Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAPPY BIRTHDAY SEBBY

    Sebííí všechno nejlepší k tvým 28.narozeninám...vše nej, nej, nej...(přání je na www.kapelysuper.blog.cz a na profilu Seba).....upa moc tě žeru!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • =)

    ou jéé mno simple plan ty nej.. co ekxistují prostě zpěv,styl,hudba prostě celky nejvíc !!!!!! *14* *1*
  • Plakáty

    Ahoj mam zájem o jakýkoli plakáty Simple Plan! Buďto vyměnim za něco jinýho nebo zaplatim.. Ozvěte se na e-mail.. Díky *3*
  • Best

    Ou jéé Simple plan pste tha nej skupina maj upe best pisnicky.^ ^ jo jen takowej male detail SP a EMO nemaj nic společnho thak wažne nwm kde na tho chodite...a ten kdo to tvrdi thak je akorat sezoni fans jinak nic proti:-D <3 ^^
  • VŠECHNO NEJ PIERRE

    PIERRE VŠECHNO NEJ K TÝM 30.NAROZENINÁM. AT SE VÁM SE SIMPLE PLAN DAŘÍ AŽ DO SMRTI. PROSTĚ TO KRÁÁÁSNĚ OSLAV HODNĚ ŠTĚSTÍ S LACHELLE. *14* *1* *14* *3* dej si pořádně do nosu 30 ti je jen jednou za život!!!!!!! HAPPY BRITHDAY *14* :-*
    • Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

      Já ti dám hodně štestí s Lachelle! Vždyť je to taková bárbína, Pierre má na ní moc velký IQ, má na víc! Proč si nenašel nějakou Emoušku s tou by mu to seklo víc, než s nějakou blonckou která neumí ani číst!! Jestli se kvůli ní Simple Plan rozpadnou, přísahám že jí zabiju!!!
      Nebo jestli se nikdy v životě vezmou!! Fuuj!!
      *16*
      • Re: Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

        svým způsobem máš pravdu..já jí taky vůbec nemusim..máš moje slova..akorát s tou mařkou..to trochu nesouhlasim..ale jinak jsem to napsala jen tak..chápeš..ze slušnosti..jinak jak jsem řekla máš moje slova a to je co říct
  • ODKAZ

    http://kikikacka24.blog.cz/0905/son c-hlasovani-zaciname
  • Hlasujte pro PIERRA

    Lidi hlasujte pro PIERRA v anketě SONC!!! Budeme vám vděčný!!! *4* Přece ho neporazí takoví trapáci jako třeba Vanesa Hudgens nebo Enrique Iglesias *13* *9* ...PIERRE VYHRAJE *1* *15*
    • Re: Hlasujte pro PIERRA

      Enrísek není trapák debile!!!! hajzle!!!!! *16* *8* Enrísek je mnohem lepší!!!!!!! než nějakej Pier *16* *8*
      • Re: Re: Hlasujte pro PIERRA

        jooooooo a nechci provokovat..ale prostě mi to nedá pochlubit se: Heč Pierrek ho porazil protože VYHRÁL!!!!! To víš no..:D pravda bolí :D:D:D
      • Re: Re: Hlasujte pro PIERRA

        Vždyť to jméno neumíš ani napsat! Trapačko! PIERRE je nej zpěvák na světě! Když ho neznáš tak ho laskavě nech bejt!! Simple plan jsou nejlepší kapela co kdy mohla vzniknout(samozřejmě i s GC, LP a GD)! Tak si je laskavě neber do huby! A né nějakej trapnej "Enríček" kterej ještě zpívá trapnej Pop či co. Jaj! Když budeš chtít mít příště nějaký hemzi na Pierra tak si před tim poslechni jejich písničky, blbko! *16*
        • Re: Re: Re: Hlasujte pro PIERRA

          ano přesně!!!! Souhlasim ať si Enrique políbí!!! PIERREK je nejbestovnější!!!! A tky ostatní kluci!!!!!!!! SP ARE BEST 4EVER ,..a ty cos napsala že Enrique je lepší, tak co děláš na profilu Simple Plan!!!!! Jdi si na jeho profil!!!
  • x)

    Davidek je nejlepšíí *14*
    • Re: x)

      Pierre je nejlepsi ze vsech a nevi te nekdo neco new o SIMPLE PLAN *14* *14*
  • Souhlas

    Přesně, v těch letech ještě emo nebylo na světě tak jděte do p*či s tim zas***ým emem!!
  • sdf

    nwm co pořád máte stim , že simple plan zoívak emo rock já je poslochám už od začátku dokonce jsem je poslouchala i v resetu. takže by mě zajímalo kde nějakej píííííííííp vzal ten emo rock to fakt nechápu. by mě zajímalo kdo v pětadevadesátym a podesátym potom v devětadevasatym slyšel o emu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit