Přejít na výpis diskuzí

Wu-Tang Clan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz vazny

    Zdravim.Chtel bych poprosit o track od Wu-Tang co se jmenuje Killer Bees.ja to tezkej mazec ale nemuzu ji nikde sehnat.Ale fakt ze nikde.Tak jsem chtel poprosit jesli by jste ji sem nepridali.Moc dekuju. *3*
    • Re: uz vazny

      Čauky jak si chtěl tu písničku killer bees tak sem ti sem přidala videoklip a nebo esli ceš mp3 stačí mi napsat:) nebo už si tu písničku sehnal??
  • 4EVER

    WU TANG JE MŮJ ŽIVOT.
    WU TANG NEVĚKY
    S E Z I R
    • Re: 4EVER

      čepec kámo hale když seš tak na ten wu-tang tak jestli bi smi nemohl říct naky stranky na hadry od nich protože fakt sou nej......a nikdo neda maj vlastní styl a to se mi líbí dyžtak se ozvy dikes.... milan.chat@centrum.cz
      • Re: Re: 4EVER

        čusec kdybiste nikdo vědely o naky strance kde koupim wu-tang věci tak bych byl vdeční díkes.....
  • _The Wu_

    ...Tak Lidi Wu-Tang S Wama x)...
    ...Miluju Je..
    ...a Nez Na nE nekdO Zase Bude¨te mit kecy...tak se radsi zamyslete nad tim ze wy poslouchate jen zasrany DISCO !! *5*
  • jsou v pohode

    lepsi jako je wu tang nejsou sou bezkonkurencni .kdo posloucha ceske sracky je kokot jako je marpo *5* *16*
    • Re: jsou v pohode

      Wu-Tang clan is number one :-D hochu marpo je frajer .-D a nerepuje vyfetovany sracky jako ODB :-D ale Wu Tang jsou lepsi :-D
    • Re: jsou v pohode

      Yea *3*
  • wu-wear

    sem zakoupil epesní kolekcičku hadrů od wu wear company, supr triko, bundu a nasrávačky nikde to u nás nemaj ale na stránkách : www.kingshop.cz *5* *5* *5*
  • wu-tang clan is number one
  • Wu tang 4 ever

    Wu tang clan ain't nuttin ta fuck with.
  • ivory nebo ganster .cz

    uz letim do usa uz jem v praze tak se setkame kamosi.jsem herec reper a spevak.method bude muj nejlepsi kamos a neni u va jeste redman.a jeste jetu muj kamos ten jse menuje word man.byl jsemnou hrerec a reper.chcete aby muj kamos byl taky v gangu.tak mi napiste spravu a jeste je mu 39let.abyl jsemnou hledani 10.konec
    • Re: ivory nebo ganster .cz

      xD xD xD xD
  • konciik

    hey lidi nevyte kdy maj koncerty????ja se na hip hop camp nedostanu...a stve mi ze tam bude method man...... *7*
  • Kámo tak to bys mněl ai zajít do šhopu

    Protože nekupovat si už ani track od wu-tangu tak to je fakt jako dalo by se říct už aji ponížení tak aspoň pro mně by to bylo fakt sorry ale budeš si ten track muset sehnat protože to s tebou fakt z mího pohledu vypadá fakt bledě čest a kámo jestli to neuděláš tak už tě fakticky budu muset litovat peas canabis wutang newer forewer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit