Přejít na výpis diskuzí

Álvaro Bautista

OSOBNOST 22.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohledný motocyklový závodník *1* Souhlasím, je to fešák *14* Proč tohle nenapíšou i u Marca *14*
  • misa5

    dobrej

    Alvaro jezdi vyborne.na to co dela fakt ma. *4*
    • Jo jezdí skvěle :)
  • kippy

    všechno nej

    Bauti má dneska narozeniny..ták všechno nej...hoooodně štěstí,zdravi a uspěchu v GP.. *3*
  • narozeniny

    jj,jasně máte pravdu krásnej kluk a dobrej jezdec,ale těším se až postoupí do motogp,a já jsem ještě fanda Rossiho....aler dneska je 21.11. a to znamená,že alvaro oslavuje 24 narozeniny,tak mu přeju hodně štěstí i osobním životě,zdraví a životní pohody a at se mu vydaří příští sezona
  • gepard1

    bautík

    no je super ale hlavně dobře jezdí tak doufám , že pujde do moto gp trochu by to tam chtělo oživit to je pořád rossi stoner *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Milujůůů

    Alvaro tj nejklasnejsii clovicek kteryho sem kdy videla.Ty jeho kukadla sou nehorazne naaadherny a celkove je uzasnej.A este k tomu to je skwelej zavodnik...proste DOKONALEJ*14* *14* *14* *14* *14*
  • narozky

    ahoj,včera měl Alváro narozky,tak mu přeju hodně štěstí,taky a aby se mu příští sezony vydařila minimálně tak dobře jako letošní,ale kdyby to bylo lepší,tak by proti tomu nikdo nic neměl,a taky bay se mu podařilo vše co chce a aby se mu vyhajbala zranění,no prostě aby byk štastnej
  • MotoGp

    Ahoj,jak to tak vypadá,nebo asi jsem to správně pochopila,tak by Alváro mohl být v MotoGp v r.2009,je to jeho oficiálních šp.stránkách,datum 18.10.2007,tedy španělsky neumím,ale doufám že to tak je
    • Re: MotoGp

      http://www.alvarobautista.com/marco s.htm
      a vypadá to,že přemýšlí o Suzuki
      • Re: Re: MotoGp

        Skvělé. Suzuki se dost zlepšila, takže uvidíme... Já španělsky taky neumím. Neznáš nějakou anglickou stránku??? Ráda bych se o něm dozvěděla třeba něco víc. 4. místo po přechodu do 250 je docela dobré umístění.
        • Re: Re: Re: MotoGp

          no právě,že žádná anglický neznám,ale 4.místo v první sezoně si myslím,je dost dobrý,no spíš je to dobrý umístění,je teda skvělej jezdec,rychlej...jak dlouho už ho sleduješ?
          • Re: Re: Re: Re: MotoGp

            No, sleduju ho letošní sezónu. Loni jsem koukala pouze na MotoGP, letos jsem viděla i pár závodů z 125 a 250. Takže už mám přehled o nějakých jezdcích, co by mohli dříve nebo později přestoupit do MotoGP. Vím, že Bautista loni získal titul mistra světa do 125, ale bohužel jsem tuto třídu nesledovala.
  • Moto GP

    Doufám, že ho brzy uvidíme jezdit v královské třídě.
    • Alváro

      ahoj nevíš jak dlouho má Alváro tu kérku?no ten vstup si myslím že bude tak za dvě sezony,asi tak,ale chtěla bych ho tam vidět co nejdřív:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit