Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neee

    Jako,to je pěkne pitome,zhe Carmit opustila skupinu... Ted us to nebude ono... *9*
  • hádky

    Oni si to nenechavaj libit je dost možný, že Carmit odesla kvuli tomu. A ted momentalne jsou v hadce Nicole a Jessica a Melody uz uvazovala ze taky odejde. *9*
  • Jsou super

    Fakt jsou úžasný *1*
    • Re: Jsou super

      pussycat dolls jsou ne a hlavne Nycol
      • RE:RE: jsou super

        jakto že předtím jich bylo jenom 5 a tedka už ji je zase více ??? teda ve videoklipech, ale jinak jsou upe uža
    • Re: Jsou super

      jo jsou nej vam povim! ! § *3*
  • Pussy Cat Dolls

    Ahojkýýýýý *3* !
    Musím tedy říct, že Pussy Cat Dolls jsou fakt úžasný *14* ! První písnička, kterou jsem od nich slyšela byla písnička Beep *4* . Pak Buttons a šlo to dál ... *14* . Nejradši mám Nicole a Carmit *4* . Jsou fakt super *5* !!! Sandy *3*
    • Re: Pussy Cat Dolls

      ajoj nicol ako sa mas *4* ja celkom pohode naj kamoska tancovala na vasu skladbu donca *3* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • JA Z NICH OMDLIM

    tak to snad ani neni mozny ja sliselaprvni pisen a mislela jsem ze se zblaznim ty jsou tak bombasticky ze to ani nani mozny od nas ze tridy je posloucha kazdej. sou to bezva holciny ktery na to maj a a budou na tom jeste lip sou nejlepsi *14* *14* *8* *5* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: JA Z NICH OMDLIM

      Jé,ty mi úplně čteš myšlenky!Jsou to fakt supééér holčiny a já je mám moc ráááda hlavně Nicole.....ta je nej a moc bych se nekdy chtela dostat na jejich koncert!přímo je miluju!!!Jsou děsně fajn a cool a in a prostě nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeejj! *14* *14* *3*
  • *****

    OU *14* *14* na tohle nic jinýho říct nejde. sou pstě boží všechny tam.. mno možná nejvíce Nicole mno *15* ale Jináč sou Upe besTový když byly v čechách sem na nich byla..pstě nejlepší vystoupení ze všech lavuJJém Jáá a držíMe paLca aby Byli Nej skupina roku, mno teda druhá po Jonasých. ted vyhrálo to blbý tokio hotel takový teplouši Pussny sou odost lepší
  • plakát Pussy cat dolls

    mám plakát Nicole a Pusy cat dolls!Kdo má zájem tak ať mi napíše na e-mail!!
    Nechodím sem často takže mi piště na e-mail!
    • Re: plakát Pussy cat dolls

      máš ho ještě mám zájem!! *4*
  • pcd

    moje lasky.......jsou nejky nej a nejen díky vzhledu ale i tanci a zpěvu sou nej nej nej *14* *4*
  • Carmit neopustila skupinu

    Lidi ale vždyť Carmit skupinu neopustila ,je i v novým videoklipu When I grow up , podle mě tam spíš chybí Jessica *7*
    • Re: Carmit neopustila skupinu

      aaaa lidičky já se opravuju ,jelikož jak sem si všimla tak Jessica je obarvená na červeno ,a až teď sem si pořádně prohlížela nový fotky ,takže ok
    • Re: Carmit neopustila skupinu

      to nechápu *4*
  • Fanclub

    koukám, že se PCD fanclub nejak zvyšuje, což je velice dobré!!!! Mohli by ale dosáhnout 1. místa =) *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit