Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert moze byt vynikajuci,aj ked bohuzial bez spevaka a bubenika,ti budu nahradeni.nemyslim si,ze by Axel Rose bol az tak zla nahrada,ako sa mnohi vyjadruju..ale je pravda,ze Brian Johnson je v tomto smere nenahraditelny o tom niet pochyb...ale nic sa neda robit.všetko ukaze cas a spokojnost fanusikov.prajem vsetkym,ktori budu na koncerte,aby si ho skvele užili a mali dlllho spomienky a zazitky..
    /ja na koncerte byt nemozem,ale uz sa mi o nom aspon snivalo/ *3* *14*
  • V 90.letech zářily obě skupiny, ačkoli mě oslovovali víc GNR s Axlem v čele a nejsem příznivec hudby, která se neustále kopíruje, což je případ AC/DC. Nechápu averzi vůči Axlovi, protože v devadesátkách mi Brian Johnson a Axl připadali zabarvením hlasu dost podobní. Axl je určitě tou nejlepší volbou. Karaoke ? Nesmysl, kdo ho slyšel teď v Coachelle ve dvou písních AC/DC. Osobně nechci, aby byl frontmanem obou kapel, AC/DC by si po turné měli hledat novou náhradu nebo počkat na uzdravení Briana Johnsona.
  • Nechci žadné lepení záplat,jak to chce vše stíhat má své rozjeté projekty a jen jeden hlas
    9
  • AC/DC si drží standart - mají skvělé show... GnR mám moc rád ale myslím, že Alxl nemá standardní výkony a v poslední době jsou ty jeho pěvecké výšky otřesný.
  • Nebude.
  • Zazpívat, zazpívá, to ano, ale nikdy to nebude ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit