Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, příště si radši než štěně pořídím 9 letýho psa z útulku, kterej zakusuje všechny malý psi a kočky v okolí. Zrovna nedávno nám zemřel pejsek a my hledali náhradu a právě takovýhle pejsci z útulků mě utvrdili v tom, si pořídit radši štěně od chovatele.
  • Ten pes se jmenuje Karma četla jsem to i v Bravíčku !! *15* *1*
  • Takže menší detail.. ten pejsek se jmenuje KARMA!!!! *8* *1* *8*
  • Vy všichni tady jste vážně třída. Mě je jedno jestli má Bieber psa nebo kočku, tak nevím co je zajímavýho na tom psát o tom celej článek. Taky mám psa a nikdo o tom článek nenapsal a nikomu to necpu.
    • Naprosto s tebou souhlasím. Myslím, že pes Justina Biebra nikoho nezajímá. *4*
  • Pardon :DDD *Koupil
  • Omg, bože... :DDD Jen si koupila psa... :DDD A jmenuje se KARMA -.-
  • a já mu chtěl půjčit moji kozenku Lízinku *1*
  • Ten pejsek se jmenuje Karma Petey Bieber.. *3*
  • Totálně nechápu, co s tím má co dělat PETA. Kde kdo si kupuje zvířata od chovatelů a jak již zaznělo v článku, tak je úplně jedno, kdo jste.
    Další bezvýznamné ponižování Justina. Milí redaktoři toho magazínu, styděla bych se něco takového vůbec vydat. :)
    Mimo to - pes se jmenuje Karma.
    • Naprostá pravda. My máme taky drahého psa. Asi je jasný, že si nebude psát nějakýho psa z útulku, když neví kdo ho měl. Když si koupí vlastního může si ho vychovat jak che. Bože jak já nenávidím novináře a tyhle ibternetový kecy *16* *16* *16*
    • Líp bych to nevyjádřila. A ještě zapomněly zmínit Tutse, který se má vážně dobře. Ale to by moc chválili Justina, jak se stará o kočku, protože se o ní stará dobře -_- *1*
  • jak si na to přišla ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit