zavřít
testovaci text

Diskuse pro Článek

4 způsoby, kterými budou herci žít navěky

9. 1. 2017 – OSOBNOSTI.cz

Rok 2016 je definitivně za námi, a s ním i šňůra nevyhnutelných odchodů slavných herců či zpěváků. Na konci roku se však přesto jeden z nich krátce vrátil - ve filmu Rogue One ze světa Hvězdných ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 1

napsat komentář

Rostiro (anonym)

Knihy k duně od B.Herberta a K. J. Andersona mají nevalnou kvalitu?
Autore, nejdříve si alespoň zkontrolujte průměrné hodnocení jejich knih. Četl jsem všechny vydané kromě Písečných červů duny (zatím jsem nesehnal), která je nejhůře hodnocená v ČR.Hodnocení v databázi knih 76% na goodreads 3,61/5, mi nepřijde jako kniha nevalné kvality, zvlášť když ostatní knihy mají v ČR hodnocení 80+ a v zahraničí také nejdou pod 3,5/5, kde jsou podobně hodnoceny i původní knihy od F. Herberta kromě knihy první s hodnocením 4,18/5.
Ano Duna je moje srdcovka proto se proti tomuto výroku musím ohradit. Je pravda, že B.Herbert a K.J. Anderson, píší přímočařeji a moc nefilozofují jak to dělal F. Herbert, ale stále jsou to výborné knihy, které stojí za přečtení. Popravdě mladší čtenáři co mám informace, tak právě díky přímočařejšímu a akčnějšímu ději upřednostňují například Historii duny.
9.1. (42 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód