich- je to EMO *16*
  • Album

    ahojte lidishky,tak jsem se dozvěděla že Paramore chystaj další album,nwm jestli jsem si to dobře přeložila,ale je to tak!!!:-):-)
    • Re: Album

      To nový cédo je úžasný jako všechny ..*in love*
      • Re: Re: Album

        Ty už si snad to nové CD slyšela?????? *7* *7*
        • Re: Re: Re: Album

          ještě nevyšlo, tak ho nemohl nikdo slyšet...jen na paramore.net jsou ukázky na novy album a k tomu hraje pisnicka Miracle - taky uzasnej song (ostatne, jako kazdy od paramore ;) ) *3*
  • paramore

    tak paramore jsou ta nej skupina na jakou sem kdy narazila, není ani jedna písnička která by se mi nelíbila, ale rozhodně vede decode, která je fakt boží. až zjistim že maj koncert v čr určitě to sem napíšu ale zatim nikde nic. na duben mají koncerty po americe, ale dál to neni jasny. tak všichni fanoušci šrotejte po internetu se mnou at nic neprošvihnem *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • koncert

    čauvec newíte někdo jestli budou paramore mít koncertík v čr? *14*
    • Re: koncert

      jo tak to nwm,zkusim se čeknout někde na netu,ale myslím že turné po Evropě zatim neplánujou *9* *9* *9* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit